Skocz do zawartości

PS Network FAQ


rastafuraj

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Ktoś pamięta, czy sony dawało za darmo trylogię Jaka? Pamiętam, że w 2014 roku była w plusie, ale od tamtej pory nie miałem abonamentu i wszystkie gry, które wciąż mam na dysku, a go wymagają, wysyłają mnie po włączeniu do sklepu. Oprócz jednej - pierwszego Jaka właśnie, ale pamiętam, że jakiś czas temu, gdy miałem jeszcze dwójkę na dysku, i ona włączała się bez żadnych komunikatów. Zaraz po tym szybko wyłączyłem konsolę, bo bałem się, że mi ściągnie kasę z konta, hehe

 

W każdym razie wszedłem w historię zakupów i listę elementów do pobrania, i w obu kategoriach wyświetla się, że zakupiłem te trylogię 18.01.2016 roku, a nie przypominam sobie, bym coś takiego robił. 

 

Dziwna sprawa.

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Mam problem z wpisywaniem się do PS3 od jakichś dwóch tygodni. Regularnie wyskakuje błąd 80710092 a dopiero po paru restartach konsoli albo próbach wpisania konsola się wpisuje. Nie pamiętam tylko czy przy włączaniu YT konsola się nie wpisuje czy od razu po jej włączeniu :philosoraptor: CZasami nie trzeba konsoli restartować tylko przy włączonym YT próbowac się wpisać i czasem załapie. Na ps4 i kompie zero problemów z wpisywaniem. Próbowałem sztuczek z neta, ale nic nie pomogło. Od trzech dni miałem problem z przepustowością neostrady, ale już sprawa rozwiązana i wszystko jest ok, więc przypuszczam, że to nie od tego, zwłaszcza, że problem z netem trwał 3 dnia a z psn 2tygodnie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Mam problem z zalogowaniem do PSN z pomocą PS3 oraz PSP 3004. Na PS3 nie formatowałem dysku ze względu na trofea, jakie miałem na starym koncie sprzed 5 lat. Niestety utraciłem dostęp do skrzynki email, przez co musiałem stworzyć nowe konto PSN. Konsola PSP tydzień temu zalogowała się bez problemu. Na PC loguje się również bez problemu. Ale PS3 nie może się zalogować. Wywala błąd "Nie można się zalogować używając tego samego adresu email innego użytkownika". Od tego momentu na PSP wywala błąd przy logowaniu o numerze 80431075. Jakieś rady jak to ogarnąć?
Zauważyłem, że trofea moje nie są widoczne na PSN.

Jak nie ten dział to przepraszam. Czytałem poradniki na necie ale żaden póki co mi nie pomógł...

Edytowane przez tengosciuodmotocykli
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Square napisał:

Może najpierw skontaktuj się z supportem PlayStation i poproś o zmianę adresu email na starym koncie.

Dokładnie, mi jak ktoś się wbił na konto to pierwsze co to zadzwoniłem do supportu o deaktywacje konsoli złodziejaszka i zmianę emaila, nie było problemów.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Siostrzeniec sprzedaje ps3 i sformatowałem mu konsole i przywróciłem system ps3, tak, że trzeba utworzyć użytkownika itd. Chciałem jeszcze usunąć konsole z jego konta, ale po wejściu w ustawienia na myplaystation nie ma takiej opcji i jest tylko info, że dezaktywować system można w menu XMB wchodząc w ustawienia.  Czy ta dezaktywacja jest w ogóle do czegoś potrzebna? Czy da sie to jakoś inaczej zrobić niż logując od nowa na konsoli (co mogę teraz zrobić)? Czy nowy posiadacz konsoli będzie bez problemu mógł założyć konto i grać?

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Witam 
Chciałabym opisać swój problem z zalogowaniem sie na PSN
Dostałam konsole od pewnej osoby, jednak na tej konsoli został identyfikator email poprzedniego użytkownika 
Stworzyłam sobie konto a stronie PSN i chciałam wpisać swój identyfikator użytkownika, ale za kazdym razem wyskakuje mi komunikat "Nie można wpisywać sie przy użyciu identyfikatora wpisu (adresu email) innego użytkownika " . Nie wiem o co w tym chodzi, jeżeli próbuje wpisać swój. Jak można rozwiązać ten problem? Jak można usunąć tamten wpisany adres, aby można było sie wpisać ze swoimi danymi ? Nigdzie nie moge znaleźć informacji na ten temat, a formatu nie chciała bym robić , bo już jest tam sporo zapisów gier, których nie chciałabym stracić. 
Bedę bardzo wdzieczna za pomoc, bo nic nie moge przez to zrobić ani na store, ani odpalić grania online

Odnośnik do komentarza

Bo konta są dwa: na konsoli użytkownik - tutaj najlepiej ustaw wszystko do stanu fabrycznego i tworzysz użytkownika lokalnego, nazwa dowolna - to będzie tylko w konsoli. A jak już to utworzysz to wchodzisz do sklepiku PlayStation store i tam masz info o utworzeniu konta PlayStation network, wpisujesz maila, login i hasło i gotowe. Loginem będzie wpisany adres mailowy.

Sprawdź tez maila, czy nie przyszedł mail potwierdzający (w spamie może być).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Mam PS+ od 2009 chyba, pełna ciągłość zachowana, gry z PS+ poinstalowane elegancko na PS3. I wczoraj usiłuję włączyć jakąś starą grę i cyk "Ważność oprogramowania ukończona". Wchodzę w informacje o grze i mam faktycznie: koniec ważności 2019. Sprawdzam inne gry a tam koniec ważności różnie: 2021, 2022, 2019. K..wa te gry miały być zawsze dostępne jeżeli jest aktywny PS+ !!!

I teraz najlepsze: cześć gier z PS+ jest normalnie dostępna i ma datę ważności 2026, 2029.... A ja mam PS+ opłacony do 2025 !

Ktoś wie może jak ten burdel ogarnąć ?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podaj przykład jakiejś gry ze skonczona waznoscia, to sprawdze czy mam tak samo.

EDIT: Spróbuj odnowić licencje, na PS3 chyab prostej opcji nie ma ale jeśli masz PS4 albo PS5 to powinno mieć efekt na trójce też:
https://www.playstation.com/en-us/support/games/restore-licences-playstation/

Edytowane przez karmaster
licencje
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...