Skocz do zawartości

PS Network FAQ


rastafuraj

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

CZTERY razy anulowałem subsrybcję mailową tego spamu, co dostaję od Sony "pobierz nowy super fajny motyw z gierki x, poznaj superbohaterów z gierki y". W sumie mam tylko PS3, które się kurzy, a codziennie dostaję jakiś spam. Już anulowałem suba, a dzisiaj znowu jakiś spam. Oznaczyłem jako "spam" i mam nadzieje, że będzie trafiać do specjalnego folderu. Co za barany, pewnie w stanach bym się z nimi sądził :cebula:

Odnośnik do komentarza

Od ponad tygodnia nie mogę wpisać się do PSN. Patche wyskakują, zakładka Co nowego jest. Sprawdzałem Battlelog i ludzie grają w bf4 na PS3, więc nie ma ogólnej awarii. Pojawiające się błędy to: 80710092, 80710b36.

 

Ma ktoś jakiś pomysł gdzie problem? Próbowałem restartować router, podłączać przez Wifi/przewodowo, wyłączyć serwer multimedialny w opcjach - na nic. 

 

E: Już działa

Edytowane przez PRQc
Odnośnik do komentarza

Jak to jest z tym śmiesznym online między wszystkimi systemami? Otóż mam znajomych na swojej friendliście na PS3 i te osoby niby były dostępne 3-4-5 miesięcy temu, a tak naprawdę grają już na PS4. I co teraz, mi pokazuje, że Farmer był dostępny np. 2 lata temu, mimo że wczoraj grał na PS4? Biednie to strasznie wygląda - trzy systemy i dla każdego osobno pokazuje. Jeszcze jak miałem Vitę, to było tam lepiej pokazane, tylko już nie pamiętam co, ale chyba było widać jakie trofiki są na PS3, a jakie na Vicie, a tutaj klops.
Steam działa na telefonie i normalnie mi wyświetla, że jestem online, a na konsoli takie problemy. Teraz ja zostając z PS3 widzę, że ludzie byli dostępni kilka miesięcy temu i nie wiem, czy w ogóle już nie grają, czy grają na nowszej konsoli. To powinno się wyświetlać i tak że ktoś jest online i obok na jakim systemie! Sony robi tylko konsole, ale jak już mają zrobić coś, co na pc jest standardem od zawsze, to mają problem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Mam ostatnio problem z logowaniem się do PSN. Nie zawsze uda się zalogować wyskakuje jakiś błąd (nie zapisałem numeru), pomaga w takim przypadku tylko reset routera. Konsola jest połączona po kablu, reszta urządzeń jest na wi-fi. W teście połączenia internetowego w konsoli jest napisane Uzyskaj adres ip: Powodzenie, Połączenie internetowe: Powodzenie, PSN: niepowodzenie i na tym się kończy. Dodam, że Ipla chodzi normalnie, ale już youtube się nie połączy bo wymaga wpisania do PSN. Ktoś wie o co biega? Nie zmieniałem żadnych ustawień nic z tych rzeczy. Samo się zaczęło je.bać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Witam, próbując ponownie zainstalować Ultra Street Fighter 4, wyświetlił mi się taki komunikat  https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-0/p180x540/12049181_493568774155556_8233073019688214258_n.jpg?oh=c3a049ab36742199188d0f2e38f899e6&oe=56C78FEBPo wejściu na profil, i dezaktywacji PS3, okazało się że jakimś cudem mam dalej aktywne 2 PS3 i jedną PS4 :( Z nikim nie wymieniałem haseł ani konta https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/12045335_493574507488316_7464711705757805853_o.jpg

Edytowane przez metalcoola
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Próbowałem wczoraj dodać fundusze do mojego konta na psn, ale się nie dało. Najpierw wyskakiwał komunikat o błędnych danych karty, mimo że wszystko było wpisane prawidłowo, a teraz (tzn. od wczoraj) wyświetla się komunikat o następującej treści: Nie można obecnie dodać funduszy do konta. Spróbuj ponownie później.

 

 

Trzeba jeszcze poczekać czy będę musiał dzwonić do Sony? 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Kurde coś się powyrobiało po tym zablokowaniu adresu ip. Wprawdzie na ps4 już mogę normalnie wszystko robić ale na trójce już nie. Jest to samo co podczas blokady ip. Net jest ale nie mogę połączyć się z psn i zaktualizować trofeów. A na ps4 wszystko śmiga. Z tym, że na ps3 nie wyskakuje mi nr błędu tylko pisze, że przekroczono czas próby połączenia czy coś.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Czy u was też po ostatniej aktualizacji YouTube ilekroć wyskakuje komunikat, że znajomy jest online/offline, to filmik robi pauzę i rusza dopiero jak okienko zniknie? Znowu coś poje.bali. W opcjach konta nie widzę, żeby wyłączyć powiadomienia o znajomych. Wolałbym te powiadomienia zostawić, ale o ostatniej aktualizacji można dostać pier.dolca.

Odnośnik do komentarza

Odinstalowalem i zainstalowalem YT i dalej to samo. Wszystko zmienilo sie po ostatniej aktualizacji YT.

 

Mam tez blad synchronizacji trofeow od okolo miesiaca. Podczas synchro wywala blad, albo juz zaladuje wszystko i jesli porownuje z kims trofea to wyskakuje blad i wywala do menu informujac o przegladaniu offline. Dzisiaj w ogole nie moge zsynchronizowac trofek bo mam blad 8001000b "Nie można uzyskać dostępu do danych na urządzeniu (np. wewnętrzny dysk twardy, zewnętrzny napęd USB itp.)". Wskazuje na blad dysku, ale szczerze w to watpie. Predzej bym sie spodziewal po kijowym psn jakich bledow, tak jak wywalalo mi kiedys blad dns przy synchro trofek.

 

Zrestartowalem konsole i trofea sie zsynchronizowaly. Ciekawe kiedy znowu blad wyskoczy. Pojawia sie on jak znajomy ma duzo gier i trofeow wtedy czasem zdarza sie, ze synchronizacja zostaje prerwana.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Usuń pliki "sejwu" tego jutuba. Bo może tylko apkę usunąłeś, a konfigi zostawiłeś?

Co do tego błędu trophy, też myślę, że gdzieś masz bajzel w plikach.

Spróbuj wyczyścić konsolę:

http://www.pssite.com/poradniki/476/poradnik-jak-przyspieszyc-dysk-twardy-w-ps3.html

A i dysk też może paść, pewnie masz plejkę od dawna i milion gier. Kumplowi się zepsuł dysk, jak żeśmy kopiowali pirackie gry i jedna z nich miała chyba z 20 000 małych plików.

U mnie np. zostawiłem plejkę na noc, by pobrały się wszystkie (20!) patche do GT6 i oczywiście milion małych plików spowodował zwis sprzętu.

Odnośnik do komentarza

Zrobie to za dwa dni tym sposobem bo dopiero wtedy bede mial czas za to sie zabrac. Mam trzyletniego super slima z 500GB dyskiem, wolnego miejsca zostalo 160GB, wiec mozliwe, ze masz racje. Z sejwami, zainstalowanymi grami nie mialem zadnych problemow, dlatego nie zakladam od razu winy dysku.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...