Skocz do zawartości

Dysk twardy w PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Hehe. Dzieki :)

Seagate 250GB 5400rpm 8MB cache SATA II.

Jak wrażenia ?? Cichy jest ?? Grzeje się czy wręcz przeciwnie (konsola tak samo na obroty wchodzi czy szybciej)?? 

 

Emet

|

|

V

 

Dzięki kolego. Dla mnie teraz pozostaje wybór co wpierw kupić: słuchaweczki czy dysk właśnie (te 60gb już ledwo starcza)

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
ps3 czyta tylko dyski z fat32, dlatego jesli chcesz na ps3 otwierac jakies pliki 1080p ( duże ) to dzielisz je na kilka 4 gbajtowych.

Na forum oficialnym playstation jest petycja by w kolejnych updatach dysk był w formacie NTFS. Ciekawe czy kiedyś to się zmieni ?

 

Na NTFS nie ma szans. Prędzej EXT3. Ale i tak nie zmienią FAT32. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przeczytałem cały temat aż dopiero na końcu znalazłem chociaż wzmiankę o tym, że nie PS3 nie odtwarza systemu plików ntfs!!

 

I tu się pojawia mój problem w jaki sposób w takim wypadku podzielić pod windowsem duże pliki 1080p na pliki poniżej 4GB??

 

Tylko po to mi jest potrzebny dysk zewnetrzny a o nagraniu na płytę można na razie tylko pomażyć!!

Odnośnik do komentarza

Szukajcie a znajdziecie Tutaj jest wszystko opisane

 

Najogolniej rzecz biorąc - program dzieli duży plik na 4gb zeby fat32 obslugiwał, plus zamienia mkv na voby - robi to bardzoooo szybko.

U mnie na core2duo w emulacji windowsa ( macbook ) robi z plikiem 20 gb to w 2-4 minuty.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza

będzie działać(baa nawet na gamefaqs są do pobrania z praktycznie każdej gry na ps3,a na dodatek swojego czasu pewnien koleś na allegro sprzedawał sejwa z GT5P z wszystkimi autami :P ) ale zapomnij o odblokowaniu trofeów-te trzeba odblokowywać tylko na swoim profilu i na innym nie działają.Aha...jest kilka gier,których sejwa nie odpalisz na innej konsoli,ale to sporadyczne przypadki

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...