Skocz do zawartości

Bioshock


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dalej nie wiem czego co poniektórzy chcą od tej grafiki? Znaleziono kilka słabszych tekstur i juz znalazło sie multum narzekań na oprawę gry. Owszem zapowiadano że ps3 będzie miało najładniejszą grafikę ale po tylu latach ściem powinniśmy chyba patrzeć na takie zapowiedzi z większym dystansem, c' nie?

 

Jacobss twierdziłeś że wersje na Xo i Ps3 sa identyczne ;)

 

IMO tym osobom, które na siłę wyszukują wszedzie słabszych tekstur na daną konsolę to powinno się po mordzie wychlastać (pomijam znaleziska przypadkowe)

Odnośnik do komentarza
Ja dalej nie wiem czego co poniektórzy chcą od tej grafiki? Znaleziono kilka słabszych tekstur i juz znalazło sie multum narzekań na oprawę gry. Owszem zapowiadano że ps3 będzie miało najładniejszą grafikę ale po tylu latach ściem powinniśmy chyba patrzeć na takie zapowiedzi z większym dystansem, c' nie?

 

Jacobss twierdziłeś że wersje na Xo i Ps3 sa identyczne ;)

 

IMO tym osobom, które na siłę wyszukują wszedzie słabszych tekstur na daną konsolę to powinno się po mordzie wychlastać (pomijam znaleziska przypadkowe)

Ja tam nic nie wyszukiwalem ani nie czytalem a grafa itak mi sie odrazu wydala gorsza juz po wlaczeniu dema..Potem wylaczylem tego zooma i wsumie nie bylo lepiej. Porpostu jak ktos tak jak ja gral w wersje an xie ktora byla bardzo ladna a chce przejsc gre na ps3 to ma prawo byc rozczarowany.. Lost Planet zjechali za slaba konwersje i nikt nie mial pretensji..

Odnośnik do komentarza
Ja dalej nie wiem czego co poniektórzy chcą od tej grafiki? Znaleziono kilka słabszych tekstur i juz znalazło sie multum narzekań na oprawę gry. Owszem zapowiadano że ps3 będzie miało najładniejszą grafikę ale po tylu latach ściem powinniśmy chyba patrzeć na takie zapowiedzi z większym dystansem, c' nie?

 

Jacobss twierdziłeś że wersje na Xo i Ps3 sa identyczne ;)

 

IMO tym osobom, które na siłę wyszukują wszedzie słabszych tekstur na daną konsolę to powinno się po mordzie wychlastać (pomijam znaleziska przypadkowe)

 

Na prawdę nie trzeba szukać na siłę to te słabe tekstury aż biją po oczach szczególnie jak ktoś miał okazję grac na PC. Nic, trudno się mówi po prostu gra na początku nie była robiona z myślą o PS3.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Widać problemy z komunikacją, wyjaśnię problem. Jedni mówią, że grafika jest gorsza od xa i mają rację co ostatecznie i tak musiało ciężej rozumującym potwierdzić oficjalnie 2k games(dokładnie dzisiaj), drudzy odpowiadają na to, że gra jest świetna, że się grafiki czepiacie i to nie jest najważniejsze i poyebało wszystkie osoby donoszące na ten temat. Widać chyba zatem jak na dłoni, że pierwsza grupa osób nie mówi, że gra jest do dupy tylko grafika i wytyka kłamstwa 2k games(licząc do dzisiaj, bo dopiero się przyznali) Na co drudzy na stwierdzenie, że grafika jest gorsza, odpowiadają, ż to fajna gra.(lol) Gdyby nie tacy ludzie, którzy liczą pixele i są hc nie było by tak szybkiego postępu, a casuale byli by bardziej oszukiwani niż są obecnie. Rada; cieszcie się, że jeszcze komuś na tym zależy i nie wszyscy są tak wyprani by zaraz jeszcze wydawców i developerów żałować. Problem dotyczy również ps3site.pl. Pzdr Dr.Stolec

Odnośnik do komentarza
Widać problemy z komunikacją, wyjaśnię problem. Jedni mówią, że grafika jest gorsza od xa i mają rację co ostatecznie i tak musiało ciężej rozumującym potwierdzić oficjalnie 2k games(dokładnie dzisiaj), drudzy odpowiadają na to, że gra jest świetna, że się grafiki czepiacie i to nie jest najważniejsze i poyebało wszystkie osoby donoszące na ten temat. Widać chyba zatem jak na dłoni, że pierwsza grupa osób nie mówi, że gra jest do dupy tylko grafika i wytyka kłamstwa 2k games(licząc do dzisiaj, bo dopiero się przyznali) Na co drudzy na stwierdzenie, że grafika jest gorsza, odpowiadają, ż to fajna gra.(lol) Gdyby nie tacy ludzie, którzy liczą pixele i są hc nie było by tak szybkiego postępu, a casuale byli by bardziej oszukiwani niż są obecnie. Rada; cieszcie się, że jeszcze komuś na tym zależy i nie wszyscy są tak wyprani by zaraz jeszcze wydawców i developerów żałować. Problem dotyczy również ps3site.pl. Pzdr Dr.Stolec

Nie myślałem, że się znajdzie taka osoba, która pięknie opisze na czym polega krytyka grafiki Bioshocka. A teksty, że nie należy się przejmować grafą bo liczy się sam gameplay i fabuła (One są świetne - to nie ulega wątpliwości) można pokazać tym tysiącom ludzi, którzy podnieśli na świecie larum. Tak duże larum, że aż 2K musiało wydać komunikat.

 

PS: Jacobss masz tą swoja identyczność wersji PS3 i X360.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś były czasy, ze full był przeważnie lepszy od dema. Łapałem się na tym od początku tej generacji i przy każdym demie sobie to powtarzałem, a jednak teraz to są już wyjątki, najważniejsze jednak jest to, że to nie będzie zmienione w fullu(przynajmniej nic na ten temat nie powiedzieli) Powiedzieli, że pracują nad INNYMI bugami i problemami.

Odnośnik do komentarza

a może poczekacie z komentarzami do wyjścia fulla ? (szczególnie xboje bo już się pojawiły pierwsze ich komentarze oceniające grafikę w tym temacie jak by grali już w fulla na ps3 a nawet demka nie widzieli a swoja ocenę wystawiają po porównaniach/fotkach na necie) najdziwniejsze jest to ze czytałem parę previewow na zachodnich stronach którzy grali w prawie ukończoną wersje i podkreślali ze na ps3/x360 są identyczne a czasami nawet ze minimalnie lepsza na ps3. Jesli okaże się prawda ze port będzie zwalony to gratuluje talentu tym 4 zespołom które się tym zajmowały , jeden zespól sobie powinien poradzić....

 

Don_Pedro

 

demko napewno jest ze starego builda bo na przygotowanie takiego tez schodzi trochę czasu gra trafiła niedawno do tłoczni a demko już pewnie jest gotowe od dobrych paru tygodni

 

edit.

mrynk 720p jest na pewno, potwierdzone na forum beyond..liczyli...lol a o fallouta3 bym sie nie martwił Betha zna sie na rzeczy co było widać po porcie Obliviona a to wkoncu ten sam silnik tylko ulepszony spokojna głowa :)

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza

Fakt, że pod Bioshockiem na PS3 podpiszą się 4 teamy to również nie przypadek - z inside newsów wiadomo było od jakiegoś czasu, że grę na PS3 robiono od bardzo dawna - wtedy gdy PSM pierwszy raz pokazał screen i napisał o porcie (szybciutko to wtedy 2K zdementowało) - gra już była w produkcji.

 

Również z inside newsów wynika, że większość ludzi 'zagonionych' (trudno to inaczej nazwać) nie była w stanie podołać temu zadaniu - obecny tech team to ludzie, którzy przeszli z Sony albo innych studiów które już pracowały z PS3. Tylko że oni przyszli późno i większość czasu spędzonego nad konwersją zajmowali się usuwaniem bugów z buildu na X360. Stąd również udział Digital Extremes. 2K po prostu nie miało ludzi i nie miało wsparcia ze strony Epic - wg insidera Epic się nie postarał i nie przeniósł większości podstawowych systemów UE3 na SPU, a to co widać np w UTIII to wynik 'łatania' i szlifów ostatniego kodu, a nie dostosowania engine do specyfiki konsoli. I to jest smutne, ale efekt jest moim zdaniem ok, grałem wczoraj w demo, odświeżyłem sobie również wersję na X360 dla porównania - jest zupełnie w porządku, a osoby, które nie miały styczności z wersją PC/X360 zupełnie nie będą miały się do czego przyczepić. Ja za jakiś czas wezmę również wersję PS3 z uwagi na DLC.

Odnośnik do komentarza
a może poczekacie z komentarzami do wyjścia fulla ? (szczególnie xboje bo już się pojawiły pierwsze ich komentarze oceniające grafikę w tym temacie jak by grali już w fulla na ps3 a nawet demka nie widzieli a swoja ocenę wystawiają po porównaniach/fotkach na necie)

No zobaczymy stary, zobaczymy jak będzie, gdy wyjdzie już pełna wersja. Pozdrawia "Xboj"

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
No zobaczymy stary, zobaczymy jak będzie, gdy wyjdzie już pełna wersja. Pozdrawia "Xboj"

 

no i nawet jak będzie gorzej wyglądać tekstura big daddy to co posikasz się ze szczęścia ? :) ale jak narazie wstrzymaj się z komentarzami bo to tylko demo a jak już nie raz zostało pokazane demo rożni się od pełnej (pierwszy przykład z brzegu FIFA09)

Odnośnik do komentarza

Skoro tak krotko przed premiera przedstawiciel Take 2 twierdzi ze będzie ok to po prostu poczekajmy. A co do textury Big Daddego - tak to typowe dla posiadaczy X360 jarać się takimi pierdołami.

 

EDIT: Dajcie sobie spokój z jakimiś tekturami bo to nie ma najmniejszego wpływu na gameplay.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Gra wymiata, klimat wymiata, grafa wymiata ( i nie mowie tu o teksturach, rozdzielczosciach i innych (pipi)ach dla mnie nie istotnych, ale o designie, ktory po porstu jest tak przemyslany ze bania mala).

Tym co odkryja Bioshocka na PS3 po raz pierwszy zazdroszcze, bo pamietam jak ja sie czulem gdy pierwszy raz uruchomilem gre.

Dostajecie Panowie swietna gre!

Odnośnik do komentarza

Ja tam czekam na Bioshock'a z niecierpliwością, ponieważ na moim prawie 6 letnim piecu (zmieniana jedynie karta graf. +256 ramu dodałem) gra wygląda hmm dość ciekawie ^_^ , a tak to będę miał okazję zagrać bez stresu i męczarni, w komfortowych warunkach na 32" TV . Fakt widziałem te porównanie jakości i nabrałem dystansu do tego tytułu. Ale tak czy siak Bioshock broni się klimatem i designem świata Rapture i prędzej czy też później kupię ten tytuł.

Odnośnik do komentarza

No rzeczywiście gra na iXie prezentuje się lepiej... na PS3 jest jakby jakiś blur, a na X360 wszystko ostrzusienkie. Ale zobaczymy jak będzie w pełnej wersji - w sumie to dopiero wtedy powinno robić się takie porównania, no cóż ... niektórym chyba to pasuje co widać po zawartości merytorycznej postów ;) ... tak czy tak gierkę łykam od razu i zgadzam się z "przedmówcą" bo jeszcze jakiś czas temu byłem pewiem, że nie mając iXa nie zagram sobie w ten tytul (może to tak niektórych boli?? co? przyznać się! nikt?? - tego można się było spodziewać ;) hehe już zacieram rączki :)

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

Co do Bioshock'a poczekajmy do ukazania się pełnej wersji i jakichś recenzji, ja tam nigdy nie wierzyłem w dema. Już nie raz grając w wersję demo jakiejś gry na PC się zaskoczyłem jak porównało się gotowy tytuł, a jego demo. Możliwe, że będzie podobnie w tym przypadku, a jak nie to pozostaje liczyć na to, że wpadki z teksturami na Big Daddy to jedne z niewielu uchybień jakich dopuścili się twórcy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...