Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Zgodnie z informacją jaką Apple przekazało prasie druga tura sprzedaży iPhone'a 5S/5C ruszy od 25 października. W tym czasie telefon pojawi się również w Polsce. Jednak już dzisiaj sklep internetowy został uaktualniony o ceny nowych słuchawek. Koszt zakupu telefonów od Apple prezentują się następująco:

 

iPhone 5S 16GB - 2949,00 zł.

 

iPhone 5S 32GB - 3399,00 zł.

 

iPhone 5S 64GB - 3849,00 zł.

 

iPhone 5C 16GB - 2499,00 zł.

 

iPhone 5C 32GB - 2949,00 zł.

 

Wysyłka telefonów rozpocznie się zapewne z wcześniejszą zapowiedzią Apple.

 

myapple.pl/content/5485-znane-sa-ceny-nowych-iphone-ow-w-polsce.html

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Te ceny są najzwyczajniej w świecie chore.

 

Te ceny są najzwyczajniej w świecie takie same jak w poprzednim roku i najzwyczajniej w świecie cebule płaczą co roku o to samo.

 

PS: Za 5C akurat zgadzam się, że przesadzili, powinien być jeszcze z 500 stówek tańszy.

Edytowane przez MrNorbi
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Te ceny są najzwyczajniej w świecie takie same jak w poprzednim roku i najzwyczajniej w świecie cebule płaczą co roku o to samo.

Bulić 3,5k za telefon z 4 calowym ekranem ze zje.banym aspect ratio. O do chu.ja. I nie wyskakuj mi tutaj "NO ALE IOS". Normalny system, który ma swoje wady i zalety, tak samo jak Android. Jeden ch.uj.

 

3500 xD. Nie potrafię zrozumieć, dlaczego te komóry są tak drogie. No nie potrafię. Przez rozdzielczość gorszą niż u konkurencyjnych producentów? Dlaczego?

 

Jeszcze za czasów 4ki czy nawet 4s - no spoko, drogo, bo było i za co płacić. Ale w 2013 roku? Nie.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

Nie potrafię zrozumieć, dlaczego te komóry są tak drogie. No nie potrafię. Przez rozdzielczość gorszą niż u konkurencyjnych producentów? Dlaczego?

Bo to Apple. Wystarczy?

I fakt ceny mega śmieszne. Tyle hajsu płacić za komórkę to naprawdę niepoważna sprawa. Nawet jeśli dzięki temu lans wskoczy na poziom OVER 9000

Odnośnik do komentarza

niestety tak, Gmail obciął usługę Exchange z funkcją  Push z darmowego konta, od teraz jest to płatne :( działa tylko tym, co nic nie zmieniali i skonfigurowali konto jeszcze za czasów bezpłatnej wersji. Lipa straszna. 

 

to była gruba akcja na początku tego roku:

http://appleinsider.com/articles/13/03/25/googles-push-gmail-changes-surprise-new-iphone-buyers-apple-store-reps

Edytowane przez waldusthecyc
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pamiętam tę akcję i właśnie dlatego się dziwiłem, dlaczego mi to wciąż działało. Dopiero teraz w nowym iPhone mi się nie chciał połączyć, dopóki nie ustawiłem przez Google zamiast Exchange. Pamiętam, że chyba przez aplikację Gmail działa Push. No trudno. A czy Fetch 15 minut jest bardziej, czy mniej oszczędny dla baterii?

Odnośnik do komentarza

nie zauważyłem specjalnej różnicy w działaniu baterii - robię na IP tyle różnych rzeczy, że taka różnica musi być zaledwie kosmetyczna, nie wpływająca na pracę (mój IP5 i tak działa od 6 rano do 18 max i trzeba ładować, więc parę minut w tą czy w tamtą to żadna różnica)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Cały pakiet iWork, darmowy dla urządzeń z iOS7, więc dla 5s też. Do tego Google Maps, Skype, Dropbox, Evernote, MyScript Calculator, Paczkometr, Google Tłumacz, Shazam, aplikacja bankowa. A nie dla każdego równie przydatne to Swipes, Mailbox, Pocket, Flipboard, Ceneo, moBilet, SkyCash, Flipps, Camera+.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Do Jailbreakowców - mam IP4 z JB 5.1.1. Apple nie podpisuje starych firmware'ów a więc pytanie - czy da się jakoś wgrać wersje 6.1.2 na ten telefon np pat(pipi)ąc wcześniej soft czy coś takiego? Czy po protu nie ma takiej opcji i doopa zbita? Jak piszę - JB już jest tylko stary bardzo.

Odnośnik do komentarza

Cały pakiet iWork, darmowy dla urządzeń z iOS7, więc dla 5s też. Do tego Google Maps, Skype, Dropbox, Evernote, MyScript Calculator, Paczkometr, Google Tłumacz, Shazam, aplikacja bankowa. A nie dla każdego równie przydatne to Swipes, Mailbox, Pocket, Flipboard, Ceneo, moBilet, SkyCash, Flipps, Camera+.

Dzięki, pobrane, może do którejś tatę przekonam. Jakby ktoś miał inne pomysły to jestem zainteresowany, sam mam WP i głównie neta na nim przeglądam.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Panowie mam pytanko, wiecie może co zrobić,a aby zapamiętał mi w iPhone i iPad moją sieć wi-fi (co chwilę woła mnie o hasło i wybór sieci). Jakoś nigdzie nie mogę się doszukać takiej opcji. Pytanie trochę inflantylne, no ale cały czas było dobrze, czyli sprzęty zapamiętywały moją sieć. Tydzień temu zresetowałem ją i założyłem od nowo. Wszystkie sprzęty czyli np PC, PS4  i 3, Vita znajduje sieć automatycznie i nie pyta o hasła. Psikusa robią tylko sprzęty na iOS

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...