Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma co sie oszukiwac, iP6 i 6+ odniesie sukces jak sku.rwysyn, w Londynie zaraz po zapowiedzi iPhone "fani" rozbili pierwsze namioty zeby jako pierwsi byli w stanie kupic telefon xD chociaz pewnie tez to robia dla zarobku podczas premiery 5 czy 5s, byl koles co oferowal £800 za odstapienie miejsca w kolejce xD

Odnośnik do komentarza

juz to pisales

 

Przypomnij gdzie pisałem o rozmiarze.

Wspominałem, że nie zrobił na mnie żadnego wrażenia.

 

 

Totalnie brak podjary nowym ajfonem. 

Rozmiary-lulz, 5s jest dla mnie optymalny i to chyba w zasadzie już max. Paletki nie chce mieć w kieszeni. 

ajfon 4 by mi styknął. 

 

Zieeeew, co roku miliony ludzi to piszą, premiera 4S - nuuuuda, nic nowego, premiera 5 nuuuda, nic nowego, premiera 6 nuuuuda, nic nowego. A potem Ci ludzie idą do sklepu :)

 

 

Miliony właśnie piszą, że kupią day one.

Ofcoz sporo się może zmienić jak pomacam sobie w ispocie. Ale 2,5k+ nie wydam.

 

Taaa, już się lansują ifnormacją, że wszystko wyprzedane no i mega zainteresowanie 6 plus. Spoko, ale jeszcze nikt nie podał dokładnych liczb- ile mają, ile się sprzedało. Wszystko wyprzedane bardzo ogólnikowe. Konkrety. 

Poczekajmy na 6s i 6plus s  :sorcerer:

Edytowane przez luck1985
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale to całkowita liczba. Ile konkretnie 6plus a ile 6.

I juz widzę te aukcje z 6 za 4k prosto z Apple store. Ofcoz chętni bedą.

 

I w czym masz problem? :)

 

I co z tego, że to całkowita liczba? Rekord to rekord, mimo wszystko nigdy wcześniej Apple nie sprzedało w przedsprzedaży tylu telefonów (rok temu też debiutowały dwa nowe modele).

 

Żalisz się i żalisz tylko.

Odnośnik do komentarza

 

Ale to całkowita liczba. Ile konkretnie 6plus a ile 6.

I juz widzę te aukcje z 6 za 4k prosto z Apple store. Ofcoz chętni bedą.

 

 

I w czym masz problem? :)

 

I co z tego, że to całkowita liczba? Rekord to rekord, mimo wszystko nigdy wcześniej Apple nie sprzedało w przedsprzedaży tylu telefonów (rok temu też debiutowały dwa nowe modele).

 

Żalisz się i żalisz tylko.

 

Ciekawi mnie zainteresowanie cegla. I nawet jakbym sie żalił, to co? Nie mam tu wchodzić, bo tu sie tylko fapuje do Apple? lulzy

Odnośnik do komentarza

Ja akurat dokładnie z tego względu zmieniałem IP4 - rozmiar. Kupiłem wtedy S3 i zmiany systemu i rozmiaru nie żałuję. Teraz siedzę na S4. Rozmiar 4.7 oceniam jako jeden z najlepszych, nadaje się jeszcze do obsługi jedną ręką. Szukałem czegoś, na czym będę coś widział i na czym będę mógł pisać wygodnie (IP4 był zbyt mały) i to są wg mnie zmiany na plus. Jeżdżę autem, sporo czytam w pracy, na kiblu, w sklepie, w pociągu czy w komunikacji miejskiej ale nie chce mi się nosić tabletu. Mam i tak Lapka bo moja praca go wymaga więc trzeci sprzęt mi nie jest potrzebny. Miałem tablet i leżał praktycznie. Telefon masz cały czas przy sobie. Jak jesteś prezesem i cię wożą samochodem i masz iPada to w sumie rozmiar telefonu nie ma znaczenia, dla mnie ma, szukam kompromisu. Pewnie jeszcze będę patrzeć na Note4 jak wyjdzie czy nie warto zmienić.

 

Wiesz, to samo pisali ludzie jak wychodził S3, że cegła ale sukces był i ~5" to rozmiar w tej chwili standardowy wręcz. Jak się komuś nie podoba to są też mniejsze fony jak Xperia Compact (fajny fon), 5s przecież zostaje co tutaj opisywałem (nie tylko ja, ale obstawialiśmy tutaj że 4" MUSI zostać tak czy siak). Czyli masz 4 rozmiary do wyboru - 4", 4.7", 5.5" więc jeśli chcesz siedzieć na iOS to masz wybór.

Odnośnik do komentarza

Akurat miałem nexusa 5 i mimo rak do pianina nie obsługiwało mi sie tego w pełni komfortowo jedna ręka. Ciasne spodnie(nie, nie rurki) i było go czuć w kieszeni np kucajac czy nachylajac sie.

Note- to prawie tablet, jak wpadł do mnie typ od ubezpieczenia i zaczął rozmawiać, to wyglądał komicznie z tym przy uchu. Akurat tu go rozumiem-biuro przy sobie. Była jesień wiec miał go w kurtce wew kieszeń. Nie wiem gdzie latem to schowa np w krótkich spodenkach.

Edytowane przez luck1985
Odnośnik do komentarza

Małe też się odbijają w spodniach przylegających do ciała, tak samo jak paczka fajek. Dla mnie telefon szczególnie za dużą kasę powinien być wygodny w czytaniu, pisanie a tego 3.5 czy 4 cale mi nie zapewniał. Pewnie Jobs by tak dalej myślał ale nowy CEO płynie z nurtem a nie pod prąd. 

 

Note jest duży ale kurde widziałem już ludzi z 7calowymi telefonami przy uchu ;-) To jest dopiero komiczne. Dane np. z Korei (ale obrazują Azjatyckie podejście do tematu: http://textually.org/textually/archives/2013/10/15/SouthKoreaReport_Phablet-resized-600.png

Odnośnik do komentarza

Nowy system podobno jest bardziej "otwarty", co sugeruje, że Apple idzie w stronę Androida. Np. jest możliwość klawiatury, widgetów czy opcji dzielenia się innych niż domyślne. Wow, może za 4 lata będzie można za pomocą jakiejś aplikacji po prostu skopiować sobie plik z komputera na telefon.

Odnośnik do komentarza

Niech się w końcu zdecydują, czy ludzie mają kupować mały telefon i mieć w odwodzie tablet, czy też chcą robić większe smartfony, które zabiją tablety. Chyba, że tablety po prostu urosną i z dodatkową klawiaturą i myszką wykończą laptopy.

 

Aha, nie rozumiem dlaczego skoro zrobili już tę wersję Plus, musieli równocześnie zwiększyć podstawowy model. Dla mnie trochę głupio, przecież niektórzy wolą mieć mniejszy telefon, który łatwo mieści się w kieszeni i nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza

No ale w tej sytuacji mały model jest też poniekąd najgorszym modelem. Ja pozostaję przy twierdzeniu, że zwykły 6 niepotrzebnie urósł. Teraz dużo osób, które w sumie wolałby coś mniejszego, wybierze pewnie i tak 6+, no bo różnica w stosunku do 6 nie jest przecież już tak wielka, a np. bateria lepsza.

Odnośnik do komentarza

Wymieniłem swoją piątkę na telefon z Androidem i wybór padł na LG G3. Po wielu dniach zabawy, rootowaniu telefonu, modyfikacjach softu i kombinowaniu, jak tu poprawić software'owo każdy jego element (włącznie z aparatem) jestem ogólnie zadowolony, lecz...

 

No właśnie - telefon z Androidem w porównaniu do iPhone'a to przepaść, niestety w te gorszą stronę. Trzeba go regularnie czyścić, aplikacje raz chodzą, raz nie, potrafią się zwiesić, zrestartować, czasem zamulić na kilkanaście sekund - LG G3 zresztą ogólnie chodzi mniej płynnie od Galaxy S5 czy Xperii Z2, albo HTC One, głównie przez rozdzielczość ekranu i trochę za słaby procek. GTA San Andreas, żeby było płynne i grywalne, muszę tu odpalać na średnich ustawieniach i z brakiem cieni, co z kolei wygląda słabiej niż na połowie gorszym technologicznie iPhonie 5 (na papierze to chyba jeszcze słabszym).

 

Po tej całej przygodzie z Androidem, mam tak wielką ochotę na powrót do iOSa, że iPhone 6 Plus wydaje się dla mnie idealną okazją. Przywykłem już do ekranu 5,5", więc ten model idealnie wpasował się w moje preferencje. Żałuję, że aparat nie nagrywa w 4K, ale z drugiej strony pozostałe wymagania spełnia. Mam pewność, że soft mnie nie zawiedzie, że aplikacje będą śmigać prawidłowo, że każda gra odpali się bez zająknięcia i bez irytujących spadków animacji. Można psioczyć na Apple, sugerować jaka to hipsterska firma bez pomysłu na siebie, ale iPhone'y są bezkonkurencyjne. Komfort ich użytkowania jest ogromny, dlatego nie mogę się doczekać, aż odpalę i zobaczę w akcji Apple Watch.

 

Znacznie pojemniejsza bateria, większy wyświetlacz FullHD, optyczna stabilizacja obrazu w aparacie (+ nagrywanie w 60 klatkach wreszcie przy 1080p), do tego iOS8 i zostałem kupiony.

Edytowane przez Maciomaniak
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...