Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jak masz aktywną funkcję biblioteki iCloud to te utwory muszą zostać w pełni wrzucone w chmurę z kompa z iTunes. Wtedy pojawią Ci się w telefonie i będziesz miał dwie opcje. Albo słuchać tej muzyki prosto z chmury, albo na telefonie udostępnić te utwory poza siecią, wtedy zostaną pobrane na dysk w telefonie. 

 

 

ALE, kiedyś miałem taką sytuację, że właśnie miałem piosenki, które były nieaktywne i nic się nie dało z nimi zrobić (może masz ten sam problem), niestety nikt nie wiedział jak to naprawić i pomogło po prostu usunięcie całego albumu z iTunes i wrzucenie od nowa.

Odnośnik do komentarza

Support mają zaje.bisty: zostawiasz numer i po minucie ktoś dzwoni z Irlandii, od Apple. Tylko nie będę dzownił z taką pierdołą. Albumy sortują się wg. roku, chronologicznie, więc gdzieś tam są cyferki, tylko wyświetlają się te "rrrr". Ciekawe, jakby tak pobrać wersję ENG.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Jak masz aktywną funkcję biblioteki iCloud to te utwory muszą zostać w pełni wrzucone w chmurę z kompa z iTunes. Wtedy pojawią Ci się w telefonie i będziesz miał dwie opcje. Albo słuchać tej muzyki prosto z chmury, albo na telefonie udostępnić te utwory poza siecią.

No okazało się ze musiałem je wrzucić w chmurę do końca.

Da się zrobić jakoś tak żeby zrzucało mi piosenki bezpośrednio do pamięci fona z ominięciem chmury?

Odnośnik do komentarza

 

Jak masz aktywną funkcję biblioteki iCloud to te utwory muszą zostać w pełni wrzucone w chmurę z kompa z iTunes. Wtedy pojawią Ci się w telefonie i będziesz miał dwie opcje. Albo słuchać tej muzyki prosto z chmury, albo na telefonie udostępnić te utwory poza siecią.

No okazało się ze musiałem je wrzucić w chmurę do końca.

Da się zrobić jakoś tak żeby zrzucało mi piosenki bezpośrednio do pamięci fona z ominięciem chmury?

 

Podłącz pod kompa, zrób synchro w iTunes i gotowe:)
Odnośnik do komentarza

Tak się pobawiłem dzisiaj iPhonem 6s i zwykłej 6stki mogliby nie wydawać wcale. Ci co kupili niedawno zwykłą 6stkę to rzucili kasę w błoto bo 6s dużo wiecej nie kosztuje przy tak duzych kwotach.

Zawsze chyba iPhone trzymał cenę do premiery podobnie cenionego następcy, więc opłacalność zakupu malała im dalej od premiery i bliżej debiutu następcy. Znajomy kupił właśnie 6 między prezentacją 6s, a jego wejściem do sprzedaży, czym dość mocno mnie zdziwił.

Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

Mocniejszy procek, mocniejsze gpu, 2gb ram, fors czyde tacz, nagrywanie w 4k. Co do samego systemu sie nie wypowiem bo nigdy go nie lubilem.

 

Jedyne co lubie w nowych iphona to brak cisnienia na kosmiczne rozdzielczosci ekranu. Przy tym rozmiarze ponad 300 ppi to i tak duzo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...