Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

(pipi) to samo mam, ale podobno to wina softu miala byc,

czyli co baterie mi wymienia?

Dlugo sie w PL na to czeka?

 

Jeśli iphone kwalifikuje się do wymiany to wymienią ci baterię bez zająknięcia. We Wrocławiu (iSpot Magnolia Park na Legnickiej 58) masz serwis i najlepiej oddać to tam, bo zaoszczędzisz 2 dni zarezerwowane na transport. Całość powinna trwać max 3 dni. 

Odnośnik do komentarza

 

(pipi) to samo mam, ale podobno to wina softu miala byc,

czyli co baterie mi wymienia?

Dlugo sie w PL na to czeka?

 

Jeśli iphone kwalifikuje się do wymiany to wymienią ci baterię bez zająknięcia. We Wrocławiu (iSpot Magnolia Park na Legnickiej 58) masz serwis i najlepiej oddać to tam, bo zaoszczędzisz 2 dni zarezerwowane na transport. Całość powinna trwać max 3 dni. 

 

 

 

No nie bardzo, mi koleś w iSpot powiedział o 8 dniach.

Odnośnik do komentarza

powoli zmierzam się do kupna iphone'a. Nadal jednak rozważam dwie opcje - 6S 64GB i 7 32GB. Różnica w cenie to 200zł. Wpierw byłem pewny co do 6S ale teraz już nie wiem. Czytałem porównania i wychodzi na to że siódemka poza oczywiście lepszymi bebechami ma też lepszą baterię, a na tym mi mocno zależy. Do tej pory z iphoneami nie miałem styczności. Niby pojemność pamięci dwa razy mniejsza, ale w dobie streamingu w postaci spotify przestało to dla mnie mieć znaczenie. Co doradzicie?

Odnośnik do komentarza

powoli zmierzam się do kupna iphone'a. Nadal jednak rozważam dwie opcje - 6S 64GB i 7 32GB. Różnica w cenie to 200zł. Wpierw byłem pewny co do 6S ale teraz już nie wiem. Czytałem porównania i wychodzi na to że siódemka poza oczywiście lepszymi bebechami ma też lepszą baterię, a na tym mi mocno zależy. Do tej pory z iphoneami nie miałem styczności. Niby pojemność pamięci dwa razy mniejsza, ale w dobie streamingu w postaci spotify przestało to dla mnie mieć znaczenie. Co doradzicie?

Bierz 7, ale w wersji 128GB. 32 GB to za malo. W moim 7 Plus na ten moment mam zajete ponad 40GB.

Odnośnik do komentarza

Siódemkę bierz. Jeśli nie szalejesz z grami i zdjęciami to na 32GB się zmieścisz, ja zdecydowałem się dopłacić te kilkaset złotych do 128GB i jest święty spokój. Wiem, że koszą nas jak cholera na pamięci, ale co Pan zrobisz? Nic Pan nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza

iP7 32GB ma wolniejszą pamięć niż jakikolwiek iPhone powyżej piątki. 
każda synchronizacja w iTunes będzie dłuższa.
poza tym pamięci nigdy za wiele, nie ma co się ograniczać -tym bardziej kiedy telefon nagrywa w 240fps lub 4K.

różnica w cenie między NOWYM 6S 128 a 7 128 jest dosyć duża.
pytanie czy siódemka jest naprawdę o tyle "lepsza"  w geekbenchu szału nie ma.
moim zdaniem to jest pierwszy iPhone od lat, który nie robi żadnego "wow"

oczywiście oceniam subiektywnie, ale 7 przeskoczę, lub wezmę za-dużego-Plusa, bo ma 3GB Ramu i fajny ficzer w postaci dwóch kamer
dla mnie iP7 4.7" różni się głownie tym od 6Sa, że jest droższy...
 

Odnośnik do komentarza

wymienilem baterie, wszystko poszlo bez problemu, w sklepie powiedzieli mi zebym zszedl z bateria ponizej 20% naladowal na fula i pozowlil sie jej wyczerpac. 

zobaczymy co to bedzie, ale pewnie jak zawsze pierwszy miesiac rewelacja, a pozniej powrot do szarej rzeczywistosci ladowania w ciagu dnia.

aaa jeszcze jak robil przy mnie diagnostyke telefonu to wyszlo ze cos mam z bluetooth nie tak, a ze mam teraz 90 dni gwarancji to moge do nich wrocic zeby zobaczylli co nie hula.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...