Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

No i gorszy touch screen jak narazie. Androidowi niestety brakuje tego "czegos",rowniez nie wyobrazam sobie zastapienia iPhone'a przez cokolwiek innego,ale w przyszlosci kto wie...moze Android sie rozwinie i stanie sie godnym konkurentem,ale na chwile obecna jest miedzy nimi zbyt duza przepasc.

 

witamy przybysza z przeszłości w drugiej połowie 2010 roku <chleb i sól>

 

whatever,liczy sie dla mnie wygoda i zastosowanie,a nie 500 bajerow w malej szkrzynce ktora 4 godzin nie umie pociagnac.

Odnośnik do komentarza
No i gorszy touch screen jak narazie. Androidowi niestety brakuje tego "czegos",rowniez nie wyobrazam sobie zastapienia iPhone'a przez cokolwiek innego,ale w przyszlosci kto wie...moze Android sie rozwinie i stanie sie godnym konkurentem,ale na chwile obecna jest miedzy nimi zbyt duza przepasc.

 

witamy przybysza z przeszłości w drugiej połowie 2010 roku <chleb i sól>

 

whatever,liczy sie dla mnie jabłko na obudownie.

 

fix'd

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Mialem HTC Desire ,bo bardzo mi sie podobal i chcialem kupowac. Wzialem go na uczelnie to po zajeciach juz pikal i byly problemy. Moze bateria byla wadliwa,nie wiem,telefon pozycozny od kumpla i ciagle jeczy ze mu dnia nie moze utrzymac (a niedawno zakupiony). Ba,Desire nadal mi sie podoba,ale po oblukaniu kilku for widze ze problem z bateria to nie rzadkosc.

Jablko sie dla mnie nie liczy bo nie cierpie Apple,Steve'a i calego tego plebsu, tak wiec jakims fanbojem nie jestem w przeciwienstwie do was chlopaki.Co nie zmienia faktu ze iPhone to swietny telefon,przynajmniej dla mnie.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Jeśli użytkownik nie słyszał programach terminujących, ma odpaloną pełną synchronizację, która "dla bajeru" monitoruje wszystko od fb po wyniki giełdowe a do tego nie zmieni stockowego 45% podświetlenia na całkowicie wystarczające 20% to rzeczywiście bateria wystarczy na ok 10h zabawy ale czy to jest wina telefonu i systemu, że oferuje to wszystko czy może użytkownika, który nie potrafi tego ustawić a winę zrzuca na karb producenta?

 

Mam Desire i z odpaloną synchro dla 4 kont (push), uruchomionym jednym kanałem SSH (20m), czytnikiem Engadget (1h) i pogodą (1h) telefon bez najmniejszych problemów wytrzymuje cały dzień. Oczywiście w momencie zabawy tj. jakiś klip, internet, YT czy gierka sieciowa bateria znika szybciej ale to jest bolączka wszystkich smartfonów - coś kosztem czegoś.

Odnośnik do komentarza

 

Mam Desire i z odpaloną synchro dla 4 kont (push), uruchomionym jednym kanałem SSH (20m), czytnikiem Engadget (1h) i pogodą (1h) telefon bez najmniejszych problemów wytrzymuje cały dzień. Oczywiście w momencie zabawy tj. jakiś klip, internet, YT czy gierka sieciowa bateria znika szybciej ale to jest bolączka wszystkich smartfonów - coś kosztem czegoś.

I uwazasz ze to dobrze? Mi przy podonych ustawieniach iPhone trzyma spokojnie 3 dni + rozmowy, net.

Kazdy telefon dotykowy to typowe iphone wanabe, niby super, niby cos lepszego sie zdarzy, ale czesto cos zgrzyta.

 

Moze przesadzilem piszac kazdy, ale mialem multum telefonow dotykowych i wlasnie tak zawsze bylo.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem 100 telefonów, kilka smartfonów i powiem tak.

 

Windows to poracha na całego, nawet na HD2. Mimo iż system i aplikacje HTC dają rade, o tyle wsparcie platformy jest tragedia.

 

Android marketplace daje rade, i5700 fajna zabawka ( Samsung Galaxy ) na dniach nowy, o specyfikacji iPhone4 !

 

Co do iPhone miałem do czynienia z 2G ( wtedy się zakochałem, na socie 1.1.4 bodajże ) później swojego 3G ( mam go do teraz od dnia polskiej premiery ) i od kolegi 3GS

 

iP nie ma sobie równych, tu tylko startuje BlackBerry, lecz na polskim rynku ten telefon jest skazany na padake! iP4 może ma błędy lecz licze że do zmiany na iP 4 nowe rewizje będą lepsze.

 

Androida polecam, lecz jak macie hajs to tylko iP!

Jak macie 800PLN max do polecam Galaxy 5700 za 600pln da się nówkę kupić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli użytkownik nie słyszał programach terminujących, ma odpaloną pełną synchronizację, która "dla bajeru" monitoruje wszystko od fb po wyniki giełdowe a do tego nie zmieni stockowego 45% podświetlenia na całkowicie wystarczające 20% to rzeczywiście bateria wystarczy na ok 10h zabawy ale czy to jest wina telefonu i systemu, że oferuje to wszystko czy może użytkownika, który nie potrafi tego ustawić a winę zrzuca na karb producenta?

 

Mam Desire i z odpaloną synchro dla 4 kont (push), uruchomionym jednym kanałem SSH (20m), czytnikiem Engadget (1h) i pogodą (1h) telefon bez najmniejszych problemów wytrzymuje cały dzień. Oczywiście w momencie zabawy tj. jakiś klip, internet, YT czy gierka sieciowa bateria znika szybciej ale to jest bolączka wszystkich smartfonów - coś kosztem czegoś.

 

I tu leży przewaga jabłka. Włączam i działa. Nie muszę się bawić w jakieś dziwne konfiguracje. Dlatego dla mnie nie istnieją inne telefony niż iP ;]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...