Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Ale belkot. Nic z tego co napisales nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistosci. Nawet nie chce mi sie tlumaczyc tak prostych, ba! Gigantycznie banalnych rzeczy jak rozwiazac twoje rozterki. Pomecz sie, a najlepiej rozwal telefon o sciane.

 

Jak mozna kupowac iPhone'a majac taka awersje do Apple?

 

PRO TIP. Caps locka masz jak 2 razy klikniesz w shifta. O popatrz, nie wiedziales?

 

O popatrz nie wiedzialem rzeczywiscie ale to przeciez normalne, ze w iOSie trzeba go nacisnac 2 razy, nie tak jak na kazdej klawiaturze do komputera. Ale uber noob ze mnie i ale sie czepiam.

Odnośnik do komentarza

Nie zaprzeczam, uber noob, bo gdzie mieliby jeszcze upchnac osobny klawisz CAPS LOCK? Czlowieniu, zapoznaj sie lepiej z calym systemem, posiedz troche bo jest mega prosty i intuicyjny. Moj dziadek uzywa iPhona bo jest mega latwy w obsludze, duzy, czytelny wyswietlacz. Moj dziadek uzywa bez problemow, to Ty nie mozesz? :P

Odnośnik do komentarza

Nie caps lock tylko shift, wiadomo o co chodzi. Powinna byc funkcja toggle do niego. Telefon moze i jest prosty, ale wlasnie jest za prosty, gdzie sa jakies ciekawsze ustawienia, o to wlasnie placze. Trzymam w reku 8600 Lune, na platformie S40 i tam mam duzo opcji do smsow, do kontaktow etc. Nie moge wrzucic dzwonka bezposrednio tylko musze go przerabiac na aac i syncowac w iTunsie albo wrzucac przez winscp. System na pierwszy rzut oka jest fajny, szybciutki, prosty a tym samym glupszy niz moja stara nokia i tego nie moge przebolec jak narazie.

Odnośnik do komentarza

A jeżeli się nie spodoba - allegro i 3k zgarniasz w ciągu paru dni, sprawdzone;)

 

Tak zastanawialem sie czy go nie opchnac ale znowu nie ma nic fajnego co bym chcial kupic. Tzn Galaxy S jest zaje bisty ale jest plastikowy. Designersko i jakoscia wykonania iPhone kladzie na lopatki.

 

19540393.png

 

 

Jak usunac napisac i zmienic obrazek Tap to unlock bo wszystko dotyczy Slide to unlock a to co innego.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@Yacek

Właśnie na prostocie opiera się cała magia tego telefonu. Ty jesteś raczej power-userem. Lubisz grzebać, zmieniać, bawić się itd. To nie jest telefon dla ciebie ;) Ja bym brał coś pod androidem.

 

Jest taki fajny motyw w Cydii nazywa się Typography chyba. Tylko dla iPhone'a4, bo robiony jest pod Retinę.

Odnośnik do komentarza

Z ta magia to sie tak nie zapedzaj bo brak mozliwosci oznaczenia wszystkich wiadomosci w mailu jako przeczytanych to moim zdaniem nie jest magiczne tylko glupie. Ale juz powalczylem z telefonem, jest juz w 90% zrobiony pode mnie. Brakuje mi tylko jakiegos madrego i darmowego klienta poczty zamiast standardowego. IbisMail byl bardzo fajny dopoki sie nie okazalo, ze nie ma opcji automatycznego sprawdzania czy sa nowe wiadomosci lol 0_o Nie ma najprostszej funkcji jak fetch co 5 lub iles tam minut, porazka. Z takich standardowych rzeczy to jeszcze wku rwia mnie klawiatura ktora sie nie przekreca na landscape w Cydii, w opcjach systemowych itd. Powinno to dzialac wszedzie a nie "tylko esemeski i mejle".

 

Mam galaxy S na Androidzie i jak narazie to wku rwia mnie jeszcze bardziej niz gayphone - owszem mozliwosci duze ale zeby cos fajnie pozmieniac to jakies kombinacje alpejskie z wrzucaniem jakis update.zip, instalowaniem, do tego co rusz spier dolone romy jako odgrzewane kotlety przez polskich 'kucharzy'. W kazdym jest cos nie tak. Jednak "magia" iphona to przynajmniej zapewnila temu systemowi ogromne zaplecze ale te galaxy S ktore mam jest dosyc kulawe. Przydalby sie jakis menedzer plikow i normalne wgrywanie jak na iPhone przez iFunBoxa albo WinSCP. Do tego co rusz jakis klopot z nawigacja: a to najnowsza wersja Sygic sie wiesza, a to Navigon nie oblicza tras powyzej 100km, a to to a to tamto, na Desire dziala, na galaxy nie dziala i takie ciagle sranie w banie z tym Androidem.

 

Aktuale theme, jeszcze 6 ikonek do przerobienia zostalo:

 

21643587.jpg

Edytowane przez Yacek
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie zapędziłem się z tą magią. Wydaje mi się, że większość użytkowników nawet nie JB swojego telefonu. Nie widzi potrzeby. Czyli te standardowe funkcje prawdopodobnie są wystarczające.

 

A odnośnie fetcha. Niektóre appy mają swoje ustawienia w Settings. Tam zerknij, może tam coś było, a nie bezpośrednio w programie.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Nie zapędziłem się z tą magią. Wydaje mi się, że większość użytkowników nawet nie JB swojego telefonu. Nie widzi potrzeby. Czyli te standardowe funkcje prawdopodobnie są wystarczające.

 

A odnośnie fetcha. Niektóre appy mają swoje ustawienia w Settings. Tam zerknij, może tam coś było, a nie bezpośrednio w programie.

 

Wiekszosc moze nie robi JB bo nawet nie wie, ze cos takiego istnieje ale jak dalem znajomemu do reki swoja czworke to pierwsze co wszedl w mail, sciagnam mi nowe wiadomosci i mowi wtf!? mam 25 maili przegladnac aby je oznaczyc jako przeczytane ? Nikt nie wymaga aby byl zainstalowany Office w tym telefonie ale to jedna z podstawowych funkcji jakiej brakuje w Mailu. To tak jakby sciagnal Mozillke Thunderbirda, Outlooka, czy inny platny lub calkowicie darmowy program i tlumaczyl brak tej opcji tym, ze ma byc prosto i nawet babcia ma sobie poradzic. Bez sensu. Ladnie to sie wpisuje w kwiatki typu brak mmsow w pierwszych iphonach, teraz to niby polaczenie video, BRAK KU RWA BLUETOOTH w iphonie4. To, ze nie moge wyslac do kogos zdjecia przez bluetooth tez wytlumaczysz magia Apple i ich prostym interfejsem ?

 

 

Odnosnie fetcha to przegladajac opis aplikacji na Cydii autor napisal, ze niestety nie ma fetcha bo Apple nie wyrazilo na niego zgody czy jakos tak. Nie mam pytan.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza

Ale ja nie chcę nikogo tłumaczyć. Nie jestem ambasadorem Apple i nie próbuję nikogo nawrócić. Całkowicie się z tobą zgadzam, że brakuje opcji oznaczenia wszystkich maili jako przeczytane, jak i Bluetootha.

 

Możesz wejść na stronę Gmaila i tam zaznaczyć wszystkie jako przeczytane. Powinno automatycznie odznaczyć wszystkie wiadomości w Mailu. Natomiast co do Bluetootha to jest chyba do tego programik w Cydii.

Odnośnik do komentarza

Program jest ale nie obsluguje iPhone4. Gmail mi nie pomoze bo nie korzystam z niego. Kolejny psikus, ktorego nie moge roxkminic:

 

 

Nie da sie ustawic ani za pomoca domyslnego slidera ani po modyfikacji na Tap to unlock 2 opcji gdy ktos do nas dzwoni: aby odebrac i odrzucic polaczenie. Takie cos jest jak ktos dzwoni do nas a my akurat ogladamy homescreen, ale na lockscreenie jest albo slider, albo pole tap to answer jesli sobie wlaczymy specjalne theme w winterbordzie. Troche to kiszkowate.

Odnośnik do komentarza

Nie o to chodzi, mi pasuje, ze ludzie dzwonia, tylko szkoda, ze gdy masz zablokowany telefon czyli jest wlaczony Lockscreen, to gdy ktos dzwoni to masz tylko guzik lub slider do odebrania polaczenia - brakuje guzika to odrzucenia. Jak jestes na homescreenie i ktos dzwoni, to masz dwa guziki. I chcialbym aby te 2 guziki tez sie pojawialy gdy masz zablokowanego fona ale chyba tak sie nie da.

Odnośnik do komentarza

Ojciec sobie kupił iPhone'a 4 (mężczyźni do jednak dzieci do końca swojego życia) i miałem okazję się tym pobawić.

 

- rewelacyjny ekran, czytanie stron internetowych jest możliwe bez jakiegokolwiek powiększania, piękne. Ale brak zawijania tekstu jak w Androidzie to dla mnie jakieś nieporozumienie, trzeba przewijać ekran prawo-lewo po przybliżeniu :D

- płynność, jezus, ten telefon można kochać za samą płynność, prostotą i idealne działanie

- piękny interfejs, wiadomo, miliony na to lecą, wszystko wygląda niesamowicie przy jednoczesnym zachowaniu prostoty

- gry, ja pierniczę, ile gier i jak to wszystko genialnie działa

 

No i tyle, bo cała reszta mi się bardziej podoba w Androidzie. Jako następny telefon kupuję SGS, ale chyba skuszę się potem na iPoda Touch 4G do grania i multimediów. Za bardzo zamknięty ten telefon dla mnie.

Odnośnik do komentarza

brakuje guzika to odrzucenia.

Dwa razy przycisk do blokowania ekranu naciśnij jak ktoś będzie dzwonił, zdziwisz się.

No wlasnie sie nie zdziwie bo wiem o tym juz od dawna. Brakuje mi normalnego guzika na ekranie zwlaszcza podczas jazdy samochodem kiedy trzymam telefon w prawej rece i niewygodnie naciska sie button u gory.

Malkontent roku. Jedna z podstawowych zalet iPhonea jest jego design i brak zbednych klawiszy. Jak niewygodnie jest naciskanie dla ciebie przynisku u gory to masz problem, jako jeden z bardzo niewielu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...