Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich. Kupilem dzisiaj iPhonea 4 16GB w erze - uzylem limera1n, mam cydie itd - jakie programy polecacie ? Sa jakies nakladki zamiast standardowego modulu sms na jakis bardziej wypasiony, jakas madra paczka do notatek itd ? Jak zrobic aby byly widgety na main screenie zamiast tych wszystkich ikonek ? Generalnie dajcie jakies info co powinienem dorzucic i co poustawiac bo to moj pierwszy kontakt z tym systemem i po wyciagnieciu z pudelka to niestety ale iOS jest troche bidny.

Odnośnik do komentarza

gry olewam, pytanie jakie appy ukrasc. Ostatnio ogladalem Galaxy S w salonie i tam jakos ciekawiej to wygladalo po wyjeciu z pudelka, byl od razu main screen z widgetami a tu ch uj, chce pogode to musze ja sobie wlaczyc osobno, chce cos tam to tez osobno, a maic screen zaje bany ikonkami. Wiedzialem, ze blowJobs zrobi mnie w ciula ale zeby az tak.

Odnośnik do komentarza

Yacek a ja mam takie pytanie do Ciebie,czy ten telefon w erze dostales bez problemow? Bo mi sie konczy umowa za 3 tygodnie i gdy powiedzialem ze interesuje mnie tylko oferta z iphone 4 to podobno nie maja i nie beda mieli albo nie wiedza kiedy...a tu i tam slysze i widze ze neiktore osoby dostaja i zastanawiam sie czy wciskaja mi kit.

Odnośnik do komentarza

Yacek a ja mam takie pytanie do Ciebie,czy ten telefon w erze dostales bez problemow? Bo mi sie konczy umowa za 3 tygodnie i gdy powiedzialem ze interesuje mnie tylko oferta z iphone 4 to podobno nie maja i nie beda mieli albo nie wiedza kiedy...a tu i tam slysze i widze ze neiktore osoby dostaja i zastanawiam sie czy wciskaja mi kit.

 

Mi na infolini to samo powiedzieli, ze trzeba czekac 4 tygodnie, ze w punktach nie ma i sa jakies zapisy do kolejki etc. Zadzwonilem do 3 punktow w walbrzychu, az w jednym ktos odebral telefon i laska miala 3 iphony na polce. Pojechalem i go wzialem.

 

 

Co raz bardziej wku rwia mnie ten telefon.

Odnośnik do komentarza

Yacek a ja mam takie pytanie do Ciebie,czy ten telefon w erze dostales bez problemow? Bo mi sie konczy umowa za 3 tygodnie i gdy powiedzialem ze interesuje mnie tylko oferta z iphone 4 to podobno nie maja i nie beda mieli albo nie wiedza kiedy...a tu i tam slysze i widze ze neiktore osoby dostaja i zastanawiam sie czy wciskaja mi kit.

 

Mi na infolini to samo powiedzieli, ze trzeba czekac 4 tygodnie, ze w punktach nie ma i sa jakies zapisy do kolejki etc. Zadzwonilem do 3 punktow w walbrzychu, az w jednym ktos odebral telefon i laska miala 3 iphony na polce. Pojechalem i go wzialem.

 

 

Co raz bardziej wku rwia mnie ten telefon.

Ty bijesz chlopie wszelkie mozliwe rekordy. Lamiesz telefon jailbreakiem i mowisz ze coraz bardziej cie w(pipi)ia. iOS jest troche bidny. Mistrzostwo :whistling:

Odnośnik do komentarza

Co z tego, ze po jailbreaku jak musze przekopac sie przez miliard aplikacji aby znalezc w koncu te wlasciwe. Wlasnie przywrocilem fona do stanu pierwotnego bo usunalem przypadkowo jedna linijke kodu z package.js i Cydia zdechla. I tak, telefon mnie wku rwia bo klawairke przelacza sie na landscape tylko w smsie co jest glupota. Zakladajac konto na appstore musze sie skupiac aby trafic w literki na pionowej klawiaturze, to samo jak mam wpisac 34 znakowe haslo do firmowej sieci wifi, jakby nie mozna bylo zrobic to na poziomej klawiaturze -_- funkcje ktore powinny byc w telefonie musze dogrywac z zewnatrz i jak ktos twierdzi, ze ios domyslnie nie jest biedny to nie wiem, chyba zajada sie jablkami razem z blowjobsem. Takie rzeczy jak sbssettings to powinny byc w standardzie. Modul sms z jakimis rozmowami oczywiscie bez opcji do przelaczenia na standardowy tryb wtf ? Klawiatury alfanumerycznej rowniez nie uswiaczylem do pisania. Serio, wzialem Galaxy S to czulem sie jak w domu, wszedlem do wiadomosci aby napisac sms, mam do wybory 4 rozne klawiatury, lacznie z wykrywaniem recznego pisma ktore moze i jest bajerem ale jest. Ktos bedzie chcial to uzyje, a tu mam zje bana klawiature z krotka spacja, je bana @ na srodku i jakas pier dolona . kropka z prawej. I jeszcze dobil mnie caps lock ktory po napisaniu jednej litery sie wylaczal. W opcjach zmiana nic nie dala. Nie ma stalego caps locka w tym telefonie 0_o

 

 

Ej serio, myslalem, ze skonczy sie na tym, ze bede musial trzymac telefon tak jak blowjobs i jakos opekam, a tu sie okazalo, ze typ mnie przechytrzyl i jest wiecej kwiatkow.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza

Ale belkot. Nic z tego co napisales nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistosci. Nawet nie chce mi sie tlumaczyc tak prostych, ba! Gigantycznie banalnych rzeczy jak rozwiazac twoje rozterki. Pomecz sie, a najlepiej rozwal telefon o sciane.

 

Jak mozna kupowac iPhone'a majac taka awersje do Apple?

 

PRO TIP. Caps locka masz jak 2 razy klikniesz w shifta. O popatrz, nie wiedziales?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.