Skocz do zawartości

Star Ocean 4


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety mam wszystko na ps3(całe szczęście coraz więcej tego wychodzi a wygłodniały strasznie jeszcze rok temu byłem:))... Jeszcze eternal sonata też mi podpasował:)

 

Pamiętam wspaniałe jrpg-owe czasy psx'a i troszkę gorsze czasy ps2....

 

Kiedy toV na ps3 ma wyjść?? słyszałem że ma:)

 

ps. "kay" dość drażni mam nadzieję że jak mi ktoś inny dołączy kickne z party tego małego lapsa:P

 

'Kay jest właśnie jedną z najlepszych postaci w tej grze IMO. ;) (jedna z 3 fajnych postaci)

Edytowane przez Toshirou
Odnośnik do komentarza

mi bardziej pasuje "cycata" różowo włosa pani(dopiero co się przyłączyła) cyborg i może dojdzie wać pan w białych herach(jeszcze do niego nie doszedłem), swoją drogą 25 godzin na liczniku a tu 5% trophy:P.

 

Zauważyłem mały szkopuł.... Po 25 godzinach gry (grałem też dziś rano), jestem w pracy i nie pamiętam imienia ani jednego bohatera.... Pierwszy raz mi się to zdarzyło w jrpg a grałem w te "badziewie:P"sporo:):P

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Lymle i Myuria to najlepsi healerzy w grze bo:

a). są szybsze od ciamajdowatej Sarah (poruszanie);

b). Mają Fast Casta;

 

Sarah ma co prawda Resurrection (najlepszy czar wskrzeszający w grze), ale Lymle / Myurię można nauczyć Faerie Star czyli najlepszego czaru uleczającego w grze;].

Edytowane przez Aramis
Odnośnik do komentarza

Ok krótka charakterystyka najlepszych imo postaci w tej grze (w sensie do walki) po 220h gry:

-Arumat ( szybkie poruszanie się, dobry Blindside, duuużo HP i Dragon Roar, który jest chyba najlepszym specialem w grze)

-Reimi (najlepsza postać do kapienia, Taka Maria ze SO3;p - taunt+ Fainting Potion na jakaś postać, Otherwordly Cousine na Reimi + silne speciale z bardzo daleka = rzeź)

-Meracle (Zdecydowanie najlepszy, bardzo szybki, omijający chyba WSZYSTKO Blindside + szybkość + dobry dash + bardzo dobre speciale - mega killer (blindside->Arcobatic Vault->3x X Claw - zabije się tym każdego w grze z wyjątkiem EQ w późniejszej fazie z orbami. Dodatkowo genialny Drill Strike - chyba najbezpieczniejszy special w grze - silny, kosztuje mało CP i nawet jak nie trafi to przeciwnik nic nam nie zrobi bo jesteśmy od niego z reguły za daleko)

-Myuria/Lymle - najlepsze healerki w grze - Faerie Star na Fast Cast'cie nie pozwoli zginąć. Myuria może sobie odnawiać mp zwykłym atakiem, a Lymle ma Cerberusa i turlanie;])

 

Ten team zgwałci, zeżre i wypluje każdego w tej grze;].

Edytowane przez Aramis
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Koledzy jakieś taktyki na ostatniego bossa? Najpierw chyba podpakuje bo mam po 50 lv średnio. Jak mu już rozwale te 3 orby to jakos to idzie dopiero jak walnie atakiem, ż ez góry wala takie pioruny to jest troche gorzej. Jakie psotacie? Używam edge, arumat, myura i sarah.

 

Aramis o co chodzi z tym ''-Meracle (Zdecydowanie najlepszy, bardzo szybki, omijający chyba WSZYSTKO Blindside + szybkość + dobry dash + bardzo dobre speciale - mega killer (blindside->Arcobatic Vault->3x X Claw - zabije się tym każdego w grze z wyjątkiem EQ w późniejszej fazie z orbami. Dodatkowo genialny Drill Strike - chyba najbezpieczniejszy special w grze - silny, kosztuje mało CP i nawet jak nie trafi to przeciwnik nic nam nie zrobi bo jesteśmy od niego z reguły za daleko)''

Chodzi mi o to że omija wszystko blindslidem. Jak ai nią steruje to też moze tak unikać?

Odnośnik do komentarza

Też właśnie myślę żeby jakiegoś typowego jrp sobie pograć. RoF typowym nie jest ale zawsze coś, WKC słyszałem że po czasie nuży jest męczące, Vesperia nie jest po ingliszu więc odpada i pozostało SO4 i Eternal Sonata. Sonata IMO jest chyba zbyt dziecinna jeśli mówimy o klimacie, więc ostatecznie zdecyduję się chyba na Star Ocean 4.

Posucha jak s.k.u.rwysyn:(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Heja.

 

Na GameFAQs pojawił się nowy poradnik odnośnie ekwipunku mojego autorstwa.

Co prawda nie widzę tu wielkiego zainteresowania grą, ale może komuś się przyda.

(plus, chciałem się pochwalić)

http://www.gamefaqs.com/xbox360/946860-star-ocean-the-last-hope/faqs/60990

 

Pozdrawiam.

C1REX

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem gra jest rewelacyjna, ale to mocno subiektywna opinia. Gra się wielu osobom nie podoba.

Fabuła jest tak głupia, że aż śmieszna. Większość jednak uzna ją za żałosną.

 

Co tą grę wyróżnia, to bardzo dobre moim zdaniem walki. System jest bardzo rozbudowany i dający ogrom frajdy.

Odnośnik do komentarza

Podobieńst jest praktycznie zero, zupełnie inne gry z innymi systemami.

RoF uważam za genialnego jRPG'a 120h zleciało za szybko w tej grze, a SO4 mam niestety na x i wq rwiajace jest zmienianie płyt po przejsciu gry jak sie chce na inna planete leciec, pozatym jak na tą generacje całkiem dobra, ale najgorsza ze wszystkich 4 cześci jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Mi SO4 wydawał sie jakiś taki nijaki, jedynka pod względem gameplayu była (pipi)itna jak dla mnie. Czwóreczka ma od cholery rzeczy do zrobienia, ale jakos nie mam ochoty do niej wracać. Skonczyłem wczoraj Cross Edge(za(pipi)ista gra dla ludzi co podpasiła im Disgaea3, wiecej do zrobienia niż w SO4), a teraz zabieram sie za Magne Carte 2.(poczatek wygladał apetycznie)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...