Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzalem wlasnie ingame footage + interview z Kotora - http://www.swtor.com/media/trailers/video-documentary-3 i nie powiem zeby to kopalo tylek, niemniej jednak jestem zainteresowanymi wyborami dokonywanymi podczas gry wlasciwej. To tak bys wybieral faction w wowie na bazie tego jak rozwiazujesz konflikty/wykonujesz questy i kogo zabijasz ;)

 

Bioware bylo fajne dopoki nie zrobili Mass Effect (najnudniejszy RPG od nich ale to inna historia), wiec wierze w to ze uda im sie cos ciekawego wytrzasnac, niemniej jednak zastanawiam jak sie to wszystko wkomponuje w end game content.

 

A jesli chodzi o wowa to aktualnie mam przerwe, jak zawsze w wakacje ludziom zmieniaja sie priorytety co mnie bardzo zdraznilo ostatnim razem i postanowilem sam odpoczac, moze wroce przy 3.2 ;)

 

Aczkolwiek wizja koloseum i 4 lockoutow jednego instance skutecznie mnie odstrasza. Ehh... mogliby nie zmieniac level capa w dodatkach, coby stary kontent mial racje bytu... w dalszym ciagu uwazam ze BT to najbardziej klimatyczny raid w historii ;p

Odnośnik do komentarza
Cholera !

Zacząłem grać w WoW'a, i co najgorsze, ta gra mi się spodobała :)

Myślałem, że to będzie gorsze, a tu się okazało, że całkiem przyjemnie się te potworki wybija.

Oby mi to szybko przeszło ;)

Wszystko przez Simpsonów - odcinek z MMO mnie zainspirował, i zachciało mi się w coś takiego zagrać ;f

 

 

Haha tez to oglądałem dobre :D

Odnośnik do komentarza
Tak sie skladda ze ten odcinek south park jest anty WoW'owski i przestrzega przed graniem oraz nasmiewa sie z no life'ow ktorzy graja w WoW'a. Ale jak widac niektorzy inaczej go odebrali...

 

Raczej naśmiewa się z no-lifeów i ludzi którzy gry przedkładają ponad normalne życie. Nikt tam nie powiedział, że każdy kto gra w WoWa czy w ogóle MMO jest stracony.

Odnośnik do komentarza
Tak sie skladda ze ten odcinek south park jest anty WoW'owski i przestrzega przed graniem oraz nasmiewa sie z no life'ow ktorzy graja w WoW'a. Ale jak widac niektorzy inaczej go odebrali...

 

Prosze cie... widac ze nie masz kompletnie pojecia o czym piszesz :)

 

Szkoda ze nie ogladles programu o ku klux klanie bo byc moze zainspirowal by cie do mordowania murzynow.

 

Jestem tez pewien ze 'Pasja' zmotywowala cie do nienawisci do zydow, prawda?

 

To ze South Park wysmiewa WoW nie jest zadnym zaskoczeniem. Do tej pory SP wysmial juz chyba wszystko co mozliwe (wliczajac w to paluszki rybne) i nie mogl ominac fenomenu jakim wtedy byl WoW. Jedyne co mozna z tego wywnioskowac to to ze WoW stal sie ikona popkultury na tyle duza aby dorobic sie lampoon'u.

 

Jesli zas chodzi o samo granie w WoW to pisalismy o tym niedawno w kaciku RPG. Jaka jest roznica miedzy graniem w jedna gre kazdego wieczoru, a graniem w 5 roznych tytulow, oprocz pieniedzy ktore musisz przeznaczyc na te rozrywke? Dlaczego robienie 'calakow' w innych grach, ktore to robienie wiaze sie z poswieceniem MASY czasu na cos kompletnie bezuzytecznego oznacza ze jestes 'cool' ale granie w mmo i proba uczynienia TWOJEJ postaci, TWOJEGO avataru w sposob jaki tobie najbardziej odpowiada, oznacza bycie nolifem? Dlaczego multiplayer w halo na ktorzy ludzie poswiecaja rok, pol roku jest ok, ale multiplayer w mmo juz nie?

 

Ludzie ktorzy bashuja mmo tylko dlatego 'przeciez w to graja nolify, tak mowili w south parku' powinni sie mocno zastanowic zanim napisza cokolwiek. Jedyne co sie uzyskuja poprzez rzucanie nieuzasadnionych opinii na lewo prawo, to otoczka ignoranta i osoby ktorej nie nalezy traktowac powaznie.

 

Nolife'ow mozna spotkac wszedzie, jeszcze 10 lat temu KAZDY kto gral w gry komputerowe byl traktowany jak przyglup i nolife, ale zapomnial wol jak cieleciem byl. Tak na dobra sprawe to zabawne jak jedni GRACZE nazywaja innych GRACZY nolife'ami. :o

Odnośnik do komentarza

Wreszcie jakiś sensowny post, dodam tylko, że MMO może być tak postrzegane trochę dlatego, że większość darmowych tytułów tego gatunku opiera się na bezmyślnej farmie a mało kto spróbował któregoś z płatnych i porządnych. A sam WoW jako czynnik sprzyjający no-lifeowaniu ma ten problem, że w momencie gdy zamierzasz iść spać/odpocząć od gry zazwyczaj się pojawiają chętni do gry kompani którzy Ci marudzą "ale poświęć mi troche czasu skoro ja poświęcałem Tobie" - przy grach single player konsola/komp tak Ci nie powie :P

Odnośnik do komentarza
A sam WoW jako czynnik sprzyjający no-lifeowaniu ma ten problem, że w momencie gdy zamierzasz iść spać/odpocząć od gry zazwyczaj się pojawiają chętni do gry kompani którzy Ci marudzą "ale poświęć mi troche czasu skoro ja poświęcałem Tobie" - przy grach single player konsola/komp tak Ci nie powie :P

To sie tyczy kazdej gry siecowej (nawet zwyklych shooterow) ;).

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy wiecie, ale WoW, a głównie WotLK został zbanowany przez chińską cenzurę. Servery zostały pozamykane i Blizzard dochodzi do porozumienia z chińskimi władzami.

According to gameindustry.biz however, the downtime may soon be over and the Chinese population will be able to finally enjoy WoW and its second expansion. A "lighter" version of it at least (no DK's, fully skinned Undeads, no crusade against the Scourge and generally "less violence").

 

Hahaha mistrzowie normalnie! Usunąć jakieś 60% kontentu gry, chinole to zgrywusy jednak. Cenzurują cukierkowatego WoWa, a zezwalają na puszczanie w kinach filmów typu "Men Behind The Sun", gdzie padło 16 osób podczas seansów:D. Raptor, migruj na chińskie servy tam nie będzie DK :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...