Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

niechcacy wyrzuciłem item, ktory dostałem od kolesia który zlecał mi questa, czy jak do niego wrocę to da mi go jeszcze raz?

 

I czy da się nastawić, żeby było widać bez najeżdżania kursorem dokładnie ile mam expa, energi itd. ?

 

 

Zagadaj do quest givera jeszcze raz, może będzie opcja otrzymania itemu po raz drugi. Jak nie to anuluj quest i weź go ponownie, dostaniesz item po raz drugi.

Co do expa, energi to na pewno da się to zrobić używając jakiegoś addonu, poszukaj na http://www.curse.com/ albo poczekaj, aż ktoś coś poleci XD.

Odnośnik do komentarza
niechcacy wyrzuciłem item, ktory dostałem od kolesia który zlecał mi questa, czy jak do niego wrocę to da mi go jeszcze raz?

 

I czy da się nastawić, żeby było widać bez najeżdżania kursorem dokładnie ile mam expa, energi itd. ?

 

 

Zagadaj do quest givera jeszcze raz, może będzie opcja otrzymania itemu po raz drugi. Jak nie to anuluj quest i weź go ponownie, dostaniesz item po raz drugi.

Co do expa, energi to na pewno da się to zrobić używając jakiegoś addonu, poszukaj na http://www.curse.com/ albo poczekaj, aż ktoś coś poleci XD.

Przecież to można ustawić sobie w opcjach :mellow:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Jak tam w WoWie teraz PvP?Jeszcze bardziej imbalanced przez Lich King?

 

No jeżeli w ogóle nie widziałeś WotLK na oczy to Ci powiem, że na początku pvp wyglądało jak kpina. Można było healera w dwóch strzałach zniszczyć. Huntery, DK, Ret Palki miały takiego nuke'a, ze nie zdążyłeś nawet "kuwra" krzyknąć a już martwy byłeś.

 

Niedawno wszedł 3.1 i już wszystko do normy wróciło. Co rozumiem przez normę? Warriory i Rogale znowy szczyty areny zdobywają, ogólnie - tragedyja :/

Odnośnik do komentarza
Zapomniales o magach :P .

Ogolnie PvP na chwile obecna jest zalosne strasznie jesli chodzi o arene.

No fakt, skilled arcane mage to naprawdę było swego czasu coś, teraz już jakby przycichli i więcej frost lata na battlegroundach i arenach.

 

 

O ile cały design Northrend i założenia jakie Blizzard tam wprowadził (mniej farmowania, WoW bardziej casualowy) zaliczam im na plus, tak PvP jest dosyć słabe obecnie. Jak wcześniej healerzy byli słabi tak teraz koleś mając 800 resilience może tankować 3 dpsów o ile odrobiny mózgu użyje (szczególnie priest und druid).

Odnośnik do komentarza
Age of Conan jest po polsku i mimo ze wyglada ok,to ja chyba wole MMO po angielsku.Niektore nazwy nie maja bytu jako polska wersja...np skill o nazwie "Łomot"..no sorry.

mi tylko szkoda ze nie rozumiem za bardzo questow (korzystam z quest helpera,, bez niego pewnie nic bym nie zrobił), przez to nie poznam fabuły, ale najbardziej mnie wkurza to, że nie wiem do czego sluzą przedmioty, a w warcraft 3 wszystko ladnie bylo opisane po pl...

 

btw, ile trwa nauka angielskiego? :P

Edytowane przez Dark AlexX
Odnośnik do komentarza
Jak wcześniej healerzy byli słabi tak teraz koleś mając 800 resilience może tankować 3 dpsów o ile odrobiny mózgu użyje (szczególnie priest und druid).

Cholera a moj druid nie moze (moze dlatego, ze ma 741resil :P) wytankowac 2ch ogarnietych mocnych DPSow zbyt dlugo (chociaz furious geared DK + resto druid kiteowalem dla zwaly 24min kiedy mi warka zabili - gosc dopiero zaczynal i nie mial nawet pvp trinketu, full pve gear :P) :D. Prawda jest taka, ze dalej mag + rogal lub 2x warrior potrafia 'zniknac' kazdego.

Stwierdzilem, ze pogram sobie druidem for fun, bo na hunterze nie ma opcji po nerfie oraz buffach innych klas (niezla kompilacja sie z tego zrobila).

 

@Dark_AlexX: Nie przejmuj sie, ja rozumiem je swietnie, ale bez QH nie wyobrazam sobie levelowania (moze z takiego powodu, ze nie przepadam za questowaniem - chociaz jak ktos buli cztery stowki by mu zrobic 10leveli to ujdzie :P).

Co do nauki angielskiego: Im czlowiek starszy tym ciezej, ale to tez zalezy od osobistych predyspozycji i zaparcia - jak z nauka kazdego jezyka. Jednak wydawalo mi sie, ze teraz w szkolach ucza angielskiego obowiazkowo lub drugiego jezyka chociaz? Ja juz jestem starym koniem, a u mnie byl standard. Jesli znacz francuski/niemiecki/hiszpanski to mozesz sobie sciagnac klienta pod ten jezyk.

Odnośnik do komentarza

Mam nastepujące pytanie grałem w WoW'a za czasu samej wersji podstawowej czy w patchu jakims wyszło cos po pokazuje nam gdzie mamy sie udac by zrobic dany quest? Obecnie gram w traila Warhammera i powiem ze bardzo mi sie podoba i w dużej mierze dzieki temu ze wiem grzie sie udac ...Bo na początku wow mnie troche zniechecił zdobyłem 24level i sie z grą pożegnałem...

Odnośnik do komentarza

Dobiłem do 80 lvl i gra mnie całkowicie znudziła.

 

Nie ma co wtedy robić i aż wieje nudą. Od 3 miesięcy już nie gram :) IMO najfajniej się gra w etapach obejmujących podstawkę. BC jest moim zdaniem całkiem nietrafione (poza kilkoma lokacjami), za to WOTL jest całkiem klimatyczne ale to co się dzieje na 80 lvl zdecydowanie przekombinowane (jakieś sety, gdzie jedną część się zbiera miesiąc, inst + raid HC - gdzie zawsze masz za słaby gear aby iść, same inst poza Azjol Nerub i Nexus również jakieś nieciekawe, Wintergrasp gdzie ogólnie jest jeden wielki bałagan itp. itd.).

 

Ja przygodę z w WoW zakończyłem i na pewno nie wrócę. Próbowałem nawet zacząć grać nową postacią ale dobiłem do 12 lvl i mi się odechciało :D Zrobiłem uninstall, subskrypcja się skończyła i tyle z mojego grania w WoW.

Odnośnik do komentarza

W moim przypadku jak najbardziej. Itemy za emblem of heroism (to co wypada z boss'ów na HC), jedna sztuka gearu kosztuje np. 40 takowych. Do tego przedmioty za reputację exalted. Przecież to jest bardzo czasochłonne. Nie wspominając już o przedmiotach, które kupujemy za punkty honoru (set dla DK), gdzie jedna część kosztuje tyle co mi się udało zebrać przez całą grę.

Odnośnik do komentarza

Troche lamerska odpowiedz dam (i w sumie nie aktualna, bo juz nie grasz): Get a (decent) guild. Alta w PUGach sobie ubralem bez problemu. Zbierac gear w wowie mozesz na przerozne sposoby.

Co do itemow za honor... nie robiac pvp prawie w ogole (samo wintergrasp) srednio 9-10.000 z palcem w d.upie.

Ale jesli mowisz, ze np 38.000 honoru to tyle co grales to obstawiam, ze po 30min dziennie grales gora.

Odnośnik do komentarza

Gildie miałem faktycznie żenującą i na HC chodziłem raczej z łapanki (gildiowych wypadów było kilka i przeważnie od razu wipe). W WoW grałem jakieś 3 miesiące, raczej więcej niż 30 minut dziennie z uwagi na fakt, że początkowo byłem na zwolnieniu lekarskim, później święta więc czasu miałem sporo. Następnie jednak gra mi się znudziła, później pojawiła się wiosna i lepsze zajęcia i karierę zakończyłem.

Odnośnik do komentarza
Get a (decent) guild.

Nom i przygotuj się na pracę na pół etatu farmując dungeony. Chyba, że chcesz "elitarną" gildię, ale to jest już praca na pełen etat.

Jak masz ogarnietych w miare ludzi to nie musisz cackac sie 'na pol etatu'. Ja tam raiduje 3dni w tygodniu (wczesniej bywalo to i 1 dzien, max 2 - jak naxx sie facerollnelo) i wszystko na farmie. Z czasem pewnie bedzie tak samo - 1dzien, chyba ze wymarza sobie hardmode (w 10kach trzaskam je ze znajomymi w wolnych chwilach), ale nie uwazam, ze moja gildia jest na tyle rozgarnieta by zrobic heroic glory of the raider (o normal glory sie nie przemuje, bo zrobie na luzie - tak jak to w naxx10 mialem).

Czasy mega farmy i '2giej pracy' juz sie w wowie skonczyly.

Odnośnik do komentarza

Raptor, pozwól ,że zapytam, w jakiej gildii siedzisz?

A co do tego ,że na 80 się nudzi... bezedura ;]

My kończymy Ulduar 10tke bo na 25 chwilowo ludzi brakuje niestety i co najwyżej możemy Leviathana zrobić ;] Przez to zresztą zrobiliśmy Dedicated Few w Naxxie 25 :P

Ale w 10tce jesteśmy trzeci na servie w progressie więc źle nie jest.

 

Co do zbierania jednej części setu na miesiąc - wolne żarty ;] Problem to może co najwyżej z trinketami jest, reszta to kwestia kilku raidów.

 

Tak z ciekawości, też uważasz ,że Ulduar 10 jest za łatwy? Ostatnio robiliśmy wypad biorąc i kilku nowych ludzi i za jednym podejściem zrobiliśmy bez wipe'ów 9ciu bossów w dość krótkim czasie. No dobra, może był tam jakiś wipe przez niezbyt udany pull "staruszki z kotami" ;]

Pomijając fakt ,że jakby nie było to w jak krótkim czasie padł z ręki Ensidii "Jogurt" to żart. Algalon miał być nie wiadomo jaki ,a też padł stosunkowo szybko z ich ręki.

 

 

Aha , co do bicia repek - to z tabardami jest tak proste ,że śmiać się chce.

Co do emblemów, ja nie mam już co z nimi robić, chyba itemy pod resto pvp zacznę kupować.

I to z Valorami, po heroicach już nie biegam ale zdobyć 40 jest około 10? dobrze dobranych instancji + daily. Jeśli nie masz slackerów w grupie jedna instancja to 30 minut.

Edytowane przez mord00k
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.