Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

W wowa wcale duzo czasu juz nie trzeba inwestowac (chyba, ze nie masz gildii albo twoja jest zerowa), wrecz smiesznie malo go wymaga, zwlaszcza jak na gre mmo.

Ruby Sanctum posysa, bieda nawet jak na filler.

Cata... wlasnie sciaga mi sie beta, ale do poniedzialku nie pogram bo wyjedzam na weekend :X.

@sakiu: W bnet ustawieniach zmien kraj z polska na niemcy, gratz juz mozesz.

 

Cholera jasna, no już mogę! szkoda, że nie pomyślałem o tym wcześniej :(

 

 

Ktoś chce invite'a? :)

Odnośnik do komentarza

No w druidzie podoba mi się to, że mogę mieć jedną postać, a na niej 4 klasy, 4 różne equipy i ogólnie masa gry jest. Lepsze to niż posiadanie 4 różnych postaci IMO. Mage mi się podoba ze względu na Arcane. Dobrze mi się tym w Warsongu grało, ale wiecie jak to jest na prywatnych. Nie wszystko działa itd. A warlock, bo jak zobaczyłem Drakedoga to po prostu oniemiałem ;)

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że nie grałeś w wowa klasycznego bo byś znienawidził swojego druida skoro podoba ci się jego multitasking :)

 

Dla mnie TBC był momentem, w którym albo dostanę się do gildii jako tank, albo przestanę grać. Moja pierwsza gildia była zacofana i chciała bym był healbotem więc dałem sobie z nimi spokój, trafiłem wtedy do mojej drugiej i ostatniej gildii gdzie grywam z przerwami od premiery TBC, jako MT druid i teraz jako dps DK :)

 

Ogólnie sam poleciłbym albo druida albo DK bo tymi dwoma klasami grałem (gram) na serio... ^^

Odnośnik do komentarza

DK odpada. Nie podoba mi się jego talent tree ;) Tzn. ja lubie klasy, gdzie jest jasno powiedziane "to drzewko jest do dot, to drzewko jest do nukeów, to drzewko jest do leczenia" czy coś takiego. A u DK nie wiem co jest do czego ;) Poza tym ja mimo wszystko mam sentyment do klas magiczno-podobnych. No i po trzecie, żeby mieć DK musiałbym najpierw wbić jakąś postać na 55 level, więc też odpada, bo szkoda czasu ;]

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zalezy czego szukasz estel.

 

Mag i lock to pure dps. Nie zdzialasz nic wiecej. Nie zrobisz offspeca w ktorym bedziesz mogl solowac stary content (wbrew pozorom fajna zabawa ;) ) ani nie bedziesz mogl wspomoc gildii gdyby potrzebowali healera.

 

Osobiscie zawsze i wszedzie bede polecal hybrydy. Zamiast robic kolejna postac, po prostu klikasz 'secondary spec', a sprzet zbierasz przy okazji gdy inni nie chca (dla swojego szamana i druida mam sprzet do kazdego speca, chociaz tylko i wylacznie lecze ;) ).

 

Z pure dps ktore opisales uwazam ze ciekawszy jest lock. Zdecydowanie wieksze utility, ciekawsze spec'i o zupelnie innym gameplay'u, podczas gdy mag to zawsze nuker i nic innego.

 

Najwieksza wada druida jest to ze nie zobaczysz nigdy itemkow ktore zbierasz (do czasow cataclysm, gdzie resto nei bedzie mialo tree of life). Dla niektorych moze to byc bolesna strata ;) Dla innych moze nie miec znaczenia.

 

Pod wzgledem najwiekszego dpsu to z opisanych przez ciebie klas mag jest na topie ;p

 

EDIT.

 

No i przede wszystkim nie grac jako Alliance :S To jest gra fantasy... w ktorej mozecie grac bykiem na dwoch nogach, trollami, orkami albo nieumarlymi. Po co ktos chcialby grac standardowymi ludzmi, dwarfami albo elfami? :o To macie na codzien w kazdej innej grze fantasy :P

 

Dla poczatkujacych dobry jest hunter, pet sciaga na siebie mobki i latwiej sie przebic. Aczkolwiek nie pamietam czy dalej peta dostaje sie dopiero na 10 lvl :P Wiec pierwszych 10 moze byc trudnych ;p

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza

Ja mam jeszcze postać na Doomhammerze, jakiś tam trzydziesty któryś lv, dobry serwer to jest? I tak chyba założę nowe konto, bo tak się składa, że na chwilę obecną wiem, że będę mógł grać jedynie przez maks 40 dni(na starym koncie mam samą podstawkę) i na start wolę zapłacić 30 zł niż 80. Jakieś rady odnośnie serwerów? Gdzie najłatwiej zacząć(jednocześnie fajnie, żeby pustek nie było)? Lepiej zacząć na serwerze gdzie jest dużo wiary czy nie?

 

A - i jeszcze jedno, system sobie rozkminię, ale szaman jest spoko, co nie?

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza
A - i jeszcze jedno, system sobie rozkminię, ale szaman jest spoko, co nie?
Wszystko zależy od tego co kto lubi, czego oczekuje itp. Nie mam tu na myśli nic złego ale "która klasa lepsza" jest jednym (jeżeli nie naj) z głupszych pytań jakie można zadać. Każda ma swoje wady, każda ma swoje zalety. Tobie przypasuje jedno, a mnie coś innego.

 

 

Osobiście bym brał serwery z jak największą populacją. Łatwiej o różne rzeczy imho, większy wybór gildii itp. Sam bym się pewnie przeniósł ale, że moje konto to obecnie jedna wielka fabryka gatheringu i craftu to musiał bym wydać z 500 zł jak nie więcej na transfery. Bo jednego chara nie przeniosę ;)

Edytowane przez Kazuun
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

byle nie przesadzic bo wtedy raid sie czesto skonczy tym ze nie bedziesz mogl sie podlaczyc bo server full a dc chodza po ludziach.

medium servery zwykle maja to do siebie ze jedna strona jest dobrze rozwinieta i zaludniona a przeciwna swieci pustkami. wybierz te zaludniona i bedzie si

 

ps. by aktywowac te 30 darmowych dni dodawanych w podstawce trzeba najpierw zaplacic za min 60

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

30 dni dostaje sie kupując grę i wpisujac klucz na koncie battlenetowskim :P

 

Co do klasy, to tak jak napisal kazuo. Kazda klasa to ZUPELNIE inne doswiadczenie, co wiecej w kazdej klasie masz trzy inne drzewka talentow, ktore zwlaszcza w przypadku hybryd calkowicie zmieniaja sposob grania.

 

Najpierw trzeba sie zastanowic jaki styl rozgrywki sie lubi, a potem decydowac się na klase ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...