Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz aż tak rażącej przewagi nie ma ale w Hordzie wciąż znajdziesz więcej dorosłych i poważniejszych osób.

A setki belf dikejów o xywach Arthasxoxo111 biegających po Dalaranie krzyczących tylko inv plzzzz z +80AP na broni to co :lol:

 

Mi się paladynem grało strasznie nudno, czy to dps czy tankiem (nie leczyłem nigdy). Zawsze wolałem warriora

Odnośnik do komentarza

No wlasnie ja z Horda kojarze:

 

- brak jakiejkolwiek znajomosci ortografii i interpunkcji

- razaco niski poziom intelektualny

 

Napisz na Trade (grajac Ally), ze Horda rzadzi, nie odezwie sie prawie nikt, za to napisz na Trade (grajac Kekorda), ze Ally rzadzi to zostaniesz obrazony TAKIMI slowami, ze glowa mala. Plus oczywiscie fakt, ze na trade nie mozna nawet o niczym pogadac, tylko caly czas jakies tematy typu szkola itp. Wiekszosc osob, ktore znam, a graja Horda to naprawde ofiary losu :) Bez obrazy dla grajacych :)

 

Co do paladynow: zawsze gralem ta klasa, chociaz dla wielu jest symbolem skrajnego lamerstwa (zwlaszcza DPS i tankowanie po czesci). Przepakowana niemilosiernie klasa i cale szczescie jej zdolosci bitewne zostana oslabione w Cata :)

Odnośnik do komentarza

To jest moja postac :) Main. Mam jednego alta. Nie mam czasu/cierpliwosci, by prowadzic 5 postaci na level 80 i do tego trzymac je na gearze tier 10.

 

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Terokkar&cn=Hashshashin

 

Nie jest zbyt przypakowana, bo dopiero niedawno tak na dobra sprawe sie za nia wzialem ;d

 

Edit: zwykle mam na sobie Tabard of Exodar, a nie ten Sesional. Plus mam jeszczcze troche emblemow, wiec niedlugo bede sie pakowal :)

Edytowane przez MakaPL
Odnośnik do komentarza

Widzisz, różnica taka że dla Ele shamka straszna ujnia z dropem w ICCku. Naprawdę. For fun zbierałem sobie dropy dla Enh OSa - w dwa tygodnie wyniosłem prawie kompletny "set" itemów z bossów. Porażka.

w plecaku jeszcze leży Bulvark z Marro 25 i tyle. Mierzyłem w sztyleta ale ofc jak masz tyle casterów w raidzie to się nie dopchasz z moim szczęściem ;) (nie, nie używaliśmy DKP). Zobaczymy co Cata zaoferuje.

Odnośnik do komentarza

Jak Cie interesuje ten temat to masz www.cata.wowhead.com i tam jest programik do buildow. Z tego co sie orientuje jest tez szaman i zmiany w talentach jakie zajda :)

 

Edit: w ICC itemki dla tankow dropia tylko jak ja nie tankuje :/ Zwlaszcza ta tandetna wrecz tarcza, ktora musze zmienic :verymad:

 

Jestescie w Polskich czy Anglojezycznych gildiach?

Edytowane przez MakaPL
Odnośnik do komentarza

Jestescie w Polskich czy Anglojezycznych gildiach?

Może to zabrzmi dziwnie ale....... ja się nie pcham z rodakami w jedno miejsce. Fajnie może być zrobić premade jakiś na BG, jakiś PuG VoA albo 5 many pofarmic chwilę ale nic więcej. Wolę angielskojęzyczne "stowarzyszenia".

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Wiesz co, ja po prostu byłem w jednej i tam totalnie każdy kto tylko mógł by Cię wypukał w pupę do sprzętu itp.

W gildiach zagranicznych mam jakoś farta do ludzie z Belgii, Niederlandów, UK, Szwecji itp... te rejony ;)

Narodowość tak naprawdę nie ma znaczenia. Wszystko zależy od ludzi. Byłem w anglojęzycznych i polskich gildiach i w obu przypadkach trafiało się na bardzo "różnych" ludzi, dopiero w ostatniej (polskiej) spotkałem naprawdę dobrych graczy, z którymi przyjemnie mi się grało, póki nie wyemigrowali na inny server. Może dlatego, że mało gadaliśmy a każdy tylko farmił albo chodziliśmy fejlować w rajdach :lol:

 

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Xavius&cn=Midian

gram rekreacyjnie

 

@MakaPL może spotkamy się kiedyś na BG, bo jesteś w tej samej (pipi)owej battlegroup co ja :whistling:

Odnośnik do komentarza

Sam grałem w klasycznego wowa druidem healbotem :<, w TBC również druidem ale już tankiem :) byłem pierwszym włochatym na Jaedenarze, który jako druid tankował Lady Vashj...eh to były czasy. Teraz po długiej przerwie wróciłem do mojej gildii z czasów TBC i pogrywam takim DK.

 

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Jaedenar&cn=Sakiiu

 

Nic specjalnego na razie :) prawie rok nie grałem i teraz nie bardzo zależy mi na gearze, gdyż raczej czekam na Cata i wtedy zobaczy się czy warto grać czy lepiej już na amen przestać...

 

PS:

Czy tylko mnie irytuje fakt, że mieszkając w PL nie mogę korzystać z 99% ofert poza grą, np jak recruit a friend itp? :<

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

W wowa wcale duzo czasu juz nie trzeba inwestowac (chyba, ze nie masz gildii albo twoja jest zerowa), wrecz smiesznie malo go wymaga, zwlaszcza jak na gre mmo.

Ruby Sanctum posysa, bieda nawet jak na filler.

Cata... wlasnie sciaga mi sie beta, ale do poniedzialku nie pogram bo wyjedzam na weekend :X.

@sakiu: W bnet ustawieniach zmien kraj z polska na niemcy, gratz juz mozesz.

Odnośnik do komentarza

T9 mozesz miec w tydzien jak zarwiesz nocki (a nawet krocej jak masz tanka) i poszczesci ci sie z trophy w pugu to i zupgreadowane totg.

Do pelnego T10 gearu troche zejdzie rzeczywiscie, ale fuks w VoA moze to ladnie przyspieszyc :P.

Co do levelowania to i tak duzo szybciej idzie po tym jak Blizz dodal wlasnego Quest Helpera, wiec nawet swiezy gracze nie beda bladzic i zastanawiac sie "gdzie to moze byc".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...