Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Idę na Wowa w weekend dostanę miesiąc wowa i przetestuje w 4 k . Dam znać jak działa :D

 

Nie chciałem tam robić offtopu, więc wykopałem ten temat. Można o tym więcej info?

 

Zamierzam się zabrać i czasami nawet rozmyślam o tych wszystkich postaciach jakie bym chciał stworzyć... Pewnie stanie na nocnym elfie druidzie, moja ulubiona nacja z trójki. Jak wyjdzie Legion, to oczywiście stworzę postać pod nową klasę, ale na razie planuję ogarnąć mechanikę.

 

I inne pytanie: kupiłem kiedyś battlechesta ze wszystkimi dodatkami do Cataclysmu włącznie. Aktywacja tego da mi możliwość gry przez miesiąc bez konieczności kupna abonamentu (w Aionie było tak, że masz 30 dni, ale i takmusisz kupić abonament by z nich skorzystać)? I czy kolejne dodatki też dodają 30 dni do czasu, przez jaki mogę grać? Jeśli tak, to bym tak powolutku z nich korzystał, aktywując, gdy ma się już skończyć ważność.

 

Jak mniemam każdy dodatek dodaje po prostu kolejne lokacje i wszystkie misje obecne w poprzednich można wciąż przejść?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Support mają trochę nie ogarnięty , napisałem czy jest możliwość dostania 24h triala by sprawdzić jak ma się sytuacja na serwerze i w gildii . Liczyłem że dostanę kod albo link dzięki któremu będę mógł aktywować te 24h . No i dostałem o 4 rano 24h gdzie następnego dnia od rana w robocie . O darmowych godzinach dowiedziałem się dopiero o 2-3 rano . No nic plusem jest to że zaoszczędzę hajs bo jednak zdałem sobie sprawę że nie warto płacić 20e za 2 miechy grania . Może jak legion wyjdzie to coś się zmieni ale obecnie nie wiem czemu tyle osób jeszcze w to gra bo ostatnio kupując 2 miechy ograłem może tydzień .

Odnośnik do komentarza

Ja nie jestem w stanie grać w trupa, bo tym jest właśnie teraz ta gra. To całe fazowanie, szybkie poziomowanie i ułatwienia zniszczyły tym czym jest mmo, czyli wspólne granie ograniczone do minimum. Kiedyś głupie deadmines to wyprawa na minimum godzinę, gdzie rodziły się znajomości. Teraz nawet nie możesz iść do łazienki, bo juz kolejny boss ubity.

Edytowane przez Moldar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zaszalalem i kupiłem battlechesta za 10zl ;o

Ostatni raz w wowa grałem kilka lat temu na jakimś privie WotLK i kurde, wczoraj kumpel mnie przeprowadził przez ICC. Kiedyś jeden z najdłuższych i najcięższych raidow (nigdy go nie ukończyłem ;c) tak teraz robi się go solo.

 

No ale nic, 4 dzień grania, na razie 81lvl DK, podoba mi się.

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Gram se na starterze i dobijam druidem na 20 lvl, czyli dla mnie szczyt. Pewnie stworzę jeszcze jedną postać, też na 20 lvl wbiję i tak sprawdzę jeszcze z kilka. Potem aktywuję battlechesta i którąś zacznę na serio grać(albo i DKnighta sobie zrobię, coby szybciej łowcę demonów odblokować) przez miesiąc, bo potem znowu zapierdziel.

 

Przyznam, że na pierwszych lvlach się zmuszałem, gdzieś na 5~6 odblokowałem dość umiejętności, aby łączyć je w... no nazwijmy to combosami. Obecnie niby ciągle używam tych samych ciągów, czasem zmieniam specjalizację(fajna rzecz, choć zrozumiem jeśli jakiś fanatyk będzie na to oburzony), też mnie trochę grind bawi, głównie dlatego, że przez robienie wszystkich misji jestem o 3 poziomy ponad przeciwnikami i dość szybko się ich niszczy. No i czasem coś dropnie, i wtedy dziwnie dobrze się czuję.

 

Myślę by pójść do jakiegoś lochu, widzę kilka w wyszukiwarce odpowiednich na mój przedział. Pewnie jako DPS, chociaż natrzaskałem ze dwieście godzin w AoConan, to chyba najbezpieczniej będzie po prostu atakować, jeszcze bym nie ogarnął czegoś w leczeniu i bym się zbłaźnił tylko.

 

No i grafika jednak jest bardzo przyjemna, te niby kanciaste, ale jednak dobrze wyglądające modele, bardzo mi to nostalgią bije + uważam, że grafika kreskówkowa > realistyczna.

Odnośnik do komentarza

W 4 dni od 1 lvla, zdążyłem nabić 40+ Hunterem i zrobić DK na 81. 

Potem jeszcze zrobiłem Maga od 1 do 100 w 4 dni ale na full heirloomach.

 

Zawsze jak jakaś gra mnie wciągnie to załącza mi się tryb full nerd gdzie jestem w stanie grać dzień i noc a potem mi się gierki nudzą więc to u mnie normalne.

 

Pograłem łącznie 2 tygodnie, teraz 2 sierpnia mi się skończył abonament z battlechesta i tyle, może kiedyś jeszcze wróce.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio widzialem co sie w WoW wyprawia jak znajomy Raidowal Priestem ja przestalem grac po skonczeniu Cata i tam juz bylo slabo ale to co dzieje sie tutaj teraz to :dynia:

 

Buffy Passive zebys sie nie musial naklikac rotacja Healera na 4 przyciski i w sumie jak masz dobry Gear to juz nawet chyba nie ma znaczenia w jakiej kolejnosci i stanie w miejscu na wy(pipi)ce bo po co sie z AoE ruszac wiadomo sa dalej jakies mechaniki zabijajace ale i tak slabo

 

Jaralem sie troche Legionem ale po tym co zobaczylem to chyba bede gral dalej w FFXIV

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...