Skocz do zawartości

Dual Shock 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

a nie ma moze jakiejś przejsciowki zeby pada z x360 uzyc w ps3? na allegro znalazłem tego chillstream w dosc dobrych cenach z galka i krzyzakiem jak u pada z x360, moglby ktos podac opinię o tym?

Ten "chillstream w dosc dobrych cenach z galka i krzyzakiem jak u pada z x360" z tego co czytałem działa tylko na xboxie360 do ps3 jest inna wersja,ale może się mylę jeśli tak to proszę mnie poprawic.

Odnośnik do komentarza

a nie ma moze jakiejś przejsciowki zeby pada z x360 uzyc w ps3? na allegro znalazłem tego chillstream w dosc dobrych cenach z galka i krzyzakiem jak u pada z x360, moglby ktos podac opinię o tym?

Ten "chillstream w dosc dobrych cenach z galka i krzyzakiem jak u pada z x360" z tego co czytałem działa tylko na xboxie360 do ps3 jest inna wersja,ale może się mylę jeśli tak to proszę mnie poprawic.

nie nie mylisz sie, mam wersje PS3 i dziala oczywiscie z PS3. z galkami jest tak jak piszesz, dam zdjecia zeby niektorzy mieli pewnosc:

PC/PS3

2b.jpg

ps3_controller1.jpg

 

PC/X360

24751.jpg

 

I linki do aukcji na allegro

 

PS3: http://allegro.pl/item1029800862_logitech_chillstream_ps3_pc_usb_chlodzi_dlon.html 55zł

X360: http://allegro.pl/item1035392002_logitech_chillstream_gamepad_pc_chlodzony_srebrny.html 135zł

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Odbiegając trochę od tematu, Sony mogłoby wypuścić jakąś reedycję padów z normalnymi trigerami. Zauważyłem że w Move triger jest taki by palec się nie ześlizgiwał.

Mozna zawsze dokupic nakladki na triggery.Ja tak zrobilem juz dawno i po problemie.Na Allegro chyba tego nie ma,ale na ebaju stoja za grosze

http://cgi.ebay.co.uk/GIOTECK-...439c2b3f6e

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Witam - mam nadzieję że trafiłem w "dobre miejsce" - ostatnimi czasy mam problem z padem: podczas gry sam się wyłącza z niewiadomych przyczyn. Jest to dość uciążliwe biorąc pod uwagę, że grywam raczej online i takie wyłączenie potrafi ładnie mówiąc zdenerwować. Ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać to będę wdzieczny za poradę. PS: na podpiętym kablu jest wszystko ok.

Edytowane przez Zmudi
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie tych nakładek L2/R2 do DS3.

 

Szukam, szukam na allegro ale znalazłem tylko te http://www.allegro.pl/item1107122234_nakladki_l2_r2_ps3_real_triggers_tanio.html Czy te będą dobre czy raczej lipne bo dosyć tanie? Jak poprawnie nazywają się te nakładki? Czy mógłby ktoś zapodać linkami innych ofert? Czy może ktoś zna w Polsce sklepy, punkty w których sprzedają te nakładki?

 

No i najważniejsze jak one się spisują? Dużo dają, pomagają?

 

Zbliża się premiera GT5 (chyba heh) i nie wyobrażam sobie grać na triggerach podstawowych w wyścigi. Trzymam 2-3 minuty R2 raptem samochód mi zwalnia a zresztą kto grał ten wie.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

 

Zbliża się premiera GT5 (chyba heh) i nie wyobrażam sobie grać na triggerach podstawowych w wyścigi. Trzymam 2-3 minuty R2 raptem samochód mi zwalnia a zresztą kto grał ten wie.

 

 

Grałem w GT5P na padzie i niestety nie wiem, nigdy mi palce w wyścigach nie zjeżdżały.

 

Niestety nie podam Tobie innych ofert, ale o tej od razu powiem: warto spróbować. Dwie dychy to nie znowu jakiś majątek, a myślę, że dłuższy czas wytrzymają. Sam się kiedyś nad tym zastanawiałem.

Odnośnik do komentarza

Poważnie.

 

Ja grałem w triala (i inne wyścigi) i w każdych to samo po 2-3 minutach samochód zwalniał. Mówię co jest, o co chodzi raptem zdaję sobie sprawę, że ledwo co przyciskam te zje.bane triggery bo palec ze ślizgnięty.

To jest jakiś koszmar trzeba z całej siły naciskać żeby mieć wciśnięte te R2. Dzięki za taką zabawę.

 

 

2 dychy to nie majątek, no wiadomo. Ale nie chcę się bawić w eksperymentowanie tylko jak coś to od razu kupić porządne. I dlatego pytam się czy te są ok bo zawsze wydawało mi się, że są droższe.

No i na allegro tylko jedna oferta !?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Wiesz u nas za dużej oferty nie ma więc polecam ten zestaw. O podróbach GS3 nie będę wspominał, niektóre mają lepsze triggery, ale wiadomo jak z wykonaniem. Ja bym brał to z allegro. Tutaj masz z amazona http://www.amazon.com/PS3-Dual-Triggers-Playstation-3/dp/B001IAOEXU, a te z allegro nie odbijają ceno i jakościowo jak widać ja bym brał.

 

Fakt triggery w DS3 są z(pipi)ane i takie coś na pewno by pomogło. Zresztą raczej nic innego nie znajdziesz, patrzyłem po najlepszych sklepach online w Polsce i nic oprócz podrób pada nie ma.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Square

 

No wiesz to nie jest mój uroniony problem. Bo jednak ludzie narzekają na te triggery praktycznie od początku to raz, a dwa gdyby było wszystko ok to nie powstawałyby takie nakładki.

Poza tym nie zawracałbym dupy ;p

 

@Major

 

Wielkie dzięki, że chciało Ci się przejrzeć oferty. W takim bądź razie biorę je, zdam "relacje".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...