Skocz do zawartości

Dual Shock 3


Rekomendowane odpowiedzi

a czy sa jakies pady przypominajace te od X'a ?

http://www.bazarcen.pl/product_424315.html - znalazlem cos takiego, z tym, ze na innych stronach jak wpisuje wersje PS3, w miejscu galki jest krzyzak. Bardzo zalezy mi na tym, by galki mialy uklad podobny jak ten od X'a <_<

 

Ktos testowal tego pada, czy nie ?

http://www.allegro.pl/item804146903_rumblepad_saitek_ps2700_pc_ps3_cyborg_lodz_20.html

jeszcze cos takiego znalazlem.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dokłądnie to coś takiego się stało:

 

Odkleja się tylko pod tym kółkiem na którym trzymamy kciuk pod spodem się dookoła rozrywać zaczęło na spodniej części tego kółka na której trzymamy kciuk... .... i jakby połowa się już przerwała , jak przerwie się całość to odpanie mi gumka z lewej gałki na której trzymamy kciuk podczas gry.....

 

co z tym zrobić ;(

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kupiłem jakieś 3 tygodnie temu PS3 slim wraz z dual shockiem 3 w zestawie. Po zaledwie paru tygodniach pojawił mi się dziwny brud naokoło "kołka" i "trójkąta", więc wpadłem na "wspaniałomyślny" plan rozkręcenia i wyczyszczenia pada od środka. Proces wraz z poradnikiem przebiegał dosyć sprawnie lecz problem napotkałem pewien problem przy scalaniu dwóch części obudowy, nie wiem dlaczego ale wszystkie zatrzaski czy coś w tym stylu nie chcą mi wejść. Po "zatrzaśnięciu" pada dolna części jest scalona, górna zaś oddzielona i jakiś milimetr( pomimo iż staram się najpierw złączać część górną) . Dopiero gdy dokręcę na siłę Dual Shocka to jest on w całości połączony i tu się pojawia mój problem. Pad strasznie mi trzeszczy, jak zginam lekko obudowę, naciskam trochę mocnej przyciski, wciskam R2/L2 - Cholernie mnie to wkurza, i odczuwam dyskomfort podczas grania.

 

Może jakiś pomysł jak temu zaradzić? Z góry dzięki ^_^

 

EDIT: Problem inny, post zedytowany

Edytowane przez Lurey
Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki, wyczaiłem na allegro za 99zł tego pada (jeden był ;) ) i kupiłem. W tygodniu powinien dojść i zamieszczę jakaś krótką recenzję.

Pełna nazwa, jest dosyć długa i brzmi: LOGITECH CORDLESS PRECISION CONTROLLER PS3

 

EDIT:

 

Pada dostałem, nie polecam. Chętnie sprzedam za jakieś 90zł z wliczoną przesyłeczką.

 

Pad jest mniejszy od ds3, krzyżak raz działa raz nie (trzeba moocno wciskać) no i zajmuje port USB.

Edytowane przez A.L.I
Odnośnik do komentarza

http://gry.onet.pl/2092512,,Krotka_zywotnosc_kontrolera_do_PS3,wiadomosc.html

 

genialny artykuł po raz kolejny podkreślający i udowadniający ,że tam M$ dość spro płaci za oczernianie na każdym kroku PlayStation.....

 

Dual shock 3 ma wbudowaną baterię, której nie da się wymienić ani naładować. Po jej wyczerpaniu trzeba, więc kupić kolejny kontroler.

 

uwielbiam czytać newsy o konsolach na tej stronce :)

Odnośnik do komentarza

dzis rano rozladowal mi sie pad :(

wyrzucic ? :D

 

Musisz wziąć kabel miniUSB, uciąć drugą końcówkę, na pół i do gniazdka wsadzić. Wierz lub nie, ale tak się ładuje pady.

 

Piszę bo chciałem ostrzec - nie kupujcie padów na all*** od ChinaHurt. Po 2 tygodniach nie działa połowa przycisków. Chociaż nie wiem, czego się spodziewałem jak zobaczyłem tą nazwę.

Czy jak słychać taką jakby luźną sprężynę pod lewą gałką, to znaczy że mam już zbierać na nowy pad, czy po prostu tak się dzieje?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Brzdąc zaślinił mi duala3 który to przestał działać :). Rozkreciłem go, okazało sie że niektóre elementy zaśniedziały od wilgoci. Przeczysciłem wacikiem do uszu nasączonym benzyną ekstrakcyjną, pad ożył. Ale jest jeden problem, bardzo szybko się wyładowywuje tzn gdy jest wyłaczony bateria schodzi jakby był cały czas właczony (choć dioda się nie świeci), co doprowadza do tego, że pad wytrzymuje czy to wł. czy wył. ok 2-3 dni. Praktycznie cały czas muszę mieć go na kablu co mnie wkurza i irytuje hehe. Nie wiem czy rozkręcać go jeszcze raz (wyadaje mi sie że wszystko co mogłem to przeczyściłem) czy może rozglądać się za następnym. Ma ktoś jakiś pomysł ??

Odnośnik do komentarza

mam problem mam emulator epsx i wpadlem na pomysl, ze potram sobie uzywajac ds3 i jest taki problem ze za cholere nie jestem w stanie zmusic go aby dzialal.

Szukalem googlach, sprawdzalem tamtejsze sposoby ale zaden nie dzialal. Mimo ze pc wykrywa go dobrze jako ds3 to jest on dalej "martwy"

jakies rady?

Odnośnik do komentarza

Najlepsze i jedyne słuszne przejściówki :

Venom (media market)

 

004621-01.jpg

 

Pelican (import )

 

ps2ps3big.jpg

 

Święta racja! Mam tą niebieską i spisuje się idealnie. Mi służą one głównie do podłączania padów z PS2 do PC. Fajne jest też to, że sterowanie mam od razu ustawione takie jak na PS2. Np. w PESie albo w FIFIE zero ustawiania, można od razu pykać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...