Skocz do zawartości

Dual Shock 3


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś ma taki "problem" jak ja, a mianowicie kiedy nie używam pada, to na lewej gałce gromadzi się jakaś tłusta substancja :blink: Nie przeszkadza w graniu, bo można ją bez problemu wytrzeć, ale strasznie mnie ciekawi skąd się to bierze. Na DualShock'u 2 miałem podobną przypadłość.

Odnośnik do komentarza

Mam problem. Jak czas temu X na DS3 zaczął szwankować, nie wiem jak to nazwać - nie chciał przez momencik wyskoczyć. Teraz jest ok, ale trochę mnie to nie pokoi.

Brudny jest

Potwierdzam, zapyziałe buttony są kapryśne - nie zaszkodzi zajrzeć do środka i zobaczyć "co w trawie piszczy"...

 

Z innej beczki... czy "grzybki" z Sixaxis'a są kompatybilne z DS3 (mam zamiar kupić DS'a z uszkodzoną lewą gałką i zamontować sprawną gałkę z uszkodzonego 6axis'a xd)?

Wylicytowałem coś takiego... i po wymianie "grzybka" oraz drucika z R2 stałem się posiadaczem w pełni sprawnego, białego (imo najlepszy kolor ever) DualShock'a3 8)

 

PS do tej pory jechałem na Sixaxis'ie i jedno mogę powiedzieć - brakowało mi wibracji (do tego DS3 wydaje się być solidniejszy niż poprzednik o absurdalnej nazwie).

Odnośnik do komentarza

To coś wygląda na mega wygodne i ergonomiczne. Staram się zawsze konfigurować klawiszologię tak by nie musieć używać za często L2/R2. Takie triggery można dostać bez problemu??

http://www.allegro.p...gers_tanio.html

 

Tylko jedna oferta tylko allegro jeżeli chodzi o Polskę. To znaczy w większości sklepów nie ma, praktycznie w żadnym.

UWAGA - nie kupujcie nakładek u tego Sprzedawcy, koleś handluje jakimś totalnym shit'em (nakładki w ogóle nie są funkcjonalne - nie trzymają się trigger'ów).

Odnośnik do komentarza

:blink:

 

No ja już zamówiłem 2 tygodnie temu i nadal czekam, już mnie to w(pipi)ia bo koleś chyba coś kręci.

Ale teraz, że niby to są lewe zakładki? Ale co zamawiałeś?

 

No to ładnie...

U mnie też przesyłka się opóźniła, płaciłem 8,00 zł za ppp - koleś późno nadał bo "miał nagły wyjazd". Najlepsze jest to, że wysłał ten shit w małej najzwyklejszej kopercie za całe 1,95 zł <_< Wziąłem dwa komplety - jeden był pęknięty, co i tak nie ma znaczenia bo za ch*ja nie przyczepisz tego do spustów, to jest po prostu najzwyklejsza podróbka. Mam nadzieje, że Ci szybko dojdzie to dojedziemy szuję we dwóch - już wystosowałem mail, w którym żądam wyjaśnień... :whistling:

Odnośnik do komentarza

Ok niech tylko dostanę to od razu dam znać co i jak czy to tandeta itd.

 

A żeby nie offtopować w temacie to może jeszcze ktoś się naciął, że to buble i że koleś w ... wali.

Odezwijcie się na pw jak coś do Stoodio (uderzymy w odpowiednim temacie), czym więcej nas tym lepiej.

Jeżeli to oszust.

 

Jedyna oferta na allegro i fail...... :confused:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ok niech tylko dostanę to od razu dam znać co i jak czy to tandeta itd.

 

A żeby nie offtopować w temacie to może jeszcze ktoś się naciął, że to buble i że koleś w ... wali.

Odezwijcie się na pw jak coś do Stoodio (uderzymy w odpowiednim temacie), czym więcej nas tym lepiej.

Jeżeli to oszust.

 

Jedyna oferta na allegro i fail...... :confused:

Dziwna sprawa, patrząc na komentarze tylko jedna osoba wystawiła negatyw za nakładki - pisząc, że to tandeta, reszta pozytywy. Być może randomowo zapodaje co jakiś czas podróbki, naprawdę nie mam pojęcia (z niecierpliwością czekam na Twoją oceną Słupek) :whistling:

 

Co do oferty na Alle, aktualnie są inne - Sprzedawca gwarantuje jakość... szkoda, że dopiero teraz :rolleyes:

 

tip: kropelka-klej-blyskawiczny-2ml-Full.jpg

 

kupcie sobie na ebay'u... taniej

Heh, trafiłeś w sedno - pierwsza moja myśl, po rozpakowaniu nakładek i dołożeniu do spustów to super glut :P

Odnośnik do komentarza

To coś wygląda na mega wygodne i ergonomiczne. Staram się zawsze konfigurować klawiszologię tak by nie musieć używać za często L2/R2. Takie triggery można dostać bez problemu??

http://www.allegro.p...gers_tanio.html

 

Tylko jedna oferta tylko allegro jeżeli chodzi o Polskę. To znaczy w większości sklepów nie ma, praktycznie w żadnym.

UWAGA - nie kupujcie nakładek u tego Sprzedawcy, koleś handluje jakimś totalnym shit'em (nakładki w ogóle nie są funkcjonalne - nie trzymają się trigger'ów).

:blink: Nie chce mi się wierzyć, że nie potrafisz tych triggerów założyć.

 

Właśnie dzisiaj wyjąłem swoją przesyłkę ze skrzynki. Przyszły w najzwyklejszej kopercie a za przesyłke zaplacilem 8 zl - fail. Triggery pasuja do pada idealnie i sa wykonane z identycznego materialu jak oryginalne L2/R2. Przy oblozeniu pada uczucie jest naprawde przyjemne i sprawiaja wrazenie porzadnych. Kiedy ogram je w kilku grach, dam znac jak sie sprawuja "w praniu".

Odnośnik do komentarza

Gekona i Norbiego sprawdzałem 2 tygodnie temu przed zakupem z allegro, nie było.

Poza tym Ultimę, Nintusia, Sklep PSX, Madgames, GameOver, Robson ;p nigdzie nie było.

 

Video nie sprawdzałem (pierwsze słyszę o tym sklepie ;]) no nic na razie nic nie gdybam. Czekam aż mi dojdą te cudaki jeżeli dojdą w ogóle...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...