Skocz do zawartości

Dual Shock 3


Rekomendowane odpowiedzi

To coś wygląda na mega wygodne i ergonomiczne. Staram się zawsze konfigurować klawiszologię tak by nie musieć używać za często L2/R2. Takie triggery można dostać bez problemu??

http://www.allegro.p...gers_tanio.html

 

Tylko jedna oferta tylko allegro jeżeli chodzi o Polskę. To znaczy w większości sklepów nie ma, praktycznie w żadnym.

UWAGA - nie kupujcie nakładek u tego Sprzedawcy, koleś handluje jakimś totalnym shit'em (nakładki w ogóle nie są funkcjonalne - nie trzymają się trigger'ów).

:blink: Nie chce mi się wierzyć, że nie potrafisz tych triggerów założyć.

 

Właśnie dzisiaj wyjąłem swoją przesyłkę ze skrzynki. Przyszły w najzwyklejszej kopercie a za przesyłke zaplacilem 8 zl - fail. Triggery pasuja do pada idealnie i sa wykonane z identycznego materialu jak oryginalne L2/R2. Przy oblozeniu pada uczucie jest naprawde przyjemne i sprawiaja wrazenie porzadnych. Kiedy ogram je w kilku grach, dam znac jak sie sprawuja "w praniu".

Już wyjaśniam, wrażenie jakoby te podróbki były całkowicie bezużyteczne wzięło się stąd, że próbowałem nałożyć ten uszkodzony komplet (przypomnę - kupiłem dwa komplety, jako że koleś wysłał je w zwykłej kopercie, jeden z nich był połamany) i za cholerę nie pasuje. Przed chwilą spróbowałem z drugim i rzeczywiście da się zamontować, ale... to nie są oryginalne nakładki gioteck tylko chińskie podróbki - porównajcie sobie zarówno opakowanie (ten kartonik to żart) jak i same nakładki:

 

RealTriggers.jpg

 

Mając na uwadze jakość usługi (opóźniona wysyłka, najtańszy list) jak i sam produkt (drugi komplet uszkodzony) nie dam się nabijać w butelkę <_<

Odnośnik do komentarza

To coś wygląda na mega wygodne i ergonomiczne. Staram się zawsze konfigurować klawiszologię tak by nie musieć używać za często L2/R2. Takie triggery można dostać bez problemu??

http://www.allegro.p...gers_tanio.html

 

Tylko jedna oferta tylko allegro jeżeli chodzi o Polskę. To znaczy w większości sklepów nie ma, praktycznie w żadnym.

UWAGA - nie kupujcie nakładek u tego Sprzedawcy, koleś handluje jakimś totalnym shit'em (nakładki w ogóle nie są funkcjonalne - nie trzymają się trigger'ów).

:blink: Nie chce mi się wierzyć, że nie potrafisz tych triggerów założyć.

 

Właśnie dzisiaj wyjąłem swoją przesyłkę ze skrzynki. Przyszły w najzwyklejszej kopercie a za przesyłke zaplacilem 8 zl - fail. Triggery pasuja do pada idealnie i sa wykonane z identycznego materialu jak oryginalne L2/R2. Przy oblozeniu pada uczucie jest naprawde przyjemne i sprawiaja wrazenie porzadnych. Kiedy ogram je w kilku grach, dam znac jak sie sprawuja "w praniu".

Już wyjaśniam, wrażenie jakoby te podróbki były całkowicie bezużyteczne wzięło się stąd, że próbowałem nałożyć ten uszkodzony komplet (przypomnę - kupiłem dwa komplety, jako że koleś wysłał je w zwykłej kopercie, jeden z nich był połamany) i za cholerę nie pasuje. Przed chwilą spróbowałem z drugim i rzeczywiście da się zamontować, ale... to nie są oryginalne nakładki gioteck tylko chińskie podróbki - porównajcie sobie zarówno opakowanie (ten kartonik to żart) jak i same nakładki:

 

RealTriggers.jpg

 

Mając na uwadze jakość usługi (opóźniona wysyłka, najtańszy list) jak i sam produkt (drugi komplet uszkodzony) nie dam się nabijać w butelkę <_<

:blink::ninja::blink:

 

Do mnie doszlo cos calkowicie innego. Fuck, zobacz zdjecia ktore wrzucilem...

Odnośnik do komentarza

To coś wygląda na mega wygodne i ergonomiczne. Staram się zawsze konfigurować klawiszologię tak by nie musieć używać za często L2/R2. Takie triggery można dostać bez problemu??

http://www.allegro.p...gers_tanio.html

 

Tylko jedna oferta tylko allegro jeżeli chodzi o Polskę. To znaczy w większości sklepów nie ma, praktycznie w żadnym.

UWAGA - nie kupujcie nakładek u tego Sprzedawcy, koleś handluje jakimś totalnym shit'em (nakładki w ogóle nie są funkcjonalne - nie trzymają się trigger'ów).

:blink: Nie chce mi się wierzyć, że nie potrafisz tych triggerów założyć.

 

Właśnie dzisiaj wyjąłem swoją przesyłkę ze skrzynki. Przyszły w najzwyklejszej kopercie a za przesyłke zaplacilem 8 zl - fail. Triggery pasuja do pada idealnie i sa wykonane z identycznego materialu jak oryginalne L2/R2. Przy oblozeniu pada uczucie jest naprawde przyjemne i sprawiaja wrazenie porzadnych. Kiedy ogram je w kilku grach, dam znac jak sie sprawuja "w praniu".

Już wyjaśniam, wrażenie jakoby te podróbki były całkowicie bezużyteczne wzięło się stąd, że próbowałem nałożyć ten uszkodzony komplet (przypomnę - kupiłem dwa komplety, jako że koleś wysłał je w zwykłej kopercie, jeden z nich był połamany) i za cholerę nie pasuje. Przed chwilą spróbowałem z drugim i rzeczywiście da się zamontować, ale... to nie są oryginalne nakładki gioteck tylko chińskie podróbki - porównajcie sobie zarówno opakowanie (ten kartonik to żart) jak i same nakładki:

 

RealTriggers.jpg

 

Mając na uwadze jakość usługi (opóźniona wysyłka, najtańszy list) jak i sam produkt (drugi komplet uszkodzony) nie dam się nabijać w butelkę <_<

:blink::ninja::blink:

 

Do mnie doszlo cos calkowicie innego. Fuck, zobacz zdjecia ktore wrzucilem...

Wiem co do Ciebie doszło bo wyobraź sobie, że otrzymałem ten sam shit - nakładki zaprezentowane powyżej są oryginalnym produktem gioteck (click), my musimy się zadowolić chińszczyzną...

Odnośnik do komentarza

No i do mnie w końcu wczoraj dotarły (ponad 2 tygodnie zapłaciłem za polecony priorytet a dostałem zwykłym listem w zwykłej kopercie zresztą to nie ten temat wysłałem Ci pw Stoodio).

 

Więc tak są to nakładki Giotecka ale jak słusznie zauważyłem Stoodio to raczej podróby. Tyle, że ja tych właśnie się spodziewałem/te chciałem (za granicą też te oferują) są dobrze-solidnie zrobione, nakładki jak nakładki nic wyglądają jak tandeta.

 

Montaż to 5 sekund.

 

Pierwsza gra na jakiej wypróbowałem to oczywiście RDR (tam strzelamy i celujemy spustami) bez pie.przenia re-we-la-cja. No po prostu całkowicie inna gra tzn. inne sterowanie: wygodne, palce nie zsuwają się, celuje się miodnie.

 

Teraz tylko muszę przestestować na jakiś wyścigach (demo GT5 już nie działa) ale wiem, że będzie podobnie - świetnie.

 

W końcu mogę grać normalnie w wyścigi i strzelać z , celować z L2 ;p ;].

 

Podsumowując kto ma problemy ze spustami w DS3 śmiało kupować. Nakładki wszystko naprawiają i teraz śmiało mogę powiedzieć, że DS3 to najlepszy pad imo (tak dla mnie lepszy od xboxowego; teraz).

 

PS. Tylko jakby co to przypadkiem nie bierzcie od tego oszusta z allegro.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

czy ktoś spotkał się z taką sytuacją jak: włączam konsole i od razu po ukazaniu się XMB pad zjeżdża na sam dół danego menu, tak samo po odpaleniu gry....bywają dni że jest ok i nie dzieją się takie cyrki....rozbierałem go i czyściłem ale nic to nie zmieniło... czy jest osoba, która miała ten problem i sobie z nim poradziła??

Odnośnik do komentarza

dobrze go poskladales? moze gumka jest wyrobiona... PCB bedzie ok.

 

PCB?

http://pl.wikipedia....3%B3d_drukowany

 

....

 

 

ja bym tego pada pyczyscił jeszcze raz np: alkoholem izopropylowym; i skontrolował gumki

 

czyściłem a cały cyrk w tym, że jak chce to chodzi jak trzeba a jak nie to ma takie właśnie odchyły...:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Planujemy razem z bratem kupno drugiego pada do PS3. Pad byłby tym zastępczym i tylko do wspólnego grania na split-screenie, jednak nie mógłbym wydać ~200zł na Dualshock'a 3, gdyż za te pieniądze mam nową grę. Tak więc w naszych głowach narodził się pomysł kupienia zamiennika DS3, gdyż takie można dostać już za 15zł na allegro. Ktoś używał/używa tych padów? Czy mają zmienioną klawiszologię w grach? Załóżmy, że nasz budżet - na takie zakupy - wynosi, skromne, 50zł. :)

 

Planujemy kupić coś takiego.

Odnośnik do komentarza

Kurczę ciężka sprawa. Od razu odradzam zakup takiego pada. Komfort na prawdę będzie niski,a z wytrzymałością może być różnie. Przepatrzyłem różne oferty i niestety żadna w takim przedziale cenowym nie jest zadowalająca. Ogólnie ceny padzików są mocno przesadzone, ale ostatecznie polecam wsiąść na jakiś czas coś za 30-50zł, a później kupić ewentualnie Sixaxisa za ponad stówę (ciężko dostępny, sam rok temu kupowałem). Tylko kabel to problem.

 

1.

 

2.

 

Dorzuć drugie 40-50 zł i masz oryginalnego sixaxisa sony no ale niestety bez wibracji.

 

Niestety są droższe.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Sorki jeśli już było ale zapytam.

 

Dzisiaj dostrzegłem problem, którego się nie spodziewałem.

Podczas grania w demo NFS HP dziwnie działało mi menu, przeskakiwał "kursor" ociężale działało... myślałem że to taka gra :) ale nie dawało mi to spokoju i właczyłem mojego starego SIXAXISA i okazało się że wszystko elegancko działa czyli to co,s nie tak z moim joypadem a dlaczego ?? Jest on sprowadzany z japonii , to DS3 z czasów kiedy to jeszcze w UE nie było vibracyjnych padów. Na szczęście mam jeszcze nowego DS3 z konsoli slim, który też działa elegancko bo wersja na europe jak SixAxis.

 

Czy to możliwe że joypad wyprodukowany na Japonię może mieć problemy z grami euro ? Jeśli nie to jak można przerejestrować tego pada z konsolą aby zresetować ustawienia ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...