Skocz do zawartości

Dual Shock 3


Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie najlepiej kupic Dualshocka 3,zeby nie trafic na podrobe i nie zostac oskubanym z kasy jak w marketach (229zl za pada oO)?

 

W marketach jest najpewniej. Sam ostatnio kupiłem DS3 nowego (te z logiem slimki na pudełku). Co prawda zapłaciłem 180zł, a na następny dzień były po 160zł, ale mam pewność że to nie jakaś podróba.

Odnośnik do komentarza

nie rozumiem ludzi co kupują podróby padów by trochę zaoszczędzić.Na serio only sixaxis(ale unikac tych pierwszych,te do 40gb wersji już są porządnie wykonane) or dual shock3 for ps3.

Ja kupiłem taki za 35zł bo rzadko z kimś gram. Za taką cenę się opłaca. Gorzej jak ktoś kupi jakiś chłam za ponad 100zł jak za nie wiele więcej mógł mieć DS3.

Odnośnik do komentarza

siema :)

mam problem z DS3. mianowicie zacina mi się przycisk X. Podczas wciskania co jakiś czas nie wychodzi do góry. Zaczęło się tak dziać po jednej z libacji :P więc nie wiem, czy to od naparzania w tekkena, czy ktoś z kumpli wylał 'pepsi' :)

konsole jak i pada mam od listopada 2008, więc na normalna, roczna gwarancja się skończyła. Nie wiem teraz, czy spróbować oddać na gwarancje do Sony, czy sam to naprawić. W ogóle to na pada jest też 2 lata gwarancji? I skąd będą wiedzieć, że to ten pad, który kupiłem z konsolą?

No i jak to jest z naprawą 'zrób to sam'? czy bez problemów uda mi się to zrobić? wszystko w środku jest tak jak w DS2?

będę wdzięczny za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Miałem tak samo z moim "iksem" - tylko, że w Sixaxisie - rozkręciłem pada, ułożyłem przycisk na swoim miejscu jeszcze raz i do dzisiaj śmiga dobrze ( a to jakiś rok temu się stało ).

 

Pamiętam tylko jedno - cholernie trudno mi się pada "skręcało" z powrotem, bo mi cały czas źle triggery wskakiwały, ale w końcu się udało :smile: .

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza

Spoko ze dual shocka 3 w ch** nigdzie nie mozna dostac. Zjezdzilem empiki,saturny,srurny i inne,NIGDZIE nie bylo,dopiero w ultimie powiedzieli ze zamawiaja niedlugo i beda z 3 sztuki...to wkoncu mam,ale tydzien szukania mi to zajelo,co oni tego tak malo produkuja czy o co chodzi?

Odnośnik do komentarza

2 razy probowalem naprawic pady do ps3:

na poczatek poszedl sixaxis, ktory mial zrypany krzyzak i r1. mialem problemy z otwarciem, wiec, ze mi na nim za bardzo nie zalezlo (wlasciwie to poszedl na testy, przed ds3), to otwarlem na chama. ze srodka wylecialo duzo plastiku. jak sie pozniej okazalo z tej zaczepki przy analogu i to co trzyma r1. krzyzak byl zlamany na 3 czesci, ulamany byl tez 1 zabek :P po godzinnej probie zlozenia go z powrotem rzucilem go w kat.

nastepnie poszedl dual shock3 z tym wklapnietym X, o ktorym pisalem na poprzedniej stronie. po 30 minutowej probie otwarcia pada, dalem sobie spokoj.

nie wiem, czy ja jestem tepy, czy mam jakies dziwne wersje tych padow, ale robilem tak jak bylo w poradnikach, tj. dociskalem ta czesc przy analogu milion razy, aby zatrzask puscil i nie udalo mi sie tego zrobic. na filmikach na YT wszystkim idealnie pad sie otwiera, ja robie tak samo i sie nie da. gorszego pada w zyciu nie mialem :P

Odnośnik do komentarza

przy próbie złożenia pada wyleciał mi r2 z tego touch pada, czy jak to się tam nazywa (ta zielona 'folia') :P jak próbowałem to ze sobą ponownie złączyć, rozleciał mi się ten mechanizm, który odpowiada za wciskanie R2. Najważniejsza w tym wszystkim była sprężynka. Nie wiedziałem jak ją mam tam z powrotem włożyć i zacząłem kombinować aż w końcu rozwaliłem ta sprężynkę. Tzn. trochę ją wyprostowałem i teraz nie mogę jej ponownie zgiąć, aby mogła dalej podtrzymywać ten mechanizm.

Wydaję mi się, że już nic z tym nie zrobię, więc zacząłem rozglądać się za nowym DS.

myślicie, że to będzie dobre? częsci będą takie same jak w oryginalnym DS, tak? bo w razie czego miałbym zamienniki i bym sobie ta sprężynkę przełożył do mojego sixaxisa :P

http://www.allegro.pl/item880247137_pad_do_ps3_dual_schock.html

z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza

a czy sa jakies pady przypominajace te od X'a ?

http://www.bazarcen.pl/product_424315.html - znalazlem cos takiego, z tym, ze na innych stronach jak wpisuje wersje PS3, w miejscu galki jest krzyzak. Bardzo zalezy mi na tym, by galki mialy uklad podobny jak ten od X'a <_<

 

Ktos testowal tego pada, czy nie ?

http://www.allegro.pl/item804146903_rumblepad_saitek_ps2700_pc_ps3_cyborg_lodz_20.html

jeszcze cos takiego znalazlem.

 

 

Udało ci sie kupić jakiegoś pada przypominujacego pada od X'a? Przydałby sie mi taki pad jak w X'ie bo przesiadki z jednej konsoli na druga są cieżkie :/

Odnośnik do komentarza

gianbuffon: (odnośnie postów nr #242 i #245) To co piszesz to albo fikcja literacka albo (odpowiadając na twoje pytanie) naprawdę jesteś tępy. Żeby sprężyny prostować? Czy ty kiedykolwiek chodziłeś na lekcje fizyki?

 

Sprężynkę można zastąpić agrafką. Pewnie na to nie wpadłeś biorąc pod uwagę, że ta sprężynka działa na takiej samej zasadzie co agrafka, a do tego wygląda jak agrafka.

 

W joypadach Sony najgorzej wykonane są:

- krzyżak podtrzymujący przyciski kierunkowe (nie wiem jak inaczej nazwać tą część; było tak za czasów PS1 i PS2 również; zawsze pęka, co jest tym bardziej dziwne, że jest mało używany bo gra się na analogu),

- nieszczęsne sprężynki (to nie są części do samolotów i jak mają wadę materiałową to muszą pęknąć; nikt nie będzie sprawdzał czy struktura materiału jest zachowana i nie ma mikropęknieć; a potem baw się z agrafkami)

- gałki analogowe są znacznie gorzej wykonane w Sixaxisach; wystarczy porównać z DS3

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Japierdu pytam się aby się upewnić, widzisz bo np. Pady developerskie w PS3 nie działają na retailu... SPECU. Mają inna częstotliwość więc się pytam, tak samo z purpurowymi padami od XDK ( Dev X360 ) nie działają na retailu. Tak więc się pytam jak to jest z regionem w PS3... bo mimo iż konsola nie ma regionalizacji gier to filmy ma, może mieć też tak z akcesoriami. Jak w przypadku memorek do PS2 z japońskiego rynku SPECU.

 

ps. Ale dobrze, dzięki to mogę zakupywać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cóż, zostałem przekierowany, więc...

 

Ponieważ często czyściłem pada był on wiele razy rozkręcany. Gdy próbowałem go dokręcać pewnego razu "mocniej" gwinty śrub "spłaszczyły się" i tu tkwi mój problem. Pad nie jest dokręcony co powoduje wielki dyskomfort podczas grania, ale nie da się go normalnymi sposobami odkręcic w celu wymiany śrub, ani dokręcić. Jakieś pomysły jak temu zaradzić i wymienić śrubki?

 

PS. Marginalnym problemem jest też "latające coś" w środku pada, co słuchać podczas potrząsania, da się temu jakoś zaradzić aby nic nie uszkodzić?

 

Z góry wielkie dzięki!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...