Skocz do zawartości

Dual Shock 3


Rekomendowane odpowiedzi

Taki efekt miałem z gałą że nie wracała do pkt. wyjścia w Dualu 2 po roku gry w MGO. I to był chyba jedyny pad w którym cokolwiek kiedykolwiek mi się schrzaniło - podejrzewam że to miało związek z ciągłym obracaniem gały wokół (kamera) - mogło być także to powodem że miałem tylko jednego pada wtedy na PS2 - ale gały nigdy mi się nie przetarły w żadnym padzie.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Roznicy nie ma jakiej firmy.

 

Jesli chodzi o problemy z graniem - to zalezy od gry, w przypadku niektorych gier pad nie dziala. Wykorzystuje tego pada do grania na split screenie i w wiekszosci przypadkow jest git, jednak niektore gry jak np. NBA 2k11 albo gry z PSX go nie obsluguja.

 

Ogolnie jednak rzecz biorac przejsciowke naprawde sie oplaca brak, bo 90% gier na PS3 obsluguje te pady.

 

Edit: Sprawdzwone marki nawet chyba nie istnieje bo wszystkie przejsciowki widzialem byly jakiejs chinskiej produkcji jakichs dziwnych firm, jednak z dzialaniem nie ma problemow.

Mozesz nawet spokojnie brac przejsciowke na wiecej niz 1 pada (mam przejsciowke z 2 slotami na pady z PS2 i normalnie konsola je wykrywa jako 2 odrebne pady).

Edytowane przez Yabollek007
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko. Chcialem kupic drugiego pada do PS3 ale prawie 200 zl piechota nie chodzi. Udalo mi sie odgrzebac na strychu pada do PS2 i teraz potrzebuje przejsciowki. Czy jest roznica jakiej firmy kupie? Sa jakies sprawdzone marki? No i jak to w ogole dziala? :) Nie ma problemow z graniem?

 

Nie wiem o co chodzi z tym 'prawie 200 zł', przecież nowy dual to ok. 150 zł, a ten z bundla KZ3 (jungle green) pewnie jeszcze taniej można wyrwać. No chyba, że dla kogoś 150 zł to 'prawie 200 zł'.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Mam mały problem z dualskock'iem ,otóż został zalany(słodkim napojem) był w tym czasie wyłączony ,pozwoliłem mu wyschnąć ,osuszyłem go i po jakimś czasie,bez kabla próbowałem włączyć nim konsolę niestety nie reaguje ,bez kabla w ogóle się nie włącza natomiast gdy jest podpięty pod kabel mrugają cztery diody lecz nic poza tym , był rozkręcony ,wyczyszczony to oczywiście nic nie dało ,uwaliłem totalnie pada czy może można go jakoś reanimować ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Witam

 

Mam mały problem z dualskock'iem ,otóż został zalany(słodkim napojem) był w tym czasie wyłączony ,pozwoliłem mu wyschnąć ,osuszyłem go i po jakimś czasie,bez kabla próbowałem włączyć nim konsolę niestety nie reaguje ,bez kabla w ogóle się nie włącza natomiast gdy jest podpięty pod kabel mrugają cztery diody lecz nic poza tym , był rozkręcony ,wyczyszczony to oczywiście nic nie dało ,uwaliłem totalnie pada czy może można go jakoś reanimować ?

Czym go czyściłeś ? Rozkręciłeś na części pierwsze i przetarłeś spirytusem lub innym denaturatem wszelkie styki i łączenia listew ? Mi, roczny wówczas, synek, zaślinił dualshock'a i pomimo suszenia i czyszczenia działa tylko gdy jest na kablu. Gdy go odepnę. mimo iż jest wyłączony, rozładowuje się jakby był włączony (2-3 doby i kaput...)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Masz jak byk napisane

 

Nowe pady oryginalnie pakowane blistry.

Także spodziewaj się podróby "oryginalnie" pakowanej :P

A tak na poważnie, jeśli wierzysz, że kupisz nowego DS3 za mniej niż stówkę to jesteś bardzo naiwny...

 

chyba w kamiś MEdia Expert widziałęm promocje na 99zł, ale to chyba było z okazji otwarcia ;]

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...