Skocz do zawartości

Dual Shock 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem pada(z norbit.pl) więc powinien być oryginałem, problem w tym ze grając bez kabla pad wyłącza sie co jakiś czas w różnych odstępach czasowych. Duga sprawa to celowanie jest jakies "drętwe", chyba musi sie wpierw dotrzeć, ale co z tym wyłączaniem sie pada? koleś napisał że problem może zniknąć po trzech pierwszych ładowaniach.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, czy ten pad jest oryginalny?

http://allegro.pl/or...2012197668.html

 

2 dni temu kupiłem pada w takim opakowaniu jak wyżej, a pamiętam że zawsze widziałem inne, takie jak te:

http://allegro.pl/no...2006752259.html

 

box wygląda w porządku, jakaś książeczka-instrukcja jest, kod CECHZC2E jest, więc wydaje się że w porządku. Gra się normalnie, przyciski troche ciężej chodziły na początku, ale to normalne bo nówki.

 

Ale pad jest odrobine jaśniejszy niż mój poprzedni (DS3 z bundla konsoli w wersji fat). Plastik nie jest tak błyszczący, czy to ma związek że obecna ps3 jest matowa i zmienili troche wygląd pada? Bo od kupna bundla konsoli, nie kupiłem innego pada więc nie jestem pewien.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Tak, te nowe są matowe - mam jednego takiego kupionego razem ze Slimką. Taki sam przykład jest z białymi padami - wcześniej biały pad - Ceramic White - który nigdy nie został oficjalnie wydany w UE - był błyszczący - obecnie białe pady - oznaczenie - White - są też matowe i imo wyglądają okropnie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Planuję zakup dwóch nowych padów w miarę przystępnej cenie, ale na allegro jakoś mam stracha bo dziwne oferty więc wolę się podpytać. Czy to są oryginalne pady?

 

http://allegro.pl/ok...2115020534.html

http://allegro.pl/ok...2148155704.html

 

Chciałbym jakieś kolorowe sobie zafundować bo te czarne trochę mi się znudziły. A może jest jakiś sklep gdzie można dostać oryginały tak do 120zł? Bo widziałem ostatnio w media i ceny kolorowych zaczynają się od 150-160...

 

edyta; teraz tak patrzę to mogę zapomnieć raczej o oryginałach nawet do 150 :D

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Planuję zakup dwóch nowych padów w miarę przystępnej cenie, ale na allegro jakoś mam stracha bo dziwne oferty więc wolę się podpytać. Czy to są oryginalne pady?

 

http://allegro.pl/ok...2115020534.html

http://allegro.pl/ok...2148155704.html

 

Chciałbym jakieś kolorowe sobie zafundować bo te czarne trochę mi się znudziły. A może jest jakiś sklep gdzie można dostać oryginały tak do 120zł? Bo widziałem ostatnio w media i ceny kolorowych zaczynają się od 150-160...

 

Ostatnio kupywłem pada na allegro który był niby oryginalny , zapakowany w blister , wysyłany był z honkongu , kiedy przyszedł wszystko się zgadzało , pad był identyczny jak ten który mam w domu , który był razem z konsolą. Jednak nie mogłem go naładować , postanowiłem wymienić baterję bo posiadałem taką z innego pada , po rozkręceniu okazało się że kupiłem tanią podróbę , całkiem inny rodzaj płytki na której są wszystkie elektroniczne elemnty , a bateria była zawinięta w jakiś plastik i nie miała nic wspólnego z oryginalną którą miałem wsadzić do środka , żadnych oznaczeń jaki amperaż itd.

Baterie wymieniłem i postanowiłem nan nim grać , niestety po pewnym czasie okazało się że silniczek wibracji zaczął dziwnie pracować , prawa gałka nie była precyzyjna w porównaniu ze starym padem.

do czego zmierzem , ponieważ sam szukam pada przed zakupem pada pytam jaki ma nr seryjny , np. CECHZC2E , otóż na moim kupionym na allegro ostatnią literą było "H" , podejżewam że chodzi o honk kong , sprawdzałem w sklepach w mojej okolicy i wszystkie mają "E" czyli europa , czasami jest "GB" wielka brytania , mój stary pad ma "E" , dlatego na allegro pytaj o nr seryjny i ostatnią literę , niestety te z literą "E" bądż inną tylko nie z "H" są drogie i naprawdę jednak lepiej dać więcej i mieć naprawdę oryginał.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

mam problem z padem

 

nie wiem dokaldnie czy to wina pada czy może gry, jak narazie zauważyłem ten problem tylko w battlefield 3 (ale niewiele ostatnio gralem w sumie)

 

chodzi o to że w BF3 guziki same mi sie naciskają albo dzieje sie nie to co trzeba

np samo sie naciska R2 i rzuca mi granat mimo że nic nie naciskam

często też wystepują dziwne sytuacje gdy wciskam R3 żeby włączyć bieganie, wtedy zamiast biegać to zmienia mi broń na gadżet (tak jak bym naciskał strzałki na boki na krzyżaku)

czasami też zmienia mi tryb strzelania bez powodu (strzałki w góre i w dół na krzyżaku)

 

najpierw mysalelem że coś przypadkiem naciskam, ale po paru godiznach gry mam pewność że to nie było przypadkowe moje naciskanie tylko "samo sie tak robi"

Odnośnik do komentarza

mialem podobny przypadek w Krzyzaku w PSP(fat), a chodzilo w tedy o przepalone sciezki na ukladzie scalonym, ktore zastapiono kabelkami(tak sie domyslam), bo koles ktory to robil nic mi nie powiedzial, co wzbudzilo moja ciekawosc i rozkrecilem, w koncu to byl moj PSP'k, a ja chcialem bardzo wiedziec.

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

wpadlem dziś przypadkiem to jakiegos nieoficjalnego serwisu konsolowego i zapytalem o moj przypadek, gosciu mowi że to zwalona "taśma" ktora pewnie zawilgotniała albo coś tego typu

i ze praktycznie nie opyla sie tego naprawiać...

 

cóż w takim razie - polecacie jakieś tanie miejsce gdzie mozna kupic orginał? nie chce sie bawic w "promocje" na allegro i kupić jakiś szajs, chce miec pewnosc ze kupuje orginał, ale też nie chce placic 190zl

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy o to, gosc mowil że taka tassma na allegro bywa za ok 30zł, w dodatku sa tam prawie same chunskie podroby nędznej jakosci i naprawienie pada czyms takim starcza na kilka miechów

 

pozatym sam to nie wiem czy bym zrobil, nie udalo mi sie nawet rozkecić PSP xD (mysalem że przeczyszcze gałke ale nie udalo mi sie rozkecic obudowy :P)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

ja rowniez sam bym tego nie zrobil, jak sie nalezy, bez pomocy YT.

i tu od razu przypomnial mi sie motyw, jak siadl mi Ekran LCD w PSP'ku i tez mialem zalamke.

z tym, ze to spotkalo mojego fata(ten sam w ktorym siadl krzyzak), a ze ja jestem bardzo do niego przywiazany(moj 1 PSP'ek), to zmiejsca poprostu kupilem 1 lepszy ekranLCD, popatrzylem w tutorial i uwierzylem, ze moge to zrobic i jakos sie udalo z Boska pomoca.

jedyna wada to taka, ze ten ekran byl jakis tani, tak wiec jak patrze z innego konta to ekran sie rozjasnia, badz sciemnia, ale najwazniejze, ze wciaz Dziala :music:

co ci szkodzi zaryzykowac kupno i troche nerwow? na pewno nie zbiedniejesz a noz sie uda.

ja bym sie zaopiekowal, jesli sytuacja by mnie dotknela.

 

p.s

jak ten analog w tym twoim PSP'ku, dziala ?

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

narazie kupie nowego pada, bede go mial do powaznych gier wymagajacych precyzji, a tego drugiego do luzackich gierek gdzie moga sie czasem trafic złe nacisniecia guzika i nie ma to wielkich konsekwencji

 

 

a analog w psp raz działą raz nie, sam sobie wybiera kiedy, bywa tak że praktycznie bez przerwy ciągnie w dół, a potem sie sam naprawia i mozna ze 20 godizn rozegrać bez problemów, a potem znowu zaczyna akcje i ściąganie w dół , czasem co kilka sekind, czasem co kilkanascie minut, a czasami robi sobie rpzerwe i dziala normalnie wiele godizn... :P

Odnośnik do komentarza

a analog w psp raz działą raz nie, sam sobie wybiera kiedy, bywa tak że praktycznie bez przerwy ciągnie w dół, a potem sie sam naprawia i mozna ze 20 godizn rozegrać bez problemów, a potem znowu zaczyna akcje i ściąganie w dół , czasem co kilka sekind, czasem co kilkanascie minut, a czasami robi sobie rpzerwe i dziala normalnie wiele godizn... :P

mam zla wiesc dla ciebie.. to nie jest analog, a wymienilem ich setki, wiec dobrze wiem :hi:

to styki, badz ten przewodnik, ktory laczy analog z plyta glowna(taka gumeczka), jakies 50 zl naprawa w przypadku 1 :empathy:

p.s

jakby co, to mozna to wyciac do dzialu PSP

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

mam problem z padem

 

nie wiem dokaldnie czy to wina pada czy może gry, jak narazie zauważyłem ten problem tylko w battlefield 3 (ale niewiele ostatnio gralem w sumie)

 

chodzi o to że w BF3 guziki same mi sie naciskają albo dzieje sie nie to co trzeba

np samo sie naciska R2 i rzuca mi granat mimo że nic nie naciskam

często też wystepują dziwne sytuacje gdy wciskam R3 żeby włączyć bieganie, wtedy zamiast biegać to zmienia mi broń na gadżet (tak jak bym naciskał strzałki na boki na krzyżaku)

czasami też zmienia mi tryb strzelania bez powodu (strzałki w góre i w dół na krzyżaku)

 

najpierw mysalelem że coś przypadkiem naciskam, ale po paru godiznach gry mam pewność że to nie było przypadkowe moje naciskanie tylko "samo sie tak robi"

 

Miałem to samo w GTA IV (w inne gry praktycznie nie gram)

Po długim dochodzeniu okazało się, że to wina mojego telefonu, którego trzymam bardzo blisko siebie a co za tym idzie - i blisko pada ;p (żeby się po niego nie podnosić, kiedy ktoś dzwoni ;p). Po odsunięciu go od pada tego typu zakłócenia minęły. Przynajmniej tak się wydaje, bo od kiedy wpadłem na ten pomysł wszystko śmiga elegancko ;)

Edytowane przez łosion
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...