Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Niezmiernie cieszę się na kontynuację deathspanka ponieważ pierwsza część moim skromnym zdaniem jest najlepszym tytułem na pss, wszystkie wipeouty, trine i flowery a z nowszych shanki się schowały od momentu kiedy tytułowy bohater powiedział po raz pierwszy "dont afraid, deathspank comming:)".

 

Z innej bajki wielce ubolewam że LIMBO wyszło tylko na kloca ponieważ tytuł również zapowiada się wyśmienicie:)

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

http://ppe.pl/news-2628-Nowy_Oddworld_to_stary_Oddworld.html

 

Remake Oddworld: Stranger's Wrath z pierwszego Xboxa, jako exclusive na PS3 (PSN) z obsługą Move.

 

Kolejny świetny, kapitalny i ekstra news ;].

 

Jak ja zazdrościłem tej gry Xbox-owi tej i Dino Crysis 3 (nie liczę Splinter Cell bo ten grałem na pc no i poza tym w końcu wyszedł na PS2) ;]. Dobra ME2 na Ps3 szok ale zabranie kilkuletniego exa Abe i zrobienie z niego exa to trzeba mieć jaja ;p.

 

Mógłby ktoś coś napisać więcej o Oddworldzie? Czytałem recki ale to było wieki temu (chyba nawet PSX miał okładkę z Oddworlda) jak wypada względem poprzednich części, jakie zmiany itd. No oprócz oczywistych zmian np.środowisko 3D bo to widzę ;].

 

edit:

 

Dobra znalazłem sobie review Gamespotu - masakra ale cudo się szykuje ;].

 

http://www.youtube.com/watch?v=zjZjNJpjzWU

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Mi sie Alien Breed podoba (chociaz wiadomo - na A500 grywalnosc milion razy wieksza :) )

Chyba sentyment wpłynął za bardzo na takie porównanie ;)

Jednak po zagraniu w pełną wersję zmieniłem zdanie ;) Tak jak to piszą w recenzjach - Impact jest zwyczajnie nudnawy. Zagrałem pierwszy poziom i chyba na tym się skończy (przynajmniej na razie). W tym TEAM17 to chyba tylko muzyk został ze starego składu i jak widać na dobre to nie wychodzi. Gra jest zupełnie liniowa, można powiedzieć że polega na podążaniu za znacznikiem na mapie. W starym Alien Breed inaczej to wyglądało. Nie było czuć takiej narzuconej kolejności działania. Jednym z ważniejszych elementów rozgrywki było zarządzanie kluczami, decydowanie które drzwi otworzyć i którą drogą iść najpierw, aby nie utknąć na zawsze na danym poziomie. Często trzeba było podejmować decyzje - czy zużyć klucz, aby zebrać amunicję i kredyty, czy może zachować go na czarną godzinę. W Impact coś takiego nie istnieje, brakuje tej esencji starego gameplay'u.

Zamiast tego jest dobra grafika, dźwięki i sterowanie... mnie raczej nie urządza :confused:

Odnośnik do komentarza

Soldner-X 2 - wydać 50 zł na grę i po 35 minutach grania zobaczyć napisy końcowe - BEZCENNE :diablo:

U mnie gra skończyła się po 4 poziomie, a w sumie jest 7 więc teoretycznie całość zajmuje około 50 minut. Jednak żeby odblokować wszystkie poziomy, bronie i dodatki trzeba powtarzać te same etapy, zbierać klucze i doświadczenie - taki mały trick na wydłużenie czasu gry ;) ale warto zagrać, bo gra wygląda obłędnie :)

Odnośnik do komentarza

Najciekawszą rzeczą w Wormsach DC były statystyki tj. skuteczność, licznik zabić, ranking glizd... Po kilku meczach fajnie było zobaczyć zestawienie glizd z każdej drużyny i ich osiągnięcia. Cóż, w nowych wormsach nic takiego nie ma, więc dla mnie to coś w stylu zagraj i zapomnij. Sklep to taki trik na wydłużenie czasu grania - trzeba powoli kupować/odblokowywać poziomy, bronie i inne bajery, które zawsze były dostępne od początku. Sama gra wygląda fajnie, więc warto zagrać z żywym przeciwnikiem.

Odnośnik do komentarza

A dużo lepsze od tych poprzednich Wormsów z psn?

Jasne, od razu wywaliłem pierwszą część. Świetnie gra się po sieci z nieznajomymi, zwłaszcza gdy przy jednym moim robaku z 15% życia i przeciw dwóm z prawie pełnym życiem w ostatniej rundzie zdobywa się paczkę z trzęsieniem ziemi i się gnoi zrzuca do wody :potter: Trial daje do rozegrania 5 plansz z kampanii i Quick Game, daje to pojęcie czy warto się skusić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...