Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pojedziesz od 1 do 7 etapu bez powrotów do sklepików w celu podpakowania postaci, to myślę, że 3-4h i pęknie. Niestety tak łatwo nie da się rozje.bać gry i trzeba uzbierać mamony, żeby poprawić statsy. Ja z bratem się bawiliśmy kilka dobrych godzin. Nie grałem z zegarkiem w ręku, ale coś ok 7-8h było. Warto kupić, polecam :)

 

Scott Pilgrim > Shank.

true, jak we 4ch pociskalismy to atmosfera gęstniała całkowicie - do tego kilkukrotne ogarnianie, ukryte postaci i poziomy trudnosci dobre (chociaz jak mamy statsy na 50 to juz sie łatwo robi ;)

ale gameplay - cud miód ;]

 

 

@up - nice, poprzedni invadersi na PSP były mega, a po trailerze tego widze, ze tez sie bedzie działo - mam nadzieje, ze wprowadzili jakies zmiany względem Iphonowej wersji ;)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj, po 2 latach oczekiwań rycerze zawitali na US PS Store.

Chyba nie muszę mówić że temat powstał w celu spisania ludzi chętnych do wspólnego wyżynania zastępów przeciwników ;)

 

 

PSID - brikp

Headset - mam (ale nie pamiętam/nie wiem czy gra go obsługuje)

 

 

Jakby ktoś chciał grać to zapraszajcie (tylko napiszcie że chodzi o Castle Crashers).

Zachęcam do wpisywania się na listę

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Mi sie Alien Breed podoba (chociaz wiadomo - na A500 grywalnosc milion razy wieksza :) ), ale niestety nie mialem dzis czasu pograc wiecej niz 20min (jedno trophy wpadlo ;) )

Jest jeden problem - "sciaglem" demo zaraz po pojawieniu sie tegoz na PSS odpalilem Leaderboards i mi sie konsolka zawiesila, przed chwila ponowilem probe i to samo :/

Glos babki "ze sklepu" niestety nie tak genialny jak w oryginale - podobny, ale nie ten sam.

Cieszy natomiast obecnosc online coop :))))) - chociaz, o ile mnie pamiec nie myli, fajnie bylo klocic sie z kumplem kto ma miec wiecej kasy itd ;)

Odnośnik do komentarza

Mi sie Alien Breed podoba (chociaz wiadomo - na A500 grywalnosc milion razy wieksza :) )

Chyba sentyment wpłynął za bardzo na takie porównanie ;) Alien Breed było fajne jak na tamte czasy, ale tak naprawdę grywalność nie różniła się bardzo od

i innych jego klonów ;) Zwłaszcza Alien Breed 1 i 2, bo Tower Assault było już ciekawsze.

Nowy Alien Breed daje radę, tylko ta cena...

Odnośnik do komentarza

Shank, jest znakomity. Kupiłem go ostatnio, bawiłem się przy tym przednio kilka godzin. Tryb dla pojedynczego gracza wystarczy na ok 4 godziny (jedno podejście). Multi to niespełna dwie godziny.

Warto zaliczyć oba, gdyż zabawa, raz, że przednia, dwa, oba tryby znacząco się różnią. Świetne są natomiast dodatkowe stroje. Szczególnie podoba mi się ten Leonidasa (zaliczenie co-op), oraz Jasona (sto morderstw piła).

 

Lubię The Lost Vikings, a Trine, jest taka reinkarnacją tejże gry na obecną generację.

Przeszedłem dwukrotnie. Nie ukrywam, że miałem zamiary platynę w niej zdobyć, i co.... ano nie zalicza dzbanu za zlikwidowanie grupy szkieletów danym obiektem - próbowałem zarówno kopiąc kulę, skrzynie, jak i zrzucając kładkę na kościstych - oraz (o zgrozo) za odszukane skarby.

Mam wszystkie, jak widać:

Skarby

 

Ze starszych pozycji, gorąco polecam StarDustHD (do dziś pamiętam zmagania ze zdobyciem mnożnika maksymalnego - Multiplier Hero - wpadło dopiero za czwartym podejściem, oraz odprężający, niesamowicie klimatyczny flower.

Aktualnie czekam na Might & Magic: Clash of Heroes.

 

To będzie znakomita i śliczna przy tym pozycja.

Odnośnik do komentarza

Warto brać te Alien Breed za te 55zł? Gdzieś czytałem że sama gra nie jest długa i należy ją traktować jako swoisty episode one. Ciekawy jestem ile sama gra trwa, w demku widać kilka plansz i jeżeli to jest wszystko co oferuje pełna chyba sobie odpuszczę.

Jest niezła, ale nieco monotonna. Właściwie to tylko dwa etapy znacząco się różnią od reszty. Z drugiej strony tej monotonni nie odczujesz aż tak bardzo, ponieważ, jak xbor wspominał, gra jest bardzo krótka.

Są lepsze gry. Jeśli je jednak ograłeś już, możesz kupić. Sesje dawkuj sobie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...