Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

demo naprawde swietne. Mam pytanie do tych co juz graja: czy mozna wybierac dowolnie chaptery i je zaliczac jak ci sie podoba czy sztywno trzeba sie trzymac lini fabularnej i nie ma mozliwosci powtotu poprzed inny sposob jak zaczac new game? zauwazylem ze terz sie zdobywa nowe bronie wiec czy one tez sie aktualizuja przy ewentualnym wyborze chapterow?

Edytowane przez qtf2
Odnośnik do komentarza

http://www.joystiq.com/2010/08/24/nomura-wants-parasite-eve-and-its-sequel-on-psn-before-3rd-birth/ Nomura wants Parasite Eve and its sequel on PSN before 3rd Birthday

 

TAKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKk ;]

 

Wrzucalem to juz :P Oby, oby cos z tego wyszlo ;]

 

Demo RUSE 1 wrzesnia, dla posiadaczy PS+ juz teraz:

 

http://www.joystiq.com/2010/08/26/ruse-demo-on-eu-psn-next-week-regions-ps-subscribers-can-grab/

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

Czym rozni sie Motorstorm Pacific Rift od Motorstorm 3D Rift?

z tego co czytalem to wszystkim ;p

 

a dokładnie to jest wycinek pacific rifta - kilka tras i tylko 4 typy samochodow, i mniej trybow gry , oczywiscie w 3D

E, to olewam to. Szczerze to liczylem na calego Rifta w wydaniu 3D ze zmieniona nazwa, ale ta niska cena dawala sie we znaki, ze cos tu sie swieci ;)

Odnośnik do komentarza

Patch do Joe Danger:

 

http://www.joystiq.c...free-peoples-p/

 

Ładnie z ich strony. Większość deweloperów wrzuciłaby to pewnie do płatnego DLC, a oni za darmo w patchu (choć z drugiej strony JD tani nie był, więc trudno żeby zaś ciągli kasę). No i nareszcie będzie można sprawdzić levele od innych graczy (a nie tylko te które nam ktoś specjalnie wyśle). Choć jak piszą na końcu jakieś większe DLC do JD też się szykuje (m.in. nowe tryby gry).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

i co z tego? to gra duchowo i nie tylko nawiązuje do klasyków z ery automatów, idż w prawo i morduj, grało się na wyniki albo czas

i wszyscy mieli frajdę z tego typu "rywalizacji" - ja się w tej grze normalnie zakochałem, z żoną pizgamy coopa i nie ma zmiłuj

 

dla tego typu gier to czas w rejonach 3h to za(pipi)isty wynik

Odnośnik do komentarza

i co z tego? to gra duchowo i nie tylko nawiązuje do klasyków z ery automatów, idż w prawo i morduj, grało się na wyniki albo czas

i wszyscy mieli frajdę z tego typu "rywalizacji" - ja się w tej grze normalnie zakochałem, z żoną pizgamy coopa i nie ma zmiłuj

 

dla tego typu gier to czas w rejonach 3h to za(pipi)isty wynik

 

Może i nawiązuje ale za te 47 zł mogliby się postarać bardziej niż tylko "na" 3h bo duchowo to jest rżnięcie portfela.

Joe Danger też nawiązuje i gra się w niego zdecydowanie dłużej.

Odnośnik do komentarza

i co z tego? to gra duchowo i nie tylko nawiązuje do klasyków z ery automatów, idż w prawo i morduj, grało się na wyniki albo czas

i wszyscy mieli frajdę z tego typu "rywalizacji" - ja się w tej grze normalnie zakochałem, z żoną pizgamy coopa i nie ma zmiłuj

 

dla tego typu gier to czas w rejonach 3h to za(pipi)isty wynik

 

Może i nawiązuje ale za te 47 zł mogliby się postarać bardziej niż tylko "na" 3h bo duchowo to jest rżnięcie portfela.

Joe Danger też nawiązuje i gra się w niego zdecydowanie dłużej.

 

co kto lubi, ja w nawalanki typu Shank mogę grać na okrągło, zwłaszcza na dwóch

Joe Danger fajne ale nie na tyle bym wydawał na to kasę, wolę bić niż jeździć

na automatach dobrze było jak gra trwała godzinę, no może poza AD&D

Odnośnik do komentarza

Jak pojedziesz od 1 do 7 etapu bez powrotów do sklepików w celu podpakowania postaci, to myślę, że 3-4h i pęknie. Niestety tak łatwo nie da się rozje.bać gry i trzeba uzbierać mamony, żeby poprawić statsy. Ja z bratem się bawiliśmy kilka dobrych godzin. Nie grałem z zegarkiem w ręku, ale coś ok 7-8h było. Warto kupić, polecam :)

 

Scott Pilgrim > Shank.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...