Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Ja także polecam elefunk, przyjemna, wciagająca gierka. Cztery światy po 6 leveli. Gra sukcesywnie wprowadza nowe elementy wiec nie ma uczucia znużenia. Co prawda jest do przejscia na dwa posiedzenia ale opcja online store zwiastuje że na bank będą dodawane nowe plansze. Tak jak pisał Ficuś w us store jest do sciągnięcia za 4,99$.

 

PS Jeśli faktycznie na gt i warhawka nie ma już blokad to chętnie wymienię GT5 prolog na Warhawka

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
i będą trofea

pełna lista osiągnięć tu

http://www.ps3site.pl/lista-osiagniec-do-pixeljunk-eden/

 

kupił ktos 1942: Joint Strike? Bo ja się chyba skusze (te wspomnienia z salonów gier ;) )

 

 

Ja wczoraj łykłem z US PS Store, gierka wypas oldschool jak się patrzy :) ale wstrzymajcie się z wersją na EU, coś się pierd.... na lederboards chyba fakt, że gram na swoim koncie EU, to samo miałem z High Velocity Bowling. I powiem szczerze, że jak dla mnie przynajmniej to jest dużo trudniejsza niż Super Sturdust HD, mowa oczywiście o wyższych poziomach :) Sam czekam na wersję EU i ściągam jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Demko PixelJunk Eden na amerykańskim PSS.

 

Wrażenia?

 

Cudowna, skillowa, oryginalna, przepiękna.

Podzielam tą opinie. Za tydzien na 100% biore ten tytuł, polecam każdemu! Na początku trochę trudno załapac o co tu chodzi, ale jak sie opanuje już wszystko... miodzik.

Dokladnie, za pierwszym razem nie wiedzialem o co chodzi, za drugim razem mialem mieszane odczucia, a za trzecim sie zakochalem w tej grze :D Szkoda ze zrobilem tyle seedow ile sie dalo w demku i nawet nie moglem zobaczyc 3ciej planszy (bo gralem tylko w 1 i 2ga). Chyba usune save'a i jeszcze raz :) Obok stardusta - zdecydowanie najlepsza gra na psn, przynajmniej po demku sadzac.

Odnośnik do komentarza
Wlasnie sie nad Pain zastanawialem... ale tam chyba tylko jedna mapa?

Szkoda, ze nie dali w przecenie Nucleusa :/

Jedna mapa w kilku odmianach. Kupując Pain'a myślałem, że to popierdółka na kilka godzin za grosze (4,99$). W rzeczywistości dostałem niesamowicie grywalną i wbrew pozorom całkiem rozbudowaną party game, z jajem i skillem niezbędnego przy masherowaniu większych wyników i mocno wykręconym zadaniami przy zdobywaniu trofeów (niekompatybilne z tymi z XBM). Szczerze mówiąc za 10 zeta nawet nie ma co się zastanawiać.

Tylko ostrzegam przed jednym. Pain wcale nie jest taki łatwy, jeżeli chcemy coś na prawdę w nim zdobyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...