Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

No Super Street Fighter Puzzle 2 mam demo, strasznie fajne, ale 36zł za wersję arcade trochę szkoda :/

 

Śmiało inwestuj, SFP2T to jedna z najlepszych party games z PSN. Sama gra oferuje 3 różne tryby gry (coś jak style walki w orginalnym SF). Każdy tryb oferuje zupełnie inne zasady zrzucania i likwidowania kryształków z planszy !

 

Mój ranking najlepszych tanich gier z PSN (bez zachowania kolejności bo każda gra jest na swój sposób zaj.ebista):

 

SFPuzzle, Piyotama(czy jak tam to się pisze), Super Stardust HD, Pixel Junk Monster (oraz jako przyjemny odmózdżacz, Flow :) )

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

na JPN STORE pojawił się Xenogears-fanom japońskich z rpg z psx chyba nie trzeba przedstawiać tej pozycji-mnie ta gra kilkanaście lat temu zmieżdżyła i obok FFVII to najlepszy jrpg w historii(a fabularnie the best).Wie ktoś czy Sony łaskawie umieści go aby na US STORE by można było go kupić w zrozumiałym języku?

Odnośnik do komentarza

To niestety nie takie proste i te gry mogą w ogóle nie wyjść w naszym regionie. Kwestie licencjonowania są niemiłosierne i stąd też Japończycy mają tak dużo fajnych staroci z PS One, a my nie mamy praktycznie nic ciekawego :(. Tak samo z chęcią przygarnąłbym pierwszego MGSa.

 

Swoją drogą z najnowszych gier zapowiedzianych na PSN czekam na Elefunk oraz PixelJunk: Eden oraz oczywiście Wipeout HD, ale to już troszkę podchodzi pod inną kategorię (niż gra za 20zł ;) )

 

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś może ocokaman z Qore ? Ściągłem pierwszą część i chciałem sobie ściągnąć z działu download Calling All Cars, ale du-pa dostaje komunikat, że albo już mam gre na HDD (nie możliwe - nie mam :) ) albo, że czasowo jest nie dostępna możliwość sciągnięcia (tak już mam z tydzień) :/ Jest tam jeszcze zaproszenie do bety SOCOM-a - nie da się sciągnąć ok. bo bety jeszcze nie ma, jest jeszcze jakieś śmieszne theme i takim sam przypadek jak z Calling All Cars du-pa. Próbowałem już ściągać z konta US nawet - to samo.

Odnośnik do komentarza
Wie ktoś może ocokaman z Qore ? Ściągłem pierwszą część i chciałem sobie ściągnąć z działu download Calling All Cars, ale du-pa dostaje komunikat, że albo już mam gre na HDD (nie możliwe - nie mam :) ) albo, że czasowo jest nie dostępna możliwość sciągnięcia (tak już mam z tydzień) :/ Jest tam jeszcze zaproszenie do bety SOCOM-a - nie da się sciągnąć ok. bo bety jeszcze nie ma, jest jeszcze jakieś śmieszne theme i takim sam przypadek jak z Calling All Cars du-pa. Próbowałem już ściągać z konta US nawet - to samo.

 

 

 

Kuba,Calling All Cars dostajesz jak kupisz caly pakiet Qore za 25 dolcow,a do bety trzeba poczekac;)

Odnośnik do komentarza
Wie ktoś może ocokaman z Qore ? Ściągłem pierwszą część i chciałem sobie ściągnąć z działu download Calling All Cars, ale du-pa dostaje komunikat, że albo już mam gre na HDD (nie możliwe - nie mam :) ) albo, że czasowo jest nie dostępna możliwość sciągnięcia (tak już mam z tydzień) :/ Jest tam jeszcze zaproszenie do bety SOCOM-a - nie da się sciągnąć ok. bo bety jeszcze nie ma, jest jeszcze jakieś śmieszne theme i takim sam przypadek jak z Calling All Cars du-pa. Próbowałem już ściągać z konta US nawet - to samo.

 

 

 

Kuba,Calling All Cars dostajesz jak kupisz caly pakiet Qore za 25 dolcow,a do bety trzeba poczekac;)

 

 

Witam Faranell, no to się dałem złapać w "sztuczke" :) Pakietu Qry nie brałem bo nie lubię kupować w ciemno, 1 odsłonę oceniam średnio zobaczymy co będzie dalej może już dziś pojawi się 2 część. Ale z tym download to przygrali.

Odnośnik do komentarza
Wie ktoś może ocokaman z Qore ? Ściągłem pierwszą część i chciałem sobie ściągnąć z działu download Calling All Cars, ale du-pa dostaje komunikat, że albo już mam gre na HDD (nie możliwe - nie mam :) ) albo, że czasowo jest nie dostępna możliwość sciągnięcia (tak już mam z tydzień) :/ Jest tam jeszcze zaproszenie do bety SOCOM-a - nie da się sciągnąć ok. bo bety jeszcze nie ma, jest jeszcze jakieś śmieszne theme i takim sam przypadek jak z Calling All Cars du-pa. Próbowałem już ściągać z konta US nawet - to samo.

 

 

 

Kuba,Calling All Cars dostajesz jak kupisz caly pakiet Qore za 25 dolcow,a do bety trzeba poczekac;)

 

 

Witam Faranell, no to się dałem złapać w "sztuczke" :) Pakietu Qry nie brałem bo nie lubię kupować w ciemno, 1 odsłonę oceniam średnio zobaczymy co będzie dalej może już dziś pojawi się 2 część. Ale z tym download to przygrali.

 

Powiedz wydaje Ci się to sensowne, jeśli grę, która kosztuje 7 dolarów mógłbyś dokupić w zestawie z Qore (czyli jeszcze inne filmiki itd.) za 3 dolary? Nie dałeś się złapać w sztuczkę, tylko chyba nie czytałeś co pisali i jak reklamowali Qore.

 

Co do drugiego epizodu, to nic szczególnego. Jest demko gratis, ale hmm płacić żeby mieć demo dwa tygodnie przed czasem, to trochę głupie:

 

http://polygamia.pl/drugi-numer-qore

Edytowane przez Emiel
Odnośnik do komentarza

bardzo dobra rzecz odkrylem - otoz nie dzialaja juz ograniczenia na warhawka i gt5: P. teraz mozna je sciagnac uzywajac jednego konta na 5 konsol, i pozniej uzywac uzywajac roznych kont, i nie ma juz ograniczenia ze mozna wlaczyc 24 godziny po tym jak ktos na innej konsoli gral. jednym slowem - tymi dwoma grami mozna tez sie wymieniac juz :) prawdopodobnie zmiane wprowadzilo 2.40. sprawdzalem na europejskich wersjach gier, ale mysle ze dotyczy to wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Polecam Efelunk ,oczywiście lepiej z US Store gdzie wychodzi ok 12zł (w PL Store 29zł).Przyjemna gra i na 100% spodoba się ludziom co lubią gry logiczne.

Multiplayer ciekawy...pamiętacie zabawę w której należy wyciągać karty na przemian by nie zburzyć budowli z kart,ewentualnie bierki?tu multi wygląda podobnie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...