Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Irytują mnie nieco ci Hiszpanie. Pieszczą się z tą piłką jak matka z łobuzem. Stoi taki "Hiszpanin" w polu karnym, ma miejce na strzał, piłkę pod nogą i zamiast nacedzać, dać się wykazać bramkarzowi, podnieść trochę poziom widowiska, to odpier'dala jakieś hołubce, podaje piętą do tyłu na pamięć, tam oczywiście nikogo nie ma, albo do tyłu, ten z tyłu na skrzydło, ten ze skrzydła wrzuca na aut.

Zamiast poprzestać na trzech, czterech podaniach to kaleczą ich dziesięć, a przeciętny kibic tylko się zastanawia z niesmakiem, czy w końcu któryś odda strzał. A ci podają nadal. Aż do przesady.

Odnośnik do komentarza

"Tylko boczna siatka, prosze sie nie denerwowac"

 

Szpaku juz sie nie pie,rdoli z obiektywizmem :potter:

A kto by chciał aby Hiszpania odpadła w fazie grupowej? Szpak też człowiek i srać na to, że jest komentatorem. Ma taki staż, że może sobie pozowolić na wtrącanie swoich symapatii w trakcie komentowania meczu. Mi to nie przeszkadza. Nie oszukujmy się - tylko jakiś antyfan pięknego futbolu lub zagorzały fan włochów (jak zwał, tak zwał) chciałby aby grająca finezyjny futbol Hiszpania odpadła tak szybko z mundialu. A remis z Hondurasem byłby właśnie równy z odpadnięciem.

 

 

Szpakowski to już z góry założył, że w finale zagra Brazylia z Argentyną/Hiszpanią.

Dobrze założył bo gdyby tak się stało to po raz pierwszy od 1978 w finale grałyby dwie ekpiy grające piękną piłkę. Ponadto finału Argentyna-Brazylia jeszcze w historii nie było. Nie wspominając już o Hiszpanii, która w finale MŚ nigdy nie grała.

 

@bartq

Nie bój się, zmienią rozkład i o 20.30 pokażą mecz o pierwsze miejsce zamiast tych obsranych, skłócononych z trenerem kogutów i marnej jedenastki gospodarzy.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Wiem ale to jest Brazylia. Próbkę pokazali w meczu z WKS. Ja osobiście za Brazylia AD 2010 nie jestem bo uważam, że DUnga popełnił kilka błędów personalnych przy powoływaniu kadry, które prędzej czy później odbiją się czkawką tej ekipie. Ale przy awansie Argentyny z pierwszego miejsca i Hiszpanii z drugiego taki finał jest możliwy. I to byłoby święto futbolu "na tak".

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

W spotkaniach międzypaństwowych często ważne jest coś więcej niż piękna gra, a mianowicie sympatie i antypatie do poszczególnych narodów. Podejrzewam, że wiele osób znających się na piłce z chęcią przyjełoby do wiadomości wygraną np: Hondurasu. To jest właśnie specyfika wszystkich rozgrywek między narodowych. Umówmy się pięknej piłki przede wszystkim, to ludzie oczekują od rozgrywek klubowych (chodź i od tego są wyjątki). Na mundialu większość widzów pragnie wielu niespodzianek typu: porażki faworytów czy wygranych ich ulubionych nacji (które niekoniecznie pięknie grają).

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Irytują mnie nieco ci Hiszpanie. Pieszczą się z tą piłką jak matka z łobuzem. Stoi taki "Hiszpanin" w polu karnym, ma miejce na strzał, piłkę pod nogą i zamiast nacedzać, dać się wykazać bramkarzowi, podnieść trochę poziom widowiska, to odpier'dala jakieś hołubce, podaje piętą do tyłu na pamięć, tam oczywiście nikogo nie ma, albo do tyłu, ten z tyłu na skrzydło, ten ze skrzydła wrzuca na aut.

Zamiast poprzestać na trzech, czterech podaniach to kaleczą ich dziesięć, a przeciętny kibic tylko się zastanawia z niesmakiem, czy w końcu któryś odda strzał. A ci podają nadal. Aż do przesady.

 

Barcelona gra tak samo i jakoś wszyscy się zachwycają...tylko czym? ;] Chyba co najwyżej podaniami Xaviego czy dryblingami Messiego. Dlatego między innymi kibicuje Argentynie...gra trochę jak Real...byle do przodu,czasami coś wyjdzie a czasami nie. Nawet obrona gra czasami tak koślawo jak defensywa Blancos :]

 

Villa dzisiaj...za(pipi)ał kolesiowi plaskacza i nawet kartki nie zobaczył...szkoda,że nie sędziował arbiter wczorajszego spotkania Brazylia - WKS od razu by czerwo było :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...