Skocz do zawartości

Dead Space


LiŚciu

Rekomendowane odpowiedzi

Co do acziwa za wszystko na maxa-ja zrobiłem to przed 9 chapterem przy drugim przechodzeniu na izi.

Jestem po pierwszym rozdziale drugiego podejścia i pozostały mi tylko dwie bronie do wymasterowania, czyli jakieś trzydzieści parę węzłów. Mam nadzieję, że do 9 etapu nie będę musiał iść bo wtedy faktycznie nie ma co się męczyć z piłą na niemożliwym.

Dokończę te trzy rozdziały na łatwym.

Odnośnik do komentarza

No mi dokładnie do końcówki 8 lvl'a w 2gim podejściu na easy(+ używając kodu na kasę i węzły, którego można użyć raz na wszystkie walkthrough na początku 2giego podejścia bo mi się nie uśmiechało grać do końca,albo co gorsza 3ci raz)zajęło zrobienie wszystkich acziwów bez 3rd lvl epic inżynier i jednego działa.Teraz lecę sama piła+skorpion z MP i jest w miarę łatwo i przyjemnie(na zwykłym stroju pewnie deczko trudniej,ale skoro za darmo mam skorpiona to why not??).

Edytowane przez masterlag
Odnośnik do komentarza
kody na kase/zycie czy cokolwiek nie blokuja achievementow?

Ja wklepałem wszystkie możliwe w 1 chapterze na "niemożliwym" - ileś tam tysięcy kredytów, pare nodów (raz do użycia), a na stazę używałem ciągle i achievy wpadały aż miło.

 

"raz do uzycia"?

w sensie ze niektore kody mozna uzyc tylko raz czy jak?

sorry za te lamerskie pytanie ale jestem ciekawe jak to wyglada.

Odnośnik do komentarza
kody na kase/zycie czy cokolwiek nie blokuja achievementow?

Ja wklepałem wszystkie możliwe w 1 chapterze na "niemożliwym" - ileś tam tysięcy kredytów, pare nodów (raz do użycia), a na stazę używałem ciągle i achievy wpadały aż miło.

 

"raz do uzycia"?

w sensie ze niektore kody mozna uzyc tylko raz czy jak?

sorry za te lamerskie pytanie ale jestem ciekawe jak to wyglada.

Wpisujesz kod na 10k kredytów i nie możesz go więcej użyć.

Wpisujesz kod na 5k kredytów i nie możesz go więcej użyć.

Wpisujesz kod na stazę, ale nagle się kończy, wpisujesz jeszcze raz i tak do woli. Dobrze zrozumiałeś :)

Odnośnik do komentarza
Ja wklepałem wszystkie możliwe w 1 chapterze na "niemożliwym" - ileś tam tysięcy kredytów, pare nodów (raz do użycia), a na stazę używałem ciągle i achievy wpadały aż miło.

O ty oszuście, to ja tu ledwo zipię na niemożliwym, ciułam każdą stazę, niewiele udoskonalam węzłami bo kasę potrzebuję na amunicję i apteczki a ty sobie kody wpisujesz :censored2:

Odnośnik do komentarza
Ja wklepałem wszystkie możliwe w 1 chapterze na "niemożliwym" - ileś tam tysięcy kredytów, pare nodów (raz do użycia), a na stazę używałem ciągle i achievy wpadały aż miło.

O ty oszuście, to ja tu ledwo zipię na niemożliwym, ciułam każdą stazę, niewiele udoskonalam węzłami bo kasę potrzebuję na amunicję i apteczki a ty sobie kody wpisujesz :censored2:

Tak, "oszust" mówi oszukiwałem, ale za to ty masz pancerz 6x lepszy od mojego, sam sobie dalej odpowiedz :ninja:

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Dla porównania powiem Ci, że nawet jak najsłabszy nekromorf szarżuje na Ciebie, a masz 3/4 życia przy maksymalnym ulepszeniu punktów życia, giniesz na miejscu. Nie mówiąc o tym jak w ogóle nie masz ulepszonego, jedna szarża i po Tobie.

 

Tak, "oszust" mówi oszukiwałem, ale za to ty masz pancerz 6x lepszy od mojego, sam sobie dalej odpowiedz :ninja:

60% to nie jest 6x lepszy, tylko 0,6x lepszy ... oszuście :P

Wartość 10% należy przyjąć za 100% wartości, więc 60% to 6x więcej, EOT :E

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
Dla porównania powiem Ci, że nawet jak najsłabszy nekromorf szarżuje na Ciebie, a masz 3/4 życia przy maksymalnym ulepszeniu punktów życia, giniesz na miejscu. Nie mówiąc o tym jak w ogóle nie masz ulepszonego, jedna szarża i po Tobie.

Żadne porównanie, naprawdę imho ten pancerz na niemożliwym aż tak wiele, jak ci się wydaje, nie pomaga. To fakt, że zamiast dwóch ataków przetrwasz może trzy ale nieraz na wiele to ci się nie przydaje jak nie masz apteczek czy, zwłaszcza stazy.

 

Wartość 10% należy przyjąć za 100% wartości, więc 60% to 6x więcej, EOT :E

Fisiu, ogarnij się, nie jesteś już w podstawówce ;)

Odnośnik do komentarza
Dla porównania powiem Ci, że nawet jak najsłabszy nekromorf szarżuje na Ciebie, a masz 3/4 życia przy maksymalnym ulepszeniu punktów życia, giniesz na miejscu. Nie mówiąc o tym jak w ogóle nie masz ulepszonego, jedna szarża i po Tobie.

Żadne porównanie, naprawdę imho ten pancerz na niemożliwym aż tak wiele, jak ci się wydaje, nie pomaga. To fakt, że zamiast dwóch ataków przetrwasz może trzy ale nieraz na wiele to ci się nie przydaje jak nie masz apteczek czy, zwłaszcza stazy.

 

Wartość 10% należy przyjąć za 100% wartości, więc 60% to 6x więcej, EOT :E

Fisiu, ogarnij się, nie jesteś już w podstawówce ;)

 

Staza XYYXY albo XXYXY, z naciskiem na ten pierwszy i stazy nie zabraknie.

 

 

Liceum :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...