Skocz do zawartości

Duke Nukem Forever


Konar.

Rekomendowane odpowiedzi

Wy naprawdę oczekiwaliście grafiki i fizyki na dzisiejszym poziomie? Przecież to od dawna wiadome, że gra pod względem technicznym jest dwie klasy niżej niż obecne gierki.

To demo jest tym samym, które pokazywali na PAX 2010 podczas ujawnienia gry(prawdopodobnie była to wersja, w której gearbox jeszcze nie grzebał). Minęło sporo czasu od tamtego momentu, więc myśle, że jest wielce prawdopodobne to, że doczytujące się tekstury czy długie loadingi zostały naprawione w finalnej wersji. Trzeba poczekać na recenzje.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No jak chcesz wydać 180-200 zł na grę, w której pomimo słabej jak barszcz grafiki nie potrafili włączyć v-sync i utrzymać stałych 30 FPS to już Twoja sprawa :)

 

Grę kupię, ale na pewno nie za 200, 150 czy nawet 100 zł. Za pół roku używki pewnie po 50 zł będą chodzić, jak nie szybciej.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dobra, wmawiaj sobie wmawiaj, żeby mniej odczuć zawód ;)

Tu nie chodzi o to, że ma być elo młodzieżowo kosztem gameplayu. Ma być Duke, który przy okazji jest bardzo dobry technicznie. A akurat ten aspekt jest po prostu słaby. Jeśli kupuję nową grę, to oczekuję, żebym czuł, że to tytuł dostosowany do obecnych standardów. A szczerze mówiąc - technicznie to wygląda gorzej, niż Call of Juarez. Ja wszystko rozumiem, ale nigdy nie uznam tego, że gra wygląda i działa, jak sprzed 5 lat, za plus.

Odnośnik do komentarza

Co do wartości - może polecieć jeszcze szybciej, przecież to kupi mnóstwo osób, sporo z nich nie będzie w temacie, ale zobaczy tytuł z młodości i da się wkręcić w kupno, a więc i rynek używek szybciej pójdzie w ruch, sądząc po jakości. Ja też sobie kupię, tak za... 40zł powiedzmy ;)

Prawdopodobnie będzie to kolejna część Duke'a, która szybko pójdzie w zapomnienie (tak, jak i Manhattan Project), ale nadal trzymam kciuki za serię.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Pograłem w demo. Tylko,że na PC.

 

Grafika to faktycznie poziom PS2- Xbox i to na PC. Gra ustawiona na wysokich, 1680 i aa włączone. Pewnie na X360 wygląda podobnie tylko fpsy niższe. Tak czy siak jak na taką grafę to nie jest optymalizacyjny potwór.

 

Animacja świniaków to drewno, efekty z ostrością o wiele lat spóźnione.

 

A co do gameplay, to sam nie wiem, na pewno jest to specyficzna rozwałka dla "wybranych".

 

Ja nie wiem co z tym zrobić trochę, idziesz i walisz, zero finezji, w Bullecie jakaś finezja była ; d.

 

Umilacze w postaci jazdy Monster Truckiem czy wagonikiem niezłe.

 

Muszę jeszcze raz zagrać w to demo, tak czy siak ma ta gra coś intrygującego, że chyba pełną wersję jednak sobie sprawię.

 

 

 

 

PS: Grałem w DN3D w latach wydania.

 

EDIT: Wyłączyłęm aa a resztę dałem na ultra. Płynność podobna a gra jednak lepiej wygląda. Brak aa za bardzo nie rzuca się w oczy. Może już się przyzwyczaiłem ale teraz aż tak źle nie jest ; ; d

 

 

Serio ciągnie mnie do tej gry, niby to wszystko takie ograne ale jednak znowu bym grał w demo ; ) Zaopatrzę się w pełną wersję.

 

 

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

Grafika to kupa, gameplay to kupa, odzywki Duke'a kompletnie mnie nie bawią.

 

DNF jest jak amreykański serial akcji z lat 90tych: 15 lat temu byłby kozacki, teraz to żenada do kwadratu i wolę oglądać SieSaJ

 

He he do dziś nie rozumiem czym wiara się jara-ła i tego fenomenu niestety ale też nie ogarniam.

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Gdzie są teraz fani Duke'a ? Tak strasznie bronili ciągle gry na głównej.

 

Ja byłem sceptyczny ale właściwie czego wy oczekiwali? Demo trwa z 10 minut i podczas tych 10 minut jest i nawet znośna walka z bossem i jazda Truckiem i jazda wagonikiem i humor i ciekawe wymiany ( dobre akcje z hologramem ).

 

Jeśli nie patrzeć na szeroko pojętą oprawę, fabułę to zabawa jest przednia. Czasem warto powrócić do przeszłości, odświeżonej przeszłości. I już nie przesadzajcie,że gameplay jest aż tak archaiczny, taaa w tych wielu nowych 5-godzinnych fpsach to dopiero są przełomy ; )

 

Ja daję grze szansę, miły powrót do przeszłości. Urozmaicona gadżetownia, pojazdy czy jajcja w stylu biegasz po zmniejszeniu malutki powinny dać radę. Inna sprawa,że jednak będę w to grał na PC bo przynajmniej na moim 3 letnim kompie płynnie chodzi prawie na maxa a na konsoli słyszę, że są spore spadki, może w pełnej będzie to bardziej dopracowane.

Edytowane przez Sebastian Ś.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie grałem w demo, ale z tego co widziałem, pomijając faktycznie paro letnie zacofanie grafiki jest...fpsowo w starym stylu? Szukam "klucza" i strzelam do wrogów. Nie ogarniam tych jadowitych połajanek na jakie trafiam w sieci. Tak jakby twórcy coś komuś złego zrobili, albo broń Boże ich matkom! Czekamy, zagramy, ocenimy. Ja jestem nastawiony pozytywnie mając na uwadze, że nie dostane jakiegoś killera wszech czasów.

W piątek koniec świata ;]

Edytowane przez mausenberg
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pograłem.

 

Największym sukcesem tej gry jest........ to że w ogóle wyszła.

 

Grafika z 2005 roku, gameplay z lat 2000- 2005.

Nie wiem czy dobrze zrobili wypuszczając tę gre, no bo jaki jest sens wypuszczania czegoś co hula na UE 2.5 i dorównuje pierwszemu FEAR czy PREY. Hmmm mamy 2011 rok :blink:

Na plus na pewno humor i teksty Duke-a, reszta słabiutko. Gdyby gra wyszła na starcie X360 mówilibyśmy o niej inaczej, teraz niestety dorównuje swej legendzie i 14 latom oczekiwania, które nie wyszły grze na dobre.

 

Dla przykładu Bioshock z 2007 przy DN:Forever to graficzny majstersztyk. Nie może być tak że gra która wychodzi w 2011 roku wygląda tak samo, a nawet gorzej niż produkcje z 2005 na podobnym silniku.. Chodzi o grafikę i ogólno pojęty design jak i rozgrywkę, nie wspominając o animacjii. Powinny przynajmniej tę gre sprzedawać za połowę ceny, teraz trochę to naciągane. No ale Duke Nukem w końcu wyszedł!! Nawet sam Duke się z tego smieje, i to chyba należy docenić. 14 LAT developingu i oczekiwnaia!, Miałem wtedy 14 LAT i namiętnie zagrywałem się na szaraku. Hail to the KIng!!

Odnośnik do komentarza

Ludzie dokonało się !

 

Duke Nukem Forever pojawił się!

 

Srać grafikę ; d

 

Pamiętam jak kupiłem w 1997 roku miesięcznik "Gry Komputerowe" , była tam zapowiedź DNF.

 

Kto by pomyślał, że tak długo zejdzie. Wyszedł już nowy album Guns'n'Roses, teraz wyszedł Duke , nie ma już na co czekać ; )

 

Gry jeszcze nie mam ale po demie na pewno się zaopatrzę.

Odnośnik do komentarza

HL2 wygląda moim zdaniem dużo lepiej... DNF było by git, gdyby wrzucili do za darmo do sieci jako bonus dla fanów.

Starałem się dziś zasiąść po raz kolejny ale... to gra powinna dalej leżeć pod lodem. totalna skamielina.

 

 

Nie wiem dlaczego w psx ie dali mu taką wstępną ocenę, zgodził bym się z nią - tyle że jakieś 7 lat temu. Dzisiaj to jest MAX 5, i to tylko dlatego że jednak się ukazała. Gdyby tytułowy bohater to nie Duke tylko Jan Kowalski to gra w mojej ocenie powinna dostać nie więcej jak 3+

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...