Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

raczej diablo 2 na silniku 3ki nie wchodzi w grę.

1) dali pacza do d2 i to super śmiga na aktualnych pc, jedynie by dali wsparcie wysokich rozdziałek

2)w d2 było 8 graczy d3 jak jest 4 graczy gra chrupie bo optymalizacja leży.

3) moooooże nowy silnik, starcraft 2 diablo 3 i hots lata na jednym silniku, wypadało by coś bardziej zaawansowanego pokazać, diablo 4, może nowy warcraft jakiś na strategii oparty, albo jakieś nowe ip 

 

tak sobie myśle, może pokażą dodatek do diablo 3 na wiosne 2k17 bo dlaczego nie i pokażą teaser diablo 4 i wszyscy będą srać pod siebie, za rok na blizzconie już skupią się na diabolo 4 no i premiera w 2018roku, brzmi logicznie, bez przestojów.

Odnośnik do komentarza

Mi tu pachnie Mephistem

W D2 wyglądał dość podobnie:
https://www.google.pl/search?q=diablo+mephisto+art&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjDi4XFhYjQAhViEpoKHfO7DQYQ_AUICCgB&biw=1093&bih=517#tbm=isch&q=diablo+2+mephisto+art
Ehh, ile runów po runy w dwójeczce się na niego robiło :banderas:

Edytowane przez columbo
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

uwaga spoiler z zakończenia diablo 3

 pod koniec RoS to my stajemy się najwyższym złym, może to jakaś koncepcja naszej transformacji?  

 

 

no nie wiem co sądzić ;/ jak dla mnie, prędzej by sie przydał remaster jedynki niz dwójki.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

jeszcze jeden wyciekniety czy co to? 

bg-01r9ss0.jpg

 

grafika z tego plakatu blizz conu

 

jak by ktoś nie wiedział w temacie to wyjaśnie plakat #nerd

Nova- bohaterka ostatniego "dlc" do starcrafta 2 (nie mylić z dodatkami gry)

Sylwanas- warchief aktualny hordy, aktualnie chyba najbardziej core'owa postać w historii World of warcraft

Diabolo- no właśnie nie wiadomo

Chromie - gnomka, awatar chronormu smoka, władcy czasu tu już jest mały cyrk obstawiam, że tu jest raczej picie do heroes of the storm, aczkolwiek może coś być z nią związane w najnowszym dodatku do hearthstone (gadżeton, bo ta nazwa sie przewija w social mediach blizza jest lokacją w wowie, w tej samej krainie są "piaski czasu" siedziba w/w pani) lub do wow-a (lokacja też związana z główną osią fabularną i możliwie "przyszłą" linią fabularną) lub sam motyw czasu 25lecie blizza

rudy to karczmarz z hearthstone

Ana z overwatch, ostatni dodany hero.

 

i tak pewni guwno z moich domyslów będzie ;/

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Po co Wam kolejny raz ta sama gra? Nie możecie po prostu zagrać w D2 jeśli tak Wam się dobrze w to grało? Ja nie mówię, że nie chcę, bo w D2 specjalnie nie grałem i nawet jakbym teraz to dostał to byłaby to dla mnie nowość, ale nie rozumiem robienia drugi raz tej samej gry za bardzo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...