Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

a różnie czasem bo jestem poje.bany a czasem to po prostu jakaś kopia od ziomka, która pozyczylem i przy robieniu zdjęcia zapomnialem jej zabrać z stosu

A na chu pożyczać od ziomka jak już się ma?!

 

A tak poza tym to bardzo spoko kolekcja. Dużo z tych tytułów sam bym z chęcią przytulił. Bardzo ładnie. Bardzo.

Odnośnik do komentarza

Kolekcje z PC też mogłeś wrzucić :P

A wrzuce jutro, ale generalnie raczej słabo to z czasów jak kupowalem w pudełkach gierki na PC z tanich kolekcji.

 

 

Bardzo ładnie Bluber, dużo dobrych gierek i konsol, ładne fotki. Szacun za niebieskie Wii, Figaro i ja też mamy ten model (elita, hehe).

 

Figaro już się go pozbył :frog: Nie ukrywam, że jestes moją inspiracją aux z swoimi zbiorami ulubionych gier na dane konsole. Jaram się strasznie tą ideą.

 

 

 

a różnie czasem bo jestem poje.bany a czasem to po prostu jakaś kopia od ziomka, która pozyczylem i przy robieniu zdjęcia zapomnialem jej zabrać z stosu

A na chu pożyczać od ziomka jak już się ma?!

 

A tak poza tym to bardzo spoko kolekcja. Dużo z tych tytułów sam bym z chęcią przytulił. Bardzo ładnie. Bardzo.

 

A bo pozyczyłem od kolegi i w międzyczasie zakupiłęm swoją kopie i mu nie zwróciłem :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

bluber ty k,urwa gnoju się moim AC6 i Banjo Nuts&Bolts chwalisz ;DDD

no ale ME i Wolfa przeze mnie nie mogłeś położyć do fotki to wybaczam

 

a tak na serio to ładna kolekcja, szanuję gierki na Xbox i Wii szczególnie

Odnośnik do komentarza

Zbieranie selektywne to coś wspaniałego z prostej przyczyny - jak człowiek ma w cholerę gier bo na przykład idzie w fullset, lub wyznaje zasadę typu 'gram we wszystko i nie sprzedaję gier, które mam w jednym egzemplarzu', to jednak te perły gubią się w morzu średniaków. Myślałem o tym, by wydzielać sobie półki na rodzynki, a resztę gier - średniaki, crapy, taśmociągi - trzymać w osobnym miejscu jednak to bardzo niepraktyczne.

 

Zrobiłem natomiast jeden rozsądny krok - nie robię już zakupów 'na zapas' wszystkiego. Bo tanio, bo może kiedyś zagram w to, bo może kiedyś zagram w tamto. Kończy się to tak, że w nic z tych kupionych rzeczy raczej w życiu nie zagram. Spisałem sobie dość obszerną listę zakupów, ale są na nie same petardy na które lecę z wywieszonym jęzorem.

 

Kolejnym krokiem będzie chyba odchudzenie kolekcji o generyczne tytuły typu kolejna część spider-mana, jakieś jamesy bondy, matrixy i inne śmieci na licencji do których się nie wraca. Szkoda tylko, że tych gier jest mnóstwo i trudno je upłynnić. Cieszę się natomiast z tego, że zawsze wyzbywałem się wielu sportówek (oczywiście nadal je posiadam na niektóre platformy, na przykład X360 gdzie buduje fullset, czy arcade'ówki typu NBA Street Vol 2 :banderas:)

 

Powoli zaczynam dojrzewać do podejścia typu 'less is more', a foty takie jak wrzuca Bluber, coraz bardziej przemawiają mi do rozsądku.

 

Dlatego właśnie lubię Nintendo - może nie gram na ich platformach zbyt często, ale każda ichnia gra 1st party czymś się wyróżnia, chce się mieć ją na półce, w odróżnieniu od pierdół klepanych na licencji.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Myślę, że tego jeszcze nie było w tym temacie, ale muszę się do tego przyznać. Byłem ogromym fanem, jedne z najlepszych gier ever (bez 3 i w sumie 1). No. Tak się czuje gej przed coming outem. Te encyklopedie :banderas:

 

 

4fxnqvcoq5f5.jpg

jte2i5w8ujtx.jpg

rj7kjmvi30a2.jpg

 

Edytowane przez MichAelis
  • Plusik 10
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, że tego jeszcze nie było w tym temacie, ale muszę się do tego przyznać. Byłem ogromym fanem, jedne z najlepszych gier ever (bez 3 i w sumie 1). No. Tak się czuje gej przed coming outem. Te encyklopedie :banderas:

 

 

4fxnqvcoq5f5.jpg

jte2i5w8ujtx.jpg

rj7kjmvi30a2.jpg

 

Bardzo ładna kolekcja asasynków. Sam gram, a także mam prawie wszystkie części i nie wiem skąd tutaj tak wielkie obruszenie. No tak, bo to gra od Ubi, a nie Nintendo. :)

Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę też lubię tę serię, i nawet z tym się nie kryłem. Niedawno do kompletu doszedł Rogue i powoli go sobie dawkuję.

 

Po przeskoku na XO na pewno zahaczę o resztę, no bo jak to nie grać w assassyna ;) Oczywiście próba przejścia wszystkich części jedna po drugiej skończy się ostrą grypą żołądkową i palpitacją serca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...