Skocz do zawartości

Gry za darmo na PC


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

A następny będzie Fallout 3 GOTY.

 

Oni nie kumają, że ludzie mają i będą mieli wyjebane na tego ich klienta, póki nie zaczną go pełną parą rozwijać. Co jako potencjalny klient mający zostawiać tam pieniądze mam myśleć o ich podejściu do prowadzenia tego interesu? Głupie profile gracza (które i tak będą ograniczone do minimum) wprowadzają od uj wie kiedy, wprowadzili osiągnięcia, a prawie żadna gra ich nie wspiera, nawet nowe. Żadnych for dyskusyjnych, feedbacku od graczy, nic.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, sprite napisał:

Mi Epic działa, ale w koszyku się wyświetla że trzeba za gierkę zapłacić pieniążki :red:

 

Mam tak samo. A jak nawet chcę kliknąć w "kup teraz", to mnie wyrzuca. Udało się komuś dodać?

 

6 minut temu, Mejm napisał:

Teraz jak widze jaka gre dali to rozumiem ten rozj.eb z serwerami.

 

Też myślę, że o to właśnie chodzi. Jak dla mnie nie jest to jakiś zajebisty tytuł - na ps4 go nei ukończyłem, a wersji z gp nie ruszyłem. No ale, że jest za darmo to wiadomo ;) Ciekawe czy coś z tym zrobią albo pozwolą go jeszcze jutro dodać. Ostatnio taki szał bym z GTA V, która jest większym hitem niż to.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Elitesse napisał:

Udało się dodać ale faktycznie jest to zwykła wersja. Może ktoś się pomylił udostępniając w wersji reżyserskiej i stąd ten problem.

rozdawany będzie poza PS rozdawany będzie zawsze zwyklak bo wydawcą jest 505 games, do wersji DC całkowite prawa wydawnicze ma Sony, z tego co ludzie piszą to pomimo tego że jak dodawali do biblioteki wersje DC to zmieniło im na zwykłą.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Figuś napisał:

rozdawany będzie poza PS rozdawany będzie zawsze zwyklak bo wydawcą jest 505 games, do wersji DC całkowite prawa wydawnicze ma Sony, z tego co ludzie piszą to pomimo tego że jak dodawali do biblioteki wersje DC to zmieniło im na zwykłą.

 

To ja nie wiem, nie znam się. Wcześniej jak widziałem w wersji DC, to był komunikat aby uważać i przez przypadek nie dodać tej wersji jeżeli ma się już zwykłą. Za to można było dokupić upgrade do wersji DC. U mnie jest zwykła wersja + druga ikonka z "contentem" ale nie wiem co tam jest, bo odsyła do tej samej strony sklepu. Pewnie to zwykłe czyste wydanie na PC, które mogło dostać jakąś dodatkową zawartość z okazji premiery na PC ale nie jest to DC.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...