Skocz do zawartości

Gry za darmo na PC


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Zgarnij nasz pakiet miłości w te walentynki i zdobądź pakiet Leisure Suit Larry Retro tylko przez ograniczony czas!

Po prostu zasubskrybuj nasz biuletyn e-mailowy i połącz ważne konto Steam, aby odebrać klucze Steam. Cieszyć się!

Twoje konto Steam musiało być wcześniej użyte do dokonania zakupu. Można odebrać tylko jeden pakiet na konto Fanatical.

Pakiet Leisure Suit Larry — Retro obejmuje siedem kompletnych gier:*

  • Leisure Suit Larry 1 - W krainie wypoczynkowych jaszczurek
  • Leisure Suit Larry 2 – Szukając miłości (w kilku niewłaściwych miejscach)
  • Leisure Suit Larry 3 - Namiętna Patti w pogoni za pulsującymi mięśniami piersiowymi
  • Leisure Suit Larry 5 - Namiętna Patti wykonuje małą tajną pracę
  • Strój rekreacyjny Larry 6 — wymodeluj sylwetkę lub wyskocz
  • Strój rekreacyjny Larry 7 - Miłość do żagli
  • Leisure Suit Larry - Magna Cum Laude Uncut i Uncensored

 

https://www.fanatical.com/pl/game/leisure-suit-larry-retro-bundle

Edytowane przez krzysiek923
  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co jest ale u mnie nie działa. Nie mogę połączyć konta steam ze sklepem. Wydaje mi się, że coś kupiłem kiedyś na steamie za równowartość 5$ a nie tylko klucze bundli, key-shopów czy płyty. Ostatnio ten zestaw też za jakieś grosze latał ale się nie zdecydowałem. Kiedyś byłem większym fanem serii - tłumaczyłem teksty na polską stronę, która skupiała się na całej serii. Mam też rożne wydania pudełkowe po angielsku i po polsku. Na dobrej promce zakupiłem też te najnowsze dwie części za 5 zł ale jakoś nie ograłem. Z tymi byłoby pewnie podobnie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość MacLSkr
1 minutę temu, krzysiek923 napisał:

Podobno jutro na Epic znowu Death Stranding Director's Cut za free.

Tylko, że ostatnio to była chyba zwykła edycja, a nie ta rozszerzona. Niby miała być, ale dali zwykłą. Tak coś kojarzę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
6 hours ago, grzybiarz said:

Brzmi ciekawie, możliwość sprzedaży cyfrowych gier? Pomysł dobry, ale gdyby to bylo na steam. A na jeszcze jednym, kolejnym launcherze - to się nie przyjmie. Ktoś tu w ogóle kupił coś na epic?

Epic tylko dla darmówek. 

 

Odsprzedaż za 25% początkowej ceny? No nie brzmi to jak dobry deal. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Silver napisał:

Wasteland 3 za darmo (do odebrania do 20 lipca), ale.. na nowej plaformie.. :reggie:
Tu więcej info
https://www.gry-online.pl/newsroom/robot-cache-czyli-jak-sprawic-zeby-dystrybucja-cyfrowa-miala-sens/zd25ae0

 

W końcu ktoś na to wpadł! Sam pisałem o podobnym rozwiązaniu jednak 25% ceny to jakaś lipa. Sklep potem sprzeda to komuś za 100%? Ja miałem trochę inny pomysł na to ale są pierwsi na rynku to mogą dyktować warunki. Jak rozwiązanie się przyjmie to inni siłą rzeczy pójdą za nimi czego bym sobie i graczom życzył. Kwestia kopania kryptowalut jest trochę kontrowersyjna ale może być ciekawa o ile nie okaże się, że program kopie krypto bez wiedzy użytkowników.

 

8 godzin temu, grzybiarz napisał:

Brzmi ciekawie, możliwość sprzedaży cyfrowych gier? Pomysł dobry, ale gdyby to bylo na steam. A na jeszcze jednym, kolejnym launcherze - to się nie przyjmie. Ktoś tu w ogóle kupił coś na epic?

 

Ja kupiłem tam jakąś grę albo dwie jak była naprawdę dobra promocja. Tj. taniej niż na stronach z kluczami. Przy czym praktycznie tylko w jedną grałem, podobnie jak w te darmówki. Dodaję do konta na zaś a gier mam w opór. Za to brak czasu na granie.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, grzybiarz napisał:

Brzmi ciekawie, możliwość sprzedaży cyfrowych gier? Pomysł dobry, ale gdyby to bylo na steam. A na jeszcze jednym, kolejnym launcherze - to się nie przyjmie. Ktoś tu w ogóle kupił coś na epic?

Tak, kupiłem z kilkanaście gier na Epic. Głównie na jakichś obniżkach albo z kodem -40zł co dają raz na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...