Skocz do zawartości

Gry za darmo na PC


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Trochę kontrowersyjnie, ale wkurwiają mnie już te wszystkie gry za free. No ok, jakbym nie kupował i miał w dupie wspieranie twórców, to z innej perspektywy bym się cieszył jak każdy, że dają za free, ale niedawno kupiłem na Steam oba TEW za "normalną" kwotę i czuję się jak frajer, a nie jest to pierwszy raz i zdarza się często. Często kupuję "na potem" tytuły na dużych wyprzedażach, które chcę ograć, ale chyba trzeba będzie przystopować z tymi zakupami "na zaś", bo później jest jak jest.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, krzysiek923 napisał:

Trochę kontrowersyjnie, ale wkurwiają mnie już te wszystkie gry za free. No ok, jakbym nie kupował i miał w dupie wspieranie twórców, to z innej perspektywy bym się cieszył jak każdy, że dają za free, ale niedawno kupiłem na Steam oba TEW za "normalną" kwotę i czuję się jak frajer, a nie jest to pierwszy raz i zdarza się często. Często kupuję "na potem" tytuły na dużych wyprzedażach, które chcę ograć, ale chyba trzeba będzie przystopować z tymi zakupami "na zaś", bo później jest jak jest.

Dlatego już nie kupuje gier w promocji na zapas, tylko jak mam ochote w cos zagrac. w erze gier za free i abonamentow najlepsze podejscie. Jesli faktycznie kupiles niedawno i nie grales, to mozesz zrobic refund.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Assassins_78 napisał:

 

VRVbAzH.png

 

Hmmm mi dodało DOOM 3: BFG Edition oraz standardowego DOOM 3 też tak miałeś ??

Tak, bo id w tamtym roku zrobiło porządki z wydaniami swoich gier i Doomik 3 daje obie wersje. Fajnie, bo trochę się od siebie różnią (głównie latarką).

Odnośnik do komentarza

I nie tylko ;)

 

Cytat

The BFG Edition for Doom 3 includes:

  • • Enhanced graphics and audio;
  • • Checkpoint save system;
  • • The Resurrection of Evil expansion;
  • • Single-player expansion The Lost Mission;
  • • Copies of the original Doom with its Ultimate Edition and Doom 2 with the No Rest for the Living expansion!

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...