Skocz do zawartości

Gry za darmo na PC


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy to właściwy temat do ciągnięcia tej dyskusji.

 

Konkurencja teoretycznie jest dobra, ale z nowymi klientami osobiście widzę kilka problemów. Lubię wszystko mieć w jednym miejscu, więc tu będzie już zawsze dominował Steam. Przecież nie porzucę tego wszystkiego na rzecz całkiem nowej usługi, nie ważne jak rzetelnej. To PC, nie nowa konsola. Im więcej kont/profili/instalek, tym bardziej zniechęcony jestem. Dlatego trzymam i będę się już trzymał tylko Steama i GOG. Nawet BattleNetu nie chce mi się już odpalać, ani w niego inwestować nawet, choć wiem, że tamtejsze gry, to "exclusive'y".

W dodatku klient i usługa Valve są zwyczajnie dobre i dobrze rozwijane - nic mi w nich nie brakuje, co by zapewniła konkurencja. Mam nadzieję, że nie przyjdzie moment, że jakiś oszołom nagle wszystko zrunuje, tak jak to jest z Muskiem czy Zuckebergiem.

 

Sprzedawanie cyfrówek za 25% wartości? Tja, nie. Możę jeśli ktoś gra na zasadzie "przejść i zapomnieć", to zawsze będzie to jakiś odzyskany grosz. Ja już bym wolał zostawić sobie gierkę na wypadek, gdyby naszła mnie kiedyś ochota ją odświeżyć.

 

No i kopanie krypto to już rodzi pewne wątpliwości. Nie wiem, co to za firma, nie mam do nich zaufania. Już Epic miał wtopę z tym, jakie informacje z komputerów gromadzi i jak działa klient. 

Odnośnik do komentarza

Mam podobnie jak wyżej. Zalewa mnie krew jak muszę odpalac kolejny launcher by w coś pograć i w sumie rzadko to robię. Jedynie Game Pass włączę by zobaczyć czy coś wpadło na PC. Gog swego czasu promował taką aplikacje co łączy wszystkie te launchery i jej poziomu mogłeś włączać, ale to chyba się nie przyjęło. No i steam porównując np. do epic ma w chuj lepsza apke

Odnośnik do komentarza

Właśnie miałem napisać o gogu i tym, że miał oferować taką możliwość bodajże w "gog galaxy". Mnie też wkurwiają te wszystkie launchery: steam, epic, uplay, amazon, ea, bethdesta, paradox, battleet i cholera wie co ja tam jeszcze mam. Najlepsze jest to, że na PC gram rzadko, a jak już się na coś skuszę to najpierw załącza się updejt launchera albo już w trakcie gry odpala się baner z epica o nowościach. Grać się odechciewa.

Myślę, że prędzej czy później ktoś wyda jakiś program aby wszystko było w jednym miejscu. Albo będziemy się logować na konto geforce now, pod które będą podłączone gry z pozostałych kont i będzie grane.,

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Suavek napisał:

 Dlatego trzymam i będę się już trzymał tylko Steama i GOG.

U mnie to samo. Steam to jednak konieczność, bo część gier nigdy się na GOG nie pojawi, a bibliotekę GOG-a zwyczajnie lubię rozbudowywać.

No i GOG ma parę fajnych ekskluzywnych klasyków, których nie ma nawet na Steam. Nawet, jeśli później niektóre tytuły ogrywam na Steam, po prostu lubię wiedzieć, że je mam na własność. Już jakiś czas temu pożegnałem się z zakupami na Origin/EA app oraz battle.net (nawet konto sprzedałem, żeby nie mieć już nic), bo mnie to zwyczajnie denerwowało, że tyle mam tych platform, więc ograniczyłem do minimum. Dlatego jakieś Epic Store i cokolwiek wyjdzie, raczej mnie nie interesuje i nie widzi mi się budować biblioteki na nowo, zwłaszcza, że Epic ma mnóstwo braków, także w bibliotece tytułów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Kolejna darmówka na GOG - https://www.gog.com/en/game/requiem_avenging_angel

 

Kompletnie gry nie kojarzę. Nic a nic. Ciekawe, czy i jak była opisywana w rodzimych mediach, bo patrząc na rocznik powinienem chociaż tytuł kojarzyć z czasopism.

 

Do biblioteki, a i tak nie zagram... ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.