Skocz do zawartości

Gry za darmo na PC


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

The Elder Scrolls II: Daggerfall w wersji Unity z modami za darmo na GOG - https://www.gog.com/game/daggerfall_unity_gog_cut

 

To był dopiero RPG z prawdziwego zdarzenia. Nie te uproszczone do granic niemożliwości współczesne twory Bethesdy. Chyba nawet sobie sam odświeżę tę wersję. Niedawno przesłuchałem niemal czterogodzinną analizę gry na YT i po tylu latach sam dowiedziałem się o wielu aspektach gry, o których dotychczas nie miałem pojęcia. Jeszcze bardziej robi to wszystko wrażenie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Remasterem bym tego nie nazwał. Z tego co widziałem nie trzeba korzystać ze wszystkich modów. Można korzystać z usprawnień Unity i pewnych dodatków zostawiając sobie oryginalną pikselową grafikę.

 

Wersja Unity była dostępna już od dawna, tak jak sama gra za darmo. Po prostu GOG zrobił swój własny pakiet już z dodanymi modami, który wystarczy odpalić i grać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie warto grać już w OG Daggerfalla poza ciekawością, żeby zobaczyć jak to wyglądało. Unity to po prostu TES2 przeniesiony na ten silnik z masą usprawnień. Mapa 3d w dungeonach w końcu jest doprowadzona do użytku + tona bugfixów. Już samo to powinno wystarczyć dla najbardziej konserwatywnych fanów.

 

Śledziłem ten projekt z niemałym hypem jak robili roadmap krok, po kroku a żeby było zabawniej jeszcze nie zasiadłem na dłuższe sesje. 

Odnośnik do komentarza

JAk ktoś ma Prime na amazonie w to w lipcu 49zł za roczną subskrypcję sie zwróci w gierkach

https://lowcygier.pl/darmowe/30-gier-za-darmo-z-okazji-prime-day-odbierz-mass-effect-legendary-grid-legends-i-inne/

 

W dniach 12-31 lipca 2202 odbierzecie za darmo:

    GRID Legends
    Mass Effect Legendary Edition
    Need for Speed Heat
    Star Wars Jedi Knight — Jedi Academy
    Star Wars Jedi Knight II — Jedi Outcast

 

W okresie poprzedzającym Prime Day, od 21 czerwca do 31 lipca, uzyskacie też dostęp do:

 

    01 Second Ninja X
    8Doors: Arum’s Afterlife Adventure
    Addling Adventures
    Bang Bang Racing
    Clouds & Sheep 2
    Treść skopiowano z Lowcygier.pl  Death Squared
    Fatal Fury Special
    Giana Sisters: Twisted Dreams
    Gone Viral
    HUE
    Manual Samuel
    Metal Slug 2
    Metal Unit
    Pumped BMX Pro
    Puzzle of the Year — 01 Pack
    Rain World
    Road Trip — 3 Pack
    Samurai Shodown II
    Serial Cleaner
    The Crow’s Eye
    The Darkside Detective
    The King of Fighters 0020
    The King of Fighters 2020
    The Metronomicon: Slay the Dance Floor

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, grzybiarz napisał:

To jest w formie kodów Steam/origin czy kolejny launcher?:)

Amazon daje dwa rodzaje gier. Popierdółki na swoim sofcie, a te nowsze to kody na różne sklepy, ale głównie origin, gog. Do gier z Epic nie ma kodu, tylko od razu aktywacja na Twoim koncie. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...