Skocz do zawartości

Gry za darmo na PC


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Sven Froost napisał:

A na Epicu za darmo Dragon Age: Inquisition

Gra wymaga konta EA. Jak to wygląda? Jak dodam grę na Epicu, to będę ją mógł uruchamiać tylko przez Epica, czy na koncie EA też dostanę osobną wersję? Pytam, bo czytałem, że niektórym na koncie EA też przypisuje pełną wersję i trochę się pogubiłem w tym wszystkim. 

Edytowane przez MacLeSkr
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Sven Froost napisał:

Eeeee, nie wiem. Chlopaki?

Założyłem nowe konto na Epicu i EA i dodałem gierkę, żeby zobaczyć o co w tym chodzi. No więc wygląda to tak:

 

- dodajemy gierkę na Epicu,

- w trakcie instalacji Epic instaluje nam aplikacje EA i chce powiązać konta,

- gra dodaje się na koncie EA i tam też się pobiera i instaluje,

- gra uruchamia się w aplikacji EA i Epic jednocześnie,

- osiągnięcia też wpadają jednocześnie na obu kontach.

 

W skrócie: wszystko dzieje się na koncie EA, ale bez aplikacji Epic gra nie ruszy. 

 

Ponadto na apce EA gra ma osobne oznaczenie jako "Epic". Jak mamy inną wersję, chociażby bezpośrednio z konta EA, to mamy w sumie dwie osobne gry na koncie. 

 

Z grami Ubisoftu pewnie tak samo jest. Fajnie, że gierka za darmo, ale za dużo bawienia się z tymi launcherami jest. Dla mnie to nowe w sumie, bo na PC nie gram od kilkunastu lat (jedynie na Steamie mam kilka starszych tytułów typu "Syberia"), ale mam słabość do "Dragon Age" i pomyślałem, że sobie zaciągnę. No ale chyba zostanę przy wersji na konsolę, bo i tak mi chrupie gierka na moim lapku :)

Edytowane przez MacLeSkr
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Bielik napisał(a):

Potwierdzam, niepozorny tytuł który wciąga na minimum 20 godzin.

Jak 20, to gra na lekko 60h i żeby ukończyć to mniej za bardzo się nie da. 

W każdym razie polecam, super tytuł.

Jest też bardzo dużo fabularnych DLC dodających do gry różne historie, więc golasa nie polecam. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...