Skocz do zawartości

Seria Valkyria Chronicles


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Imo w chap7 Snajperzy nie sa koniecznoscia. powiedzialbym nawet ze sa zbednym balastem, lepiej jest postawic scoutow ktorzy ich wyeliminuja wchodzac na gore i uciekajac w kierunku ostatniej bazy (najlepiej gdyby sie schowali za sciana) - w ten sposob mamy przyszykowany oddzial do szybkiego rozwalenia 3 generatorow Batomysa, dobrym pomyslem jest postawic 1 lancera po najblizszej stronie do skal ragnite'owych.

Caly teraz pic by rozwalic te dzialka wokol czolgu, na tym poziomie lancerzy do elit w celowaniu nie naleza, wymaga to w wiekszosci przypadkow kwestii nacelowania i odleglosci od celu (nie za daleko nie za blisko), Edelweissowi idze to przewaznie lepiej (+ wiekszy damage), to tez mozna wziasc pod uwage.

A co do wsparcia ze strony Selvarii, nie nalezy sie nim przejmowac, jak ragnity sa powalone polowa roboty juz za nami, najlepiej by oszczedzic sobie strat pochowac wszelka piechoty za sciany (nieraz uratuja tylek).

Generalnie dalsze misje w Valkirii juz takiego odpalu nie daja (oprocz JESZCZE jednej), bo w nich najwiekszy problem to juz kwestia czystego zaplanowania, nie walki z niskim lvl naszych podopiecznych,

Odnośnik do komentarza

@Dr.Czekolada wlasnie to lubie,ze mozna kombinowac i robic questy wedlug wlasnych preferencji

@Ficus Swietna gra,szkoda,ze niezbyt popularna(ale dzieki temu rzadka i wiecej warta niz killzony i residenty) Czekam na wiecej info o czesci drugiej. Ale zanim to nastapi, jest jeszcze niespodzianka z PS Store:)

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

co powiecie na zrzutkę w 5 na wszystkie 3 dlc.Akurat widzę,że jest nas ok 5 co posiadają grę-Paliodor,Dr.Czekolada,Ken Marinaris,Arkady i moja skromna osoba :).Oczywiście należy pamiętać,że dlc są zawsze regionalizowane czyli np ja mam wersję pal VC więc muszę kupować w jakimś europejskim store.

Odnośnik do komentarza

zrzutka

jedna osoba kupuje na nowo założone konto

podaje maila i login i pozostali utworzą sobie konto na podstawie tych danych na swojej PS3 i z niego pobiorą

grać mogą w DLC już na swoim koncie jednak nie mogą kasować tamtego konta

 

Jedno konto może być dzielone na 5 konsol stąd do zrzutki musi być nas maksymalnie 5.

Odnośnik do komentarza

A to takie buty... U mnie srednio to widze-powiem szczerze. Szczegolnie to drugie konto potrzebne do grania(rejestracja mi nie pozwoli na zalozenie konta,skoro juz takie ktoa ma,chyba) Nie mozna sie tylko zalogowac na to nowo zalozone konto i pobrac?Konsola jest czasami oblegana przez innych...jak mi wykasuja to dodatkowe konto to po DLC??? Trzymanie tego drugiego konta mnie odstrasza. Jesli tak to ma wygladac,soory,Ficus, ja odpadam.Jesli jednak wystarczyloby tylko podanie maila i hasla,zeby sie zalogowac(jednorazowo) i sciagnac DLC jestem pierwszy. Aha,nie wiem czy to ma cos do rzeczy,ale ja mam sklepik z UK,i ceny w funtach:)

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

VALKYRIA CHRONICLES - Edy’s Mission “Enter the Edy Detachment” 85 MB

VALKYRIA CHRONICLES - Selveria’s Mission “Behind Her Blue Flame 224MB

VALKYRIA CHRONICLES - Hard EX Mode 120 MB

 

Dotatki tyle waza,ale po zainstalowaniu wtapiaja sie w GAME CONTENT,modyfikuja save'a i nie zajmuja juz tyle na dysku,co przy sciaganiu.

Odnośnik do komentarza

Fajnie się prezentuje ta okładka. Ten kto ją zrobił odwalił kawał dobrej roboty.

Dzisiaj ściągnąłem pierwszy dodatek "Enter the Edy Detachment" , a ten z Selvarią pewnie będę miał w następny weekend i jak tylko go przejdę to napisze troszkę więcej.

 

Co się zaś tyczy samej gry, to mi główny wątek fabularny wraz z wszystkimi misjami pobocznymi zajął coś koło 45 godzin. Choć w tym czasie również muszę uwzględnić, że parę razy grałem w misje na skirmishu. Ogólnie gra ma dość duże replayabity i dość często do niej wracam. No i do tego te DLC, które z pewnością pozwoli na kolejne kilkadziesiąt minut świetnej zabawy.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
Mam pytanie. Na ile starcza główny tryb fabularny. Misje poboczne znacznie wydłużają czas spędzony z grą?

O ile sam przebieg gry jako calosci jest przedstawiony schematem (i to doslownie bo mamy tu ksiazke w formie istnego komiksu, przegladamy kazda kratke) > Ogladanie cutscenek (ktore dlugoscia sprawiaja ze mozemy tu mowic o istnym Anime :P) > briefing > planowanie strategii.

Mi calosc zajela prawie 60 h (duzo razy przechodzilem skirmishe, medale, new game +) a wiec tyle co w typowym Jrpg.

Same misje poboczne wrecz sa wtopione, nie wiem kto by chcial ich nie robic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...