Skocz do zawartości

Seria Valkyria Chronicles


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Ficus,dodatkowy poziom trudnosci wymusza na graczu zmiane myslenia. Tu jedna pomylka kosztuje walke.

właśnie dlatego na razie ten DLC olałem :P Walki w VC są długie,często trwają ok 1h i nie mam zamiaru savować co turę i potem load robić bo nie zauważyłem jakiegoś shocktropera leżącego w krzakach co załatwi mi pół drużyny lub lancera ,który załatwi mi czołg w 1 strzale :P.Mi jeszcze zostały 4 chaptery i kończę fabułę,z dodatków na bank zakupie misję Silverii bo laseczka ma klasę i fajną pukawkę :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wszystkim chetnym polecam dokupic dodatek Ex HARD MODE .Tu sie zaczyna jazda. Ile przeklenstw,nerwow nie zlicze. Ale frajda z przejscia takiej trudnej misji jest niesamowita :)

 

Gra (jak na razie bez DLC) ukonczona w 100%[wszystkie medale zdobyte],ponad 100 godz. grania juz za mna. POLECAM.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nowe DLC zapowiedziane:

http://www.ps3center.net/news/3235/new-dlc...ria-chronicles/

 

It seems like the little engine that could isn't done chugging yet! New DLC has been announced for Valkyria Chronicles in the latest issue of Famitsu. Details are still sketchy, but the DLC is called 'Battle Challenge'! Is an online competitive multiplayer coming to the game? Seems likely!
Edytowane przez Snake_Plissken
Odnośnik do komentarza

New Valkyria Chronicles DLC Deployed Next Week:

http://www.siliconera.com/2009/06/17/new-v...oyed-next-week/

 

Before you read any further, this isnât a new difficulty mode or a side story. Edieâs Squad Challenge comes with six challenges to complete. Each mission plays like a mini Valkyria Chronicles test.

 

You take out tanks in one challenge and sneak into an enemy base in another. Out of all the events Iâm most interested in the sniper mode which has players test their aiming skills. Hereâs a quick list of the soldier roles Edieâs Squad Challenge evaluates: assault, sniper, anti-tank unit, support, tank, and scout.

 

Edieâs Squad Challenge comes out in Japan on June 23 and itâs only 300 yen ($3). A North American release was not mentioned, but Sega brought over all of the Valkyria Chronicles DLC so far.

Edytowane przez Snake_Plissken
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Yo "Valkiriowi Kronikarze" ^_^ Mam problemik w jednej misji ( nie pamietam numeru - 7 lub 8 ) W kazdym razie musze zatrzymac bydlacki czolg i rozwalic mu generatory. Kiedy pada drugi generator, pojawiaja sie posilki i sliczna pani z wielka lanca po kolei rozwala mi team (niesamowicie pakerna bron). Jakies wskazówki i porady? Moi ludzie sa na poziomie 5/6 lv (za malo czy wystarczy?)

Odnośnik do komentarza

Ta misja, o ktorej mowisz byla nie tylko Twoim utrapieniem. Musisz chowac swoich kompanow za skalami.Pamietaj tez,by zagradzac droge czolgowi strzelajac w sciany skalne.Tylko wtedy czolg bedzie sie przegrzewal a Ty mial okazje ,by zalatwic kolejne chlodnice. Selvaria,

sliczna pani z wielka lanca
, nie zna litosci,wiec nie strzelaj nawet do niej.Aha,warto tez miec w skladzie 2 lancerow.Przekonasz sie czemu ;)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...