Skocz do zawartości

Seria Valkyria Chronicles


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

@Michaelius Sklep jest w UK(stad ceny w funtach),przesylka powinna isc okolo 7 dni roboczych. Zauwaz jednak mala notke obok okadki
Due to high demand, this item is temporarily out of stock. Check back soon
,czyli nie maja i nie za predko miec beda.:(

 

Ja tam juz kupowalem i owszem sklep jest w UK , ale przesylka od nich miala napisane Kowloon, Hong Kong na kopercie :D

 

PS. Jak puszczalem linka to jeszcze byla :D

Odnośnik do komentarza
Z tego co wyczytałem ta gra ma opcjonalną instalkę. Przyspiesza ona czas loadingów?

bardzo przyśpiesza,instalka z tego co pamiętam coś koło 3gb.Z Valkyria Chronicles bedziesz na 100% jeśli lubisz taktyczne/strategiczne jrpg(czyli FF tactics,Front Mission,Disgaea itp) bo to specyficzny gatunek gdzie poruszać mozesz się tylko w czasie walk,a eksploracja świata,miast odbywa się z formie filmików lub przez wybór opcji w menu

Odnośnik do komentarza

I like it. Nic tak mi nie zabrało z życia jak FM3 czy FFT, której z resztą nie skończyłem. Muszę w końcu zrobić podejście nr 2. Grałem w demo z PSS i strasznie mi się podobało. Z tego co widziałem można trochę pokombinować, a i tak ta misja z dema to pikuś. Może przed weekendem dojdzie.

 

 

Odnośnik do komentarza

http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trk...-All-Categories Mowisz,masz. Ja kupilem na ebayu od jakiegos goscia z Japonii. UWAGA! By patch zadzialal potrzebna pierwsza wersja gry!

 

Valkyria na szczycie list sprzedazy w Japonii i USA. Wszystko dzieki niedawnemu DLC oraz jap. anime. [zrodlo- http://polygamia.pl/Polygamia/1,95339,6527...ugi_oddech.html]

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

Ta zwieksza szanse .... Dla mnie to juz jest pewne ze wyjdzie sequel >:] ! (jak sami producenci deklaruja chec, to dla mnie juz pobogloslawienie, jak ja czuje wielkie do nich wspolczucie, ta gra jest warta znacznie wiekszej ilosci sprzedanych egz ;<).

 

Odnośnik do komentarza

Chodzi o dubbing ??

Przelacz na Japonski i prawde powiadam, nie musisz dziekowac, wystarczy troche gotowki, wyslesz ja na podane konto na PW.

:P

Przyklad prosty z brzegu > Selvaria ma glos jak stara Cartmana, teraz mi dziekujesz :D?.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Oszczędziłeś mi przyszłych eksperymentów z dubbingem angielskim. : )

 

Edit: Już jest! Początek I rozdziału. Muszę powiedzieć, że muzyka na 10, fabuła jest fajnie przedstawiona, a co do grafiki wydaje mi się, że w porównaniu do dema cieniowanie jest lepsze. No to będzie granie.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
Polecam dub angielski...jest bardzo dobry, czasami jest tylko niezgodność w słowach między jap a US, ale to drobnostka, ogólnie dub angielski jest na poziomie i wielka szkoda jeśli ktoś chociaż raz z tym dubem nie zagra.

Na co komu coś takiego skoro jest oryginał ? ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...