Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Kraboburger_SpongeBoba napisał:

 (Jokic, to przy nich ponad dwumetrowy klocuch, który zawdzięcza swoje wyniki temu, jak gracze z drużyny po prostu go kreują, nic więcej),

 

Oj pojechałeś kolego po bandzie, oj pojechałeś!:obama: Zadam pytanie: obejrzałeś choć jeden mecz Denver z Jokerem w składzie? Mam wątpliwości i to spore. Jak można twierdzić, że jego koledzy go kreują, kiedy jest dokładnie odwrotnie?:yao: Nikola to chyba najlepiej podający wysoki w historii NBA, przy tym szalenie wszechstronny. Klocuch? Sugeruje drewniane konotacje, ale tu też bijesz kulą w płot, bo przy tym Jokić jest jednym z najlepiej wyszkolonych wysokich graczy. Umie dosłownie wszystko. Nie wiem czy w tym roku dostanie nagrodę MVP, ale jeśli tak się stanie to w ogóle się nie zdziwię i będę bił brawo.

Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

Może odnośnie Jokica powien inaczej: MVP raczej nie zostaje ktoś pokroju ,,nikt". Serb swoją grą na pewno sobie na to zasłużył. Obejrzałem jeden mecz w tym sezonie z tym zawodnikiem (chodzi o występy Denver Nuggets"); śledziłem jego postępy poprzez materiały video, które NBA udostępniało na YouTube, także poprzez artykuły "Szostygracz.pl", 'Enbiej.pl", filmiki od "keepthebeat" etc. Nicola Jokic summa summarum, to gracz nie dla mnie. Jego charyzma i styl, czucie gry... po prostu mi nie odpowiadają. Zresztą ten sezon NBA jest tak dziwaczny i kulfonowaty, że... nie mam obiektywnego zdania i typowania: kto zostanie mistrzem ligi sezonu 2020/2021. 
 

Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

spacer.png 

 

 

 

https://www.facebook.com/MVPMagazyn/videos/494415991756527

 

Jak widać powyżej, tańczący James... to swego rodzaju odpowiedź na nastroje wśród kibiców jak i zawodników podczas spotkań NBA w fazie Play-In. 

Również tak można by reagować na solidną defensywę Jeziorowców w sezonie zasadniczym ligi: 2020/2021. Ale jak to przełoży się na Play-In i Play-Off, czas pokaże. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

Curry zrobił ostatnio dla NBA tyle, co King James przez prawie dekadę. Może i jest to dziwna opinia, ale taka jest rzeczywistość. Stephen Curry, kontrowersyjny, nonszalancki, ale za to arcy-genialny zawodnik. Po wczorajszym meczu Warriors z Lakers, gdy James rzucił zabójczą trójkę, aż siata zapłonęła aż miło (kto wie, czy nie jest to jeden z najważniejszych rzutów Jamesa w karierze; taki byłby, gdyby Jeziorowcy zdobyli mistrzostwo ligi 2020/2021), a Lakers potrafili postawić solidny mur w obronie, przez który nie przebiła się drużyna Curry'ego do końca spotkania, sam Stephen (bez urazy, tak po przyjacielsku nazywam go Stefcio Przyprawa) zareagował na tą monstrualną trójkę LBJ-a w jego stylu,, następująco: ,,tylko najwięksi w historii dokonują takich wyczynów. James to zrobił". Obustronny szacunek i uznanie, piękna sprawa, wręcz bezcenna w dzisiejszym zawodowym sporcie. 

 

Reakcja Drake'a na ,,clutch shot" Jamesa jest odpowiednia!

 

 

Odnośnik do komentarza

Tak czy siak by nie dostał i ten mecz nic by tu nie zmienił. Zresztą patrząc na dotychczasowe glosy Jokic jak na razie jest jednogłośnym MVP.

 

Dobra, mamy wszystkie pary. Typuje tak:

 

Bucks - Heat (4:2)

Clippers - Mavs (4:2)

Nets - Celtics (4:1)

Nuggets - Trail Blazers (3:4)

76ers - Wizards (4:1)

Suns - Lakers (3:4)

Knicks - Hawks (4:3)

Jazz - Grizzlies (4:1)

Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba
W dniu 20.05.2021 o 14:41, Yap napisał:

A kim koorwa jest Drake? Gral gdzies?

 

Oh, Mein Gott! Na wszystkie koszykarskie świętości! Jak można interesować się NBA, siedzieć w tym temacie albo trochę, albo nawet i ileś lat i nie wiedzieć, kto to jest Drake?! Boże, widzisz a nie grzmisz! Drake to raper / muzyk hip-hopowy, producent muzyczny, twórca treści w tym gatunku/nurcie muzycznym. Jest on bodaj oficjalnym ambasadorem NBA (jednym z wielu) na świecie. Stanowi pomost między kulturą hip-hopową, uliczną etc. a najlepszą zawodową ligą koszykarską na globie. Aubrey Drake Graham pochodzi z Kanady; rozpropagował (inaczej: wpłynął na ten proces) koszykówkę w tym kraju. Tworzy złożoną muzykę hip-hopową, szanującą klasykę, wychodzącą również daleko poza mainstream. To swego rodzaju człowiek orkiestra.

 

P.S. Curry... Ajć, ależ mi go szkoda. Ach, ten bidok - tak genialny gracz tym razem nie miał szczęścia i drugi raz z rzędu nie dostał się ze swoimi Warriors do Play-Off NBA. Wygląda na to, że szykuje się solidne ,,sprzątanie" w zarządzie drużyny Wojowników: od generalki w strukturach organizacyjnych zespołu, przez trenera aż po sprzedaż/odejścia/wymiany zawodników do innych klubów. Daję 55% szans na to, że Curry odejdzie latem do Lakers bądź Thompson zostanie wymieniony za Kuzmę do Lakers. W kwestiach transferowych, po obecnych Play-Offach... może być różnie.

Odnośnik do komentarza

Przegladnalem troche jego „muzy” i dochodze do wniosku, ze ten nurt nie zyje. Tak syfnego szajsu juz dawno nie slyszalem. Czarny rap/hip-hop zdechl bezpowrotnie. Natomiast jego zdanie na temat NBA czy jego reakcje na zagrania to juz inna historia. Sa kompletnie niewazne i zbedne. Gdyby jakis koszykarz badz osobistosc sportowa wyskoczyla z butow to bym nawet drygnal, ale jakis tam Drake? Kim on kurwa jest? 
 

Mi rowniez szkoda Steph’a. Chlop ryl za piecdziesieciu w tym sezonie. Liczylem na zwyciestwo z Memphis, ale to mimo wszystko sa rzetelne chlopaki. Bede kibicowal Warriors’om w przyszlosci. Jeszcze nie powiedzieli ostatniego slowa.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bartg napisał:

21ab4ff1157a9b72f2ce33cfb7d1e16a.png

 

Przegraj ostatnie 2 mecze sezonu, zeby trafić na Mavericks, przegraj dwa pierwsze mecze u siebie :notbad:

Kurde nie można tak grać będąc takim gnojkiem, kosmos.

 

 

Nie mogę ze śmiechu jak Luka robi jak chce tych wszystkich Murzynów :D Z resztą nie tylko ich. Zubac tez nic nie wskórał. A przecież próbują go kryć najlepsi indywidualni obrońcy w lidze jak Leonard czy Beverly. On sobie nic z tego nie robi. Najśmieszniejsze jest to, że Doncić wcale nie jest szybki. Może właśnie głównie to sprawia, że ci silni szybcy, zwinni i skoczni czarnoskórzy megaatleci kompletnie nie potrafią go odczytać :) 

Odnośnik do komentarza

Kierwa, Phoenix’ianie mnie zawiedli. Liczylem, ze brodacz sie poplacze na konferencji prasowej, a tu taki pasztet. Trzeba jednak przyznac, ze grali lepiej i pewniej niz w pierwszym meczu. Tego w sumie sie oczekuje od kingkongow i mistrzow ligi. 
No nic. Wierze, ze Lebron jeszcze zaplacze, ale czy Suns czy ewentualnie druzyna po nich musza byc bardziej agresywni.

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

Lakers w meczu z Suns pokazali, co to znaczy być topową obroną w lidze. Jeśli mnie pamięć nie myli, w sezonie zasadniczym team Bronka miał pierwszą defensywę w lidze. Booker, Paul - na nich nie może polegać wiecznie Phoenix Suns - to tacy dwaj ,,Stephenowie Curry'owie", ładujący punkty jak leci, koncentrujący grę przeciwnika na sobie. Cóż, najdziwniejsze Play-Offy od lat... od lat. Będzie gorąco! Goręcej będzie w oknie transferowym, latem. Lakers, Warriors, Clippers.

 

Typuję ostrożnie, ale to bardzo ostrożnie, finał konferencji Zachodniej Play-Off NBA 2020/21: Lakers - Mavericks. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...