Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

Zero konkretów, zero treści, tylko gadanie o tym że ja to panie oglądam mecze i jestem mądry, bo oglądam mecze... Ja nie mogę, oglądam mecze. Co na tych meczach widzę? Oj, gdybyś oglądał mecze, to byś doskonale wiedział... Nasz oglądaniomeczowy sekret... Koneserów którzy umieją włączyć komputer i kliknąć mecz... Wąska grupa wtajemniczonych...

 

 

Nie wiem, trenerzy i zawodnicy NBA nie oglądają meczów NBA? Też tacy debile jak Jarek? Nie mają pojęcia o koszu jak nasz ekspert? Bo trenerzy i zawodnicy NBA o obu tych graczach mówili nieraz, że mają genialne "BB IQ" (co może niemal znaczyć wszystko). Pewnie nie oglądają... Tylko jeden forumowicz konsol ogląda mecze NBA...

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, ogqozo napisał:

 

Nie wiem, trenerzy i zawodnicy NBA nie oglądają meczów NBA? Też tacy debile jak Jarek? Nie mają pojęcia o koszu jak nasz ekspert? Bo trenerzy i zawodnicy NBA o obu tych graczach mówili nieraz, że mają genialne "BB IQ" (co może niemal znaczyć wszystko). Pewnie nie oglądają... Tylko jeden forumowicz konsol ogląda mecze NBA...

Ty filozof co ty znowu piszesz? Jacy trenerzy? Jacy zawodnicy?

Daj jakiś cytat kto kiedykolwiek pisał o genialnym iq BB hardena. To że ma/miał genialny talent ofensywny, mocno oparty o niesamowitym skillu grania ciałem i wymuszania fauli to słyszałem i nawet się zgadzam. Natomiast iq zawsze mu brakowało, co tylko potwierdzały i nadal potwierdzają mecze o stawkę.

Zresztą w tych PO, jak ciało ma na lvl niżej (+ zmiana przepisów), doskonale było widać jego braki pod kątem myślenia na parkiecie. 
 

No ale napewno nasz nadworny filozof forumowy Jarek znawca sportów wszelakich (z ciekawości poczytałem twoje przepychanki o kopanej, tam to dopiero podważasz teorie kwanta XD ), pewno to pisze dla beczki i nigdy by nie wspomniał, że Kayl Anthony Harden to nie poziom iq Luki boom hehe :ogor:
 

Jedno wiemy napewno 4-0 dla Dallas typer baj Jarek już nie wjedzie. No ale poszedł jak zawsze odważnie, z zębem i przeciw głównemu nurtowi! 

 

 

Kończąc już to jałową dyskusję to z tymi Heat to mega historia. Niesamowicie zbudowany zespół, z dużym nosem.
34FDFE1F-F710-40FB-9CDA-45AE67D73AF4.jpeg.1a4613a821c73976ed26030f53cfd553.jpeg  

 

Najwyżej to chyba Herro (13) i Bam (14). 

Tutaj mini historia Maksia Strusia…

 

- Nie został zaproszony na draft combine przed draftem w 2019 roku
- Niewybrany w drafcie

- Podpisał kontrakt na grę w NBA i G-League w barwach Celtics
- Po podpisaniu standardowego kontraktu, został zwolniony
- Podpisał kontrakt na grę w NBA i G-League w barwach Bulls
- Po zerwaniu ACL zwolniony przez zespół z Chicago
 - Podpisał kontrakt na grę w NBA i G-League w barwach Heat
 Wywalczył gwarantowany kontrakt
- Rozpoczął w tych Play-Offach wszystkie mecze w pierwszej piątce, notuje średnio 12 punktów

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, wojtas011 napisał:

No ale Harden nie ma niskiego bb iq, trzeba rozdzielić występy poza boiskowe w strip clubach, Harden z niskim iq po przejściu na Brooklyn grałby dalej swoje jak Russ w Lakers, James się dostosował i zaczął grac jak PG. Harden jest leniwy i stracił pierwszy krok, ale niskiego bbiq to napewno nie ma.

No niestety Harden nie potrafił grać z drużyną ja mu nie siedziało, nie potrafił tak jak Luka oddać piłkę i zejść na słabą stronę.
Nie potrafił w zaciętych meczach zmienić swojego stylu tylko uparcie walił za 3. Itd.

Jednak żeby była jasności nie mówię, że on ma niskie BB iq. Typ gra w NBA, był swego czasu 1 osobowym atakiem, zdobył mvp. Nie może mieć niskiego iq robiąc takie rzeczy w najlepszej lidze świata.

Piszę tylko, że Luka mimo 23 lat (w tym wieku Harden był rezerwowym w OKC), ma wyższe bbiq, już lepiej czyta grę i potrafi lepiej dostosować się  do stylu obrony przeciwnika (nie cegląc na potęgę i trzymając %). 
 

 

Co do meczu to znowu mega obrona Dubs, spokój, klasa currego i smierć przez trójki mavs. Strasznie są jednowymiarowi. To jest naprawdę kopia Rockets za Hardena. 
Golden jest dużo lepszą drużyną.

 

Ciekawą i trafną rzecz pod koniec meczu powiedział Stan Van Gundy. Luka musi zrobić kolejny krok. Po tym jak stał się najlepszym ofensywny graczem ligi, musi teraz swoje ciało i obronę wznieść poziom wyżej. 

Odnośnik do komentarza

Daj spokój. 0/5 za 3 i dalej rzucał. Kleber podobnie. To jest to co Kidd mówił po meczu nr 2. Że jak nie trafiamy 2 trójek pod rząd, to nie możemy walić 3, tylko przerzucić grę pod kosz i Med. Luka czy Brunson dziś to ogarniał. Bullock i Kleber nie. 
 

Żyj i umieraj przez trójki. 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, GearsUp napisał:

Warriors będą mocno wypoczęci przed finałami dodatkowo zaczynają u siebie a z Miami czy Bostonu do San Franciso to ładny lot jest

Jest duża szansa, że będzie czasowo mecz różnicy patrząc po przebiegu tych PO. Gsw w 5,  Boston w 6. 

Odnośnik do komentarza

Taaaa od razu to się w oczy rzucało, że dużo więcej pod kosz wjeżdżali, szczególnie na początku. Wtedy Golden musiało deko rozluźnić obronę obwodu i efekt przyszedł w postaci deszczu trójek z dość otwartych pozycji.

Szkoda trochę, że Kerr ściągnął ekipę która odrobiła z 29 na 8 na 4 min przed końcem. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, wojtas011 napisał:

Ale nudne playoffy, ostatni nie blowout to chyba z 2 tygodnie temu był

Taaaa, jakieś emocje to jedynie 1kw i  ewnetualnie, jak ktoś próbuje jakiegoś szaleńczego runa zrobić z -30. 
1 runda chyba była najbardziej wyrównana. Nawet te siedmio meczowe serie Bostonu i Mavs też z  max 1-2 wyrównanymi meczami.

Odnośnik do komentarza

Dziś czytałem ciekawy artykuł, wynikało z niego że w San Francisco są obecnej najdroższe „bramki” na halę. W sumie nie jest to takie dziwne, bo to najbogatszy region USA, z najdroższymi nieruchomościami itd.

 

Ponoć przychód z biletów z jednego meczu finału konfy, to uwaga ok 20 mln dolarów…

Zapewne gracze doskonale to wiedzą i jest to niezły zastrzyk kasy dla ich szefa. Tym bardziej, że hala nie jest miejska, a prywatna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...