Skocz do zawartości

GTA IV - wrażenia, komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Beka Wnusiu
Fakt tłumiki były by wypas ;) szkoda że nadal misje wykonuje się na zasadzie idź tu zrób to n/p idę do typa i od razu wie że przyszedłem go zabić ;/

 

I jeszcze spie,rdala od ciebie...

Odnośnik do komentarza

Jestem już na etapie końcowym fabuły i wnioskuje że GTA IV to pierwszy "dorosły" tytuł z całej serii.

To nie bajeczka typu San Andreas gdzie murzyn kradnie z tajnej strefy protoyp Jetpacka warty miliony dolarów ,przy okazji zabijając setki gliniarzy ,po czym wszystko uchodzi mu na sucho.

Tutaj czuc klimat prawdziwej wschodnio-europejskiej gangsterki (zabójstwa na zlecenie , porwania , kradzie , napady na bank , wymuszenia itp.)

Ciesze się że w tej częsci GTA zrezygnowali z broni typu miotacz ognia , minigun oraz z pojazdów typu czołg czy bombowiec

w końcu takimi rzeczami posługuje się wojsko , a nie światek przestępczy.

Wreście można się wczuc w rolę bezwzględnego bandziora a nie rambo który ma w kieszeni miniguna bazooke i miotacz ognia

Odnośnik do komentarza
Hmm mi brakuje:

 

-rowerów

-samolotów

-tłumików na bronie

-tuningu fur

-misji strażą/karetką/taksówką

-wiosek

-misji w której ktoś inny kieruje, a ty strzelasz

-miniguna/miotacza płomieni

-więcej ciuchów

 

chyba tyle :P

 

hmm a skad wiesz ze niema misji w ktorych ktos kieruje a ty strzelasz? przeszedles juz gierke?

No chyba inaczej bym się nie wypowiadał :/ ?

Tłumik na snajperce to by było coś... Niesamowita jazda :) Głupie jest to, że jak strzelasz z 3 ulic dalej, z dachu jakiegoś wieżowca, to policja i tak cię goni...

Odnośnik do komentarza

Dokładnie , tak jak wyżej zostało napisane . Klimat zwykłego bandziora póki co najbardziej urzeka , jestem dopiero na początku ale jak dla mnie gra roku :) Wszystko czego oczekiwałem to mam :) Ciężko oderwac sie od konsoli , do tego multi które równiez gniecie kulki .

Czego chciec więcej :)

Edytowane przez z2djtkose
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie brakuje klimatu znanego z poprzednich GTA takich jak czołg miotacz ognia itp.

Najbardziej brakuje mi gangów znanych z SA, jednak IV nie jest rewolucyjna a tak być powinna. Owszem gram jest za(pipi)ista wciąga na maksa jest długa ma multi itp. ale na 10 nie zasługuje czemu?? Za dużo kroków w tym wzgledem poprzedniej części typu samoloty, silowia itp itd.. Wszystko to pewnie dojdzie w odpowiednich PŁATNYCH dodatków i R* zarobi podwójnie.

Spadam grać dalej :) :)

Odnośnik do komentarza
Jestem już na etapie końcowym fabuły i wnioskuje że GTA IV to pierwszy "dorosły" tytuł z całej serii.

To nie bajeczka typu San Andreas gdzie murzyn kradnie z tajnej strefy protoyp Jetpacka warty miliony dolarów ,przy okazji zabijając setki gliniarzy ,po czym wszystko uchodzi mu na sucho.

Tutaj czuc klimat prawdziwej wschodnio-europejskiej gangsterki (zabójstwa na zlecenie , porwania , kradzie , napady na bank , wymuszenia itp.)

Ciesze się że w tej częsci GTA zrezygnowali z broni typu miotacz ognia , minigun oraz z pojazdów typu czołg czy bombowiec

w końcu takimi rzeczami posługuje się wojsko , a nie światek przestępczy.

Wreście można się wczuc w rolę bezwzględnego bandziora a nie rambo który ma w kieszeni miniguna bazooke i miotacz ognia

Dokładnie to samo chciałem napisać! Zgadzam się w zupełności!

Mi wlasnie w 4 brakuje jajcarskiego klimatu jaki byl w poprzednich GTA, jak ktos wspomnial wczesniej gra sie troche cofnela tak do czasow GTA3 bo masa fajnych rzeczy ktore byly w VC/SA zostaly pominiete (kupowanie budynkow, samoloty, itd)

Odnośnik do komentarza

Miał z was ktos taka sytuacje ze gra nie chciala sie wczytac. Zatrzymuje sie na napisie loading - no love lost. Jest tak zaraz po wlaczeniu konsoli. To chyba raczej wina gry bo wlozylem orange boxa i wczytuje sie normalnie. Musze wymienic gre ? Nie mam paragonu z empiku ; /

Odnośnik do komentarza

Jestem na środkowej wyspie i gra jest wciąż coraz lepsza. Szokuje mnie po prostu to, co ona oferuje. Na mapie pojawiły mi się heli tours, pojawiły się wyższej klasy kawiarnie/restauracje/sklepy. Nie wiadomo co najpierw robić - jest tego MNÓSTWO. Obecnie zdobywam kolejna laske w grze, ktora ma zupelnie inne wymagania. Szał - jedna jak zasuwasz na maxa ulicami Cie zjedzie i spada "powodzenie" , w przeciwienstwie do innej (nie podam imienia , zebyscie nie mieli spoilera) , ktora wrecz to kocha:D Okrzyki przy ucieczce przed policja w strugach deszczu w nocy na drugiej wyspie to taka poezja ze leb urywa .

 

To najlepsza gra w jaka gralem - bezwzglednie. Druga wyspa to istne centrum miasta. Pelno samochodow, ludzi, wszedzie wysokie budynki ... cos niemozliwego ...

 

PS. Cos czuje ze misje typu taksowka i jakies inne bajery to wlasnie planowane dodatki na XO . Chociaz...pozyjemy zobaczymy.

PS2. Jeszcze multi nie odpalilem, czuje ze tez mnie posklada. Na razie bawie sie singlem. No totalna rewelacja... grafika w tej grze mnie zamurowala...wyscig uliczny w LC moglby spokojnie stworzyc gre wyscigowa... Przypomina sie Midtown Madness - nie, nie przypomina - to jest next genowe Midtown Madness . Zreszta, w tej grze jest pelno innych gier.

 

Wiem, pisze bardzo nieskladnie, ale staram sie przekazac to, co ta gra oferuje. Osobiscie mnie poskladala.

Albo te spotkania - na konkretna godzine, konkretnego dnia ... realizm, zycie, grafika, muzyka, klimat ... nie mam pytan. GTA4 to gra marzen .

Odnośnik do komentarza

Zdobył ktoś z was achievement Under the Radar (przelecieć helikopterem pod wszystkimi mostami)? Ja z dwie godziny albo i lepiej z tym walczyłem i za cholerę nie mogę zrobić - został mi jeden most i nie wiem który, wydaje mi się, że sprawdzałem wszystkie, patrzałem dokładnie na mapie i widzę tylko 9: Hickey, Broker, Leaper's, Algonquin, East Borough x3, Northwood Heights i Dukes Bay. Jest jeszcze 10 most? Pomocy.

 

Misja z napadem na bank - OMG! Delikatne przegięcie batona, ale misja baaardzo fajna, przeszedłem za 6-7 razem :) Raz co od(pipi)ałem... już byłem przy samym końcu (teren miałem wyczyszczony) i wpadłem pod pociąg! Żebyście widzieli moją minę... ale następnym razem miałem nauczkę i się udało chociaż też łatwo nie było, bo pierw nie mogłem znaleźć auta - było ich strasznie mało, a na dodatek jak do jakiegoś podbiegłem to odjeżdżało, w końcu dorwałem jakąś furę, ale co lepsze... zabłądziłem! GPS coś mi źle pokazywał i zamiast na most wjechałem pod niego, już mi nerwy zaczęły puszczać, ale na szczęście po jakimś czasie zgubiłem gliny i jechałem spokojnie do finishu, zamartwiając się tym, żebym tylko jakiegoś głupiego wypadku nie spowodował i nie pozabijał nas oraz żeby konsola się nie zawiesiła :D

 

W grze są autobusy, pełno stoi ich na poboczach w drugim mieście, ale ani razu nie widziałem, żeby jeździły i rozwoziły ludzi... ;/ A zdaje się, że twórcy chwalili się, że będzie taka możliwość oraz, że będziemy mogli też podróżować autobusem jako pasażer.

Odkryłem jeszcze, że można podróżować tymi kolejkami górskimi, które są umieszczone z boku jednego z mostów :)

Odnośnik do komentarza

A ja mm takie pytanie do tych ktorzy sa dalej niz ja. Jestem niedlugo po

spaleniu calego dobytku Romana

i wszystko pieknie, gra jest wyczesana i rozbudowana, ale... misje zwykle sa cienkie:/. Jak dotad mialem same typu "jedz i zabij", "gon i zabij", "zabij i uciekaj". Bez przesady, ale spodziewalem sie czegos wiecej niz walkowanych w serii po 1000 razy zadan. Ja nie mam nic przeciw temu, ale niech czasami zdarzy sie cos ciekawego. To juz VCS mialo ciekawsze zadania. Czy dalej jest tak samo czy jest troche wiecej pompy?

Odnośnik do komentarza
A ja mm takie pytanie do tych ktorzy sa dalej niz ja. Jestem niedlugo po

spaleniu calego dobytku Romana

i wszystko pieknie, gra jest wyczesana i rozbudowana, ale... misje zwykle sa cienkie:/. Jak dotad mialem same typu "jedz i zabij", "gon i zabij", "zabij i uciekaj". Bez przesady, ale spodziewalem sie czegos wiecej niz walkowanych w serii po 1000 razy zadan. Ja nie mam nic przeciw temu, ale niech czasami zdarzy sie cos ciekawego. To juz VCS mialo ciekawsze zadania. Czy dalej jest tak samo czy jest troche wiecej pompy?

 

No te pierwsze sa latwe ze szkoda slow. Pozniej sie rozkrecaja.

Wiekszosc misji jest typu: jedz, zabij i zadzwon ze juz zabiles ;p

Ale sa i kwiatki w postaci ( jesli nie chcesz psuc sobie misji, nie czytaj):

-

musisz zlokalizowac dupe, ktora masz porwac a wiesz tylko, ze ma rozowe auto ktore chce sprzedac. Wbijasz do neta, szukasz jej ogloszenia, jest tam jej nr. dzwonisz i sie umawiasz a jazde probna, podczas ktorej najzwyczajniej j a porywasz ( opcja, w ktorej owa dupa wyrywa ci kierownice podczas jazdy - wypas! Przez pol trasy jechalem wolno, zeby w cos nie j***ac, albo nie spasc z mostu )

 

albo

-

eskortowanie geja podczas joggingu w parku...

 

 

Pozatym dla ostanich misji, jak i kilku w polowie gry (

chocby rabowanie banku i s(pipi)ka przez metro

) warto grac :)

 

Odnośnik do komentarza

Nie sledzilem tematu wiec prosze nie miec do mnie pretensji =P

 

Dzis zauwazylem ze GTA 4 chodzi przepieknie na zwyklych telewizorach SD ... Juz olac to, ze na SD W OGOLE nie widac ani jednego migoczacego zabka - ta gra autentycznie chodzi O WIELE PLYNNIEJ (ani jednego zwolnienia nawet przy najwiekszej zadymie O_o) w standardowej rozdzielczosci, jak czlowiek patrzy na cos takiego to ma ochote wyebac LCD przez okno ;]

 

PS. Tylko teraz czekac na obroncow HD i sluchac ich pierdzielenia mimo, ze nie maja pojecia jak to chodzi w SD ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...