Skocz do zawartości

GTA IV - wrażenia, komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

Tak tak, tez sie z Wami zgadzam i wg. nie to GTA IV na Xboxa pomimo tego, ze jest przesoczyste to jest tylko krokiem wprzod od GTA III - bo wady pozostaly praktycznie te same, hehe.

Oczywiscie wzgledem pierwotnego GTA3 z PS2.

Bo konwersje na PC i Xa byly pozbawione wad i niedociagniec.

No ale my sie tego nie doczekamy, chyba ze pecetowcy na wypasionych potworach z 4GB RAMu.

Znow konsolowcy w tyle? ;]

 

Kto chce zagrac to niech sie wbija LiVE do 'roomcajs'

Odnośnik do komentarza

Nie moge czytac tego biadolenia. GTA IV gryzie po pietach a jak czytam te narzekania to drobne wymieniaja sie na banknoty. Co jeden to ekspert i betatester.. Grafika nie teges? A ktora gra R* wymiata pod tym wzgledem? Table Tennis i dwoch gosci przy stole, jest niczym w porownaniu z tym co dzieje sie w swiecie Niko Bellica. REWELACJA. Gdzie podzialy sie czasy gdy ludzie podniecali sie gameplayem gier konsolowych? Minely bezpowrotnie. P.S. Fajny motyw jest gdy pada deszcz i Niko zaczyna strzepywac z siebie nadmiar wody :)

Odnośnik do komentarza
. Fabula jest cholernie zenujaca jak zreszta w kazdej czesci GTA. (...)

 

Już zapomniałeś, jak to jest być imigrantem ze wschodniej Europy ;f

 

,,miszcz,, :lol3:

 

 

Nie rozumiem jak mozna pisac ze misje sa beznadziejne...przeca one jak i cala fabula to mega KLIMAT

 

Zgadzam się, klimat mnie też porwał. Wiem o tym że każdy ma prawo do swojej opinii, ale jesli w fabule nie ma marsjan atakujących naszą planetę bronioną przez Makłowicza to chyba nie jest powód do takiej oceny, Co twoim zdaniem Zeratul jest żenującego w fabule?

Nie rozumiem też krytycznych wypowiedzi odnośnie zadań do wykonania, jeśli dla was "cutscena - jedź/idź do punktu A - zabij cel/wydobądź info/ukradnij kasę/fanty - wróć do puktu B" jest kiepskie to odpuśćcie sobie 90% gier video (poza sportowymi, ale nie wyścigami) bo na tym one polegają. A GTA4 daleko ma się do rzeczywistości i dzieki bogom z R. bo nie zniósłbym symulacji przedstawiciela handlowego/redaktora pisma/ sprzedawcy kredek.

Odnośnik do komentarza

GTA IV mnie bawi, cholernie. Nie zastanawiam sie podczas grania czy w danej chwili mam 20 czy 30 klatek animacji. Gra uderza niesamowitym klimatem. Wytykanie bledow mnie nie kreci, tak samo jak pisanie na forum. Szkoda jakze cennego czasu na granie wlasnie, dzieciaki i tak narazie tego nie zrozumieja. R* dalo mi to czego oczekiwalem i wbijam na te wasze smuty, 'haraszo?' xD

Odnośnik do komentarza
GTA IV mnie bawi, cholernie. Nie zastanawiam sie podczas grania czy w danej chwili mam 20 czy 30 klatek animacji. Gra uderza niesamowitym klimatem. Wytykanie bledow mnie nie kreci, tak samo jak pisanie na forum. Szkoda jakze cennego czasu na granie wlasnie, dzieciaki i tak narazie tego nie zrozumieja. R* dalo mi to czego oczekiwalem i wbijam na te wasze smuty, 'haraszo?' xD

 

ZGADZAM SIE! Dzisiaj juz przeszlo 9 h siedze przy konsoli i zapowiada sie na to, ze jutro do tyry rusze niewyspany, hehehe. :)

Odnośnik do komentarza
. Fabula jest cholernie zenujaca jak zreszta w kazdej czesci GTA. (...)

 

Już zapomniałeś, jak to jest być imigrantem ze wschodniej Europy ;f

 

,,miszcz,, :lol3:

 

 

Nie rozumiem jak mozna pisac ze misje sa beznadziejne...przeca one jak i cala fabula to mega KLIMAT

 

Zgadzam się, klimat mnie też porwał. Wiem o tym że każdy ma prawo do swojej opinii, ale jesli w fabule nie ma marsjan atakujących naszą planetę bronioną przez Makłowicza to chyba nie jest powód do takiej oceny, Co twoim zdaniem Zeratul jest żenującego w fabule?

Nie rozumiem też krytycznych wypowiedzi odnośnie zadań do wykonania, jeśli dla was "cutscena - jedź/idź do punktu A - zabij cel/wydobądź info/ukradnij kasę/fanty - wróć do puktu B" jest kiepskie to odpuśćcie sobie 90% gier video (poza sportowymi, ale nie wyścigami) bo na tym one polegają. A GTA4 daleko ma się do rzeczywistości i dzieki bogom z R. bo nie zniósłbym symulacji przedstawiciela handlowego/redaktora pisma/ sprzedawcy kredek.

 

No wlasnie :D kazdy ma swoj gust i to jest swieta prawda...ale pisanie ze 4 ma chu.jowe misje to troszke bredzenie..to jest poprostu styl gta kontynuowany od czasow 1 czesci..to ze misje sa chu.jowe moglbym napiasc jakby niko mial misje o bieganiu po ulicy na golasa i zapinaniu ludzi w perskie oko

Odnośnik do komentarza

Ciągnąc temat porównań - brat który sporo grał w poprzednie części, i nadal gra na pleyu 2, zagrał chwilę w IV. Po tym jak zebrał szczękę z podłogi wyksztusił tylko "o qrva". Kumpel, który w ogóle nie grał w GTA, zrobił podobną recenzję. Nie jego klimaty ale stwierdził że pada mi nie odda bo wciaga jak cholera :) To na tyle z wrażeń innych.

 

Według mnie, biorąc pod uwagę obszar gry i ilość rzeczy jaka jest na ekranie to grafa daje radę max. Nie można za dużo wymagać bo wszystko ma swoje limity i wydajność. Zresztą przypomnijcie sobie jak wyglądala III i SA. Ta sama konsola a różnica i postęp w grafie niesamowity. Jak na next-genowy początek R* nie zawiodło i jestem przekonany że każde następne GTA będzie lepsze od poprzedniego. Naturalna [r]ewolucja, po prostu :)

Odnośnik do komentarza
Ciągnąc temat porównań - brat który sporo grał w poprzednie części, i nadal gra na pleyu 2, zagrał chwilę w IV. Po tym jak zebrał szczękę z podłogi wyksztusił tylko "o qrva". Kumpel, który w ogóle nie grał w GTA, zrobił podobną recenzję. Nie jego klimaty ale stwierdził że pada mi nie odda bo wciaga jak cholera :) To na tyle z wrażeń innych.

 

Według mnie, biorąc pod uwagę obszar gry i ilość rzeczy jaka jest na ekranie to grafa daje radę max. Nie można za dużo wymagać bo wszystko ma swoje limity i wydajność. Zresztą przypomnijcie sobie jak wyglądala III i SA. Ta sama konsola a różnica i postęp w grafie niesamowity. Jak na next-genowy początek R* nie zawiodło i jestem przekonany że każde następne GTA będzie lepsze od poprzedniego. Naturalna [r]ewolucja, po prostu :)

 

Powiem tak, źe w kwesti i gameplayu nadal zostaje przy swoim starym zdaniu..

Kumpel-maniak GTA gra w SA nadal :o Wpadł do mnie wczoraj dałem mu pada róbta co chceta i po godzinnie grania stwierdził, źe grafa ok, ale generalnie dupa bo nie ma czołgów, miotacza ognii i tych wszystkich 'dupereli; znanych z poprzednich odsłon serii. i graa poprostu bez tego już tak nie bawi

Edytowane przez Meser
Odnośnik do komentarza
Powiem tak, źe w kwesti i gameplayu nadal zostaje przy swoim starym zdaniu..

Kumpel-maniak GTA gra w SA nadal :o Wpadł do mnie wczoraj dałem mu pada róbta co chceta i po godzinnie grania stwierdził, źe grafa ok, ale generalnie dupa bo nie ma czołgów, miotacza ognii i tych wszystkich 'dupereli; znanych z poprzednich odsłon serii. i graa poprostu bez tego już tak nie bawi

Bo to prawda, pod względem możliwości i free-roamingu, SA dalej rządzi (wg. mnie :P). Włączyłbyś mu fabułę od początku, to na pewno przysiadłby do tego na długo, a dopiero potem się bawił w skoki z helikopterów, czołówki i rozpierduchę. GTA IV jest bardziej ścisłe i rzetelne - nie ma tu miliona opcji, jest mniej, ale konkretniej.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...