Skocz do zawartości

GTA IV - wrażenia, komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

Meser na czym grasz ?

Bo jak na x360 to chciałbyś grubą kase dopłacać na blu-ray żeby Gta 4 miało 6 razy większe miasto niż w San Andreas , 1000 aut i tyle możliwości żebyś przez pół roku wszystkich nie odkrył.

Bo wtedy każdy by musiał sobie dokupić blu-ray za 1500 zł minimum a wtedy cena x360 byłaby o wiele większa niż ps3 i nikt by nie kupował sprzętu Microsoftu .

A Microsoft by wtedy wiele stracił więc dopiero jak jeszcze napęd stanieje to wtedy następne Gta wyjdzie na blu-ray bo wszyscy w x360 będą go już mieli.

Więc swoje ogromne wymagania odczekuj od Gta na blu-rayu <_<

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Nastepne gta NIE WYJDZIE na x360(oficjale info ludzi z rockstar jak ktos chce sobie szukac to na ps3site.pl gdzies w newsach jest) Krok wstecz i brak nextgenowosci za to ze motorem nie mozna wskakiwac na wiezowce nie ma jetpacka(sic!) czy tez silowni(LOL) Jak to by sie wpisywalo do klimatu gry? Nico bellic zapierdziela na jetpacku miedzy wiezowcami i odrazu dajmy misje jak Nico porywaja kosmici(no co nextgen musi byc) i jeszcze opcja zalatwiania sie bo inaczej Ci nogawka pocieknie oczywiscie po wszystkim musisz splukac wode bo Michele sie obrazi na Ciebie. Dziecinada...

Odnośnik do komentarza
Właśnie - a co jak "nie zdążyłem" restartować i zacząłem inną misję (a nie skasowałem jej z telefonu?) - przepadła, czy będę mógł podjechać do "pracodawcy" i wskoczy ta sama? :))))

Oczywiście, że możesz podjechać do pracodawcy i zacząć misję od nowa - zadania tak po prostu nie przepadają, idąc tym tokiem myślenia nie trzeba by było ich przechodzić, tylko "skipować" je aż do przejścia gry poprzez utratę życia/złapanie przez policję :) .

 

Czy da się tiuningować wozy. Bo widziałem kilka postów na gtasite i na youtube że się da ale wcześniej przed wyjściem gry była podana infor. że się nie da. Więc jak to jest z tym ?

 

Ponawiam pytanie

Nie da się. Było już mówione kilka razy.

Edytowane przez Sarge
Odnośnik do komentarza

gdyby tak było to gra nie miała by klimatu, na lotniskach stoją samoloty ale nie można do nich wejść i latać. mija sie to z celem, po to by podziwiać panoramę miasta z góry ?? <_< wieżowce przeszkadzają. helikopterami da rade przemieszczać sie szybko i bez stresu na cale szczęście ale nie jetpackiem :lol:

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak sie czyta niektore posty tutaj to mozna sie ostro przewrocic.

SA lepsze od GTA IV? LOL,kwestia gustu tak naprawde,dla mnie SA to slaba gra,a jetpacki i (pipi)y jeszcze bardziej mnie do tego przekonuja.Tak wiec ciesze sie ze GTA IV jest jakie jest.

Gralem w wszystkie poprzednie czesci,ale jakos mnie nie przykuwaly na dlugo i fanem GTA nie zostalem,kombajny,wozki widlowe,silownie,ja nie potrzebowalem takich rzeczy,brakowalo mi klimatu i interakcji z otoczeniem,mialem wrazenie pustki i sterylnosci.

GTA IV to mocno zmienia,cale otoczenie ZYJE,czasami rzucane teksty powalaja na kolana a klimat,fabula i charyzma glownego bohatera to jest to,az chce sie brnac dalej,jakbym gral w dobrego rpga.

 

Online takze wymiata,niedawno mielismy partyjke z chlopakami(dzieki zalozonemu tematowi o online) i byla kupa zabawy i smiechu,nic o czekaniu w lobby nie wiem,wchodze,ustalamy mape,bronie,start i jazda.Ba,nawet w online starano sie zachowac srodowisko,co prawda ograniczono troche ruch na ulicach i ilosc przechodniow,ale wciaz miasto mozna porownac do tego z single player i to jest piekne.

 

Realizm realizm i jeszcze raz realizm,smieszyly mnie troche misje w taksowce i ambulansie w poprzednich czesciach,tak ni z gruchy niz pietruchy zostajemy kierowca ambulansu albo taxi?taaa jasne...teraz przynajmniej wiadomo u kogo mozemy pojezdzic jako "taxi" i ma to odgornie ustalony sens.

 

Uwazam ze GTA IV poszlo mocno w przod,mam juz swoje lata i jestem wybredny,malo ktora gra teraz potrafi mnie przykuc na dluzej niz 4h grania non stop,GTA sie to udalo...na 10h,jestem pod wrazeniem bo kazdego dnia odkrywam cos nowego,nowe zachowanie przechodnia albo usterke w samochodzie.

 

Na koniec dodam ze nie mozna sie tak mocno zrec o takie rzeczy,jest to naprawde rzecz gustu,jedni wola klimat gta 4,inni jazde murzynem na kombajnie po polach,ale to nie powod zeby zaczynac flame'a.

Odnośnik do komentarza
Nastepne gta NIE WYJDZIE na x360(oficjale info ludzi z rockstar jak ktos chce sobie szukac to na ps3site.pl gdzies w newsach jest) Krok wstecz i brak nextgenowosci za to ze motorem nie mozna wskakiwac na wiezowce nie ma jetpacka(sic!) czy tez silowni(LOL) Jak to by sie wpisywalo do klimatu gry? Nico bellic zapierdziela na jetpacku miedzy wiezowcami i odrazu dajmy misje jak Nico porywaja kosmici(no co nextgen musi byc) i jeszcze opcja zalatwiania sie bo inaczej Ci nogawka pocieknie oczywiscie po wszystkim musisz splukac wode bo Michele sie obrazi na Ciebie. Dziecinada...

predko kolejne GTA nie wyjdzie

Odnośnik do komentarza

Dzis kupilem swoja wersje gta (ps3) w MM i teraz moja kolej zeby sie troszke popodniecac ^_^

 

Gierka warta wywalonego szmalu..ogrom gry zabija,bogu dziekuje ze nie ma jetpacka z SA.Pierwszy cios w glowe zaliczylem gdy wychylilem galke i niko zrobil 4 kroki..animacja pierwsza klasa,grafika? jest bardzo dobrze,krajobrazy zachwycaja, maly pop-up ktory w ogole nie przeszkadza, spadkow framerate-u jeszcze nie doswiadczylem ale nie mowie ze takich nie bedzie(taaakie miasto,tyle detali..nie ma dziwne) gralem tylko 2 godziny ale wiem ze dzis zaliczam noc z gta..oceny dawac nie trzeba,gra sie sama broni..potezny krok do przodu..brawo R* ;)

Odnośnik do komentarza

Ludzie dajcie spokój z tym jetpackiem. Fakt faktem w IV nie ma połowy opcji znanych z SA. To, że np TOBIE się jetpack nie podobał to nie znaczy że wszystkim się nie podobal, latać im po misji nie musiałeś. CZemu nikt z was nie napisze o np. samolotach z SA co może patent też kiepski nudy i w ogóle nie potrzebny??

Jeśli gra oferuje mniej niż poprzednik to w większośc przypadków od niego lepsza nie będzie.

Mi SA nie podobało się z powodu jetpack'a, jazdy traktorem itp. Ogrom ten gry jest nie do pobicia, samoloty, tuningowanie fury i walki gangów cieszą jape, a jeśli mi jakiś pierdoł nie pasje to z niego nie korzystam i nie robie np misji karetką, ale wiem i doceniam to że taka możliwość jest!.

Mi poprostu nie podoba się zmiana image'u gta w wcześniejszych częściach gracz mógł się poprostu bawić i robić rozperduche nie z tej ziemii teraz niby też ale takiego czołgu nie uświadczymy i dla MNIE jest to zmiana na gorsze.

w SA robiles to co chciales tuning fur, samoloty, traktory wszystko jak w zyciu (opocz jetpacka)

 

Odnośnik do komentarza
Zawiodlem sie na ilosciu ludzi na timesquere gdzie sa te tlumy ten kto byl lub widzial wie ze szpilki sie wcisnac nie da miedzy ludzi ;/

 

Oj nieprawda. Zależy od pory dnia. Bywaja pory, kiedy Times Square jest praktycznie wyludniony. Tu można oglądać na żywo - http://www.earthcam.com/usa/newyork/timessquare/ - gdy to wklejam jest w NY bodaj 14, czyli w sumie środek dnia - nie da się wcisnąć szpilki? Nie sądzę ;).

Odnośnik do komentarza

Ostatnio nie moge sie oderwac od tej gry, chyba to druga gra po CoD3 na X360, ktora mnie tak wchlonela. Grafika tak na 8 max, model jazdy jest z deczka z chrzaniony, a jazda motorami to juz w ogole tragedia. W GTA jazda pojazdami byla zawsze przyjemna, a w IV jest tylko irytujaca. Muzyka jest do bani, nawet nie ma co porownywac do poprzednich czesci...

 

Ogolnie to IV nie jest lepsza niz VC (klimat) i od SA (rozbudowanie).

Seria sie cofa, ale pewnie duzo nowosci z poprzednich odslon zostawili na nastepne czesci na next-gen'y.

 

Tak, czy siak jak pisalem na poczatku, gra wciaga jak bagno :D

Odnośnik do komentarza
grzes_l: to Ty napisz o co Ci chodzi, skoro nie masz zadnych innych wiesci by obalac teorie ktore ktos wyzej napisal o rozdzialce, ja odpowiadam na pytanie, i akurat nie bylo to do Ciebie wiec albo napisz cos sensownego osobie ktora pyta albo nic nie pisz, bo mnie Twoj belkot fanbojski nie interesuje ani to jakie Ty masz konsole w domu a czego nie masz

 

http://forums.gametrailers.com/showthread....8602&page=1

 

R* twierdzi ze jest 720p ale oni to sie moga bronic ;) natomiast gamesradar tez uwaza ze obie wersje sa w takiej samej rozdzielczosci 720p zrzucali obraz i chodza w tej samej , jeszcze na dniach pojawic ma sie comparision EGM i oni tez maja poruszyc ten watek

Odnośnik do komentarza
...Grafika tak na 8 max, model jazdy jest z deczka z chrzaniony, a jazda motorami to juz w ogole tragedia. W GTA jazda pojazdami byla zawsze przyjemna, a w IV jest tylko irytujaca. Muzyka jest do bani, nawet nie ma co porownywac do poprzednich czesci...

Tak, czy siak jak pisalem na poczatku, gra wciaga jak bagno :D

 

no nareszcie po euforii tych co wyczekiwali na ta gre i co by nie zobaczyli to by bylo 10/10 zaczynaja sie prawdziwe i obiektywne opinie (wg mnie) i mozna napisac wreszcie cos zeby sie nie narazac na #$^#%#%&*

popieram ta opinie, po jakis 20h w grze (jakies 40% gry) podobne odczucia

grafa mimo wszystko moglaby byc lepsza jak na nextgeny i tak szumnie zapowiadajaca sie gre

samochody jak i inne pojazdy (chociaz helikopter prowadzi sie chyba najlepiej, najbardziej przypomina to rzeczywistosc, chociaz chyba nikt w rzeczywistosci helikoptera nie prowadzil z nas wiec nie wie jak to jest :), ale jednak helikopter prowadzi sie dosyc trudno niz w innych grach wiec na moje oko to bardziej przypomina rzeczywistosc bo do latwych to zapewne nie nalezy) kołowe prowadzi sie nienaturalnie, najgorsze jest wchodzenie w zakrety i jest to irytujace, jak i same samochody podskakują jakby na polmetrowych sprezynach, ale przyznam tez ze po dluzszym czasie przyzwyczaic sie mozna i nie ma problemow by na zakorkowanych ulicach pedzic na maxa o wlos mijajac sie z innymi pojazdami (tylko te zakrety, koszmar)

sterowanie postacia niestety tez jest troche niedopracowane i jakies dretwe, szwankuje ukrywanie za "winklem", brakuje mi mozliwosci zmiany trzymania broni (po prawej stornia badz po lewej) by nie bylo sytuacji ze wychylam sie z za muru i widze przeciwnika ale strzelam i kule trafiaja w mur, system naprowadzania tez nie jest idealny

fabula jak i to co jest do robienia w grze jak dla mnie jest ok., wystarcza mi tych zadan co sa i raczej tego typu gry w ktorych nie ma systemu rozbudowy bohatera (jak typowe RPGi maja) rozgrywka pomyslana na ok 40h nie znudzi ani nie powie sie ze stanowczo za krotka

na tle tych gier co od jakiegos czasu wychodza mozna nawet rzec ze jest dluuuga...

fizyka jest dobra, tez nie jest idealna, bo jesli tak samo mozna wyrwac slupek grubosci 5cm a tak samo slup jakis 20cm to troche nie tak, a bardziej irytuje to ze tego chudszego slupka nie mozna pokonac przy malej predkosci ktory wydawaloby sie ze powinien sie zgiac jak zapalka pod naporem samochodu a tu nic

ale i tak fiza jest niczego sobie

w gre kazdy powinien zagrac bo ogolnie jest dobrze, ale wiem tez ze moga sie znalezc osoby ktorym gra sie nie spodoba lub bedzie dla nich srednia i mnie to nie zdziwi...

 

 

sprawdzilem to wylaczajac 720p w opcjach konsoli, i jak dlamnie niema roznicy , chocby niewiem jak nato patrzec :) . 42 cale full hd ,siedze 1.5metra od tiwi. wiec wlaczylem spowrotem te 720p bo niema co dupy sobie zawracac.no ale jak ktos widzi roznice to zazdroszcze wzroku ;)

jak nie widzisz roznicy to oznacza ze skaler ten w TV jest podobny jak ten ktory skaluje w konsoli...

wszystko to kwestia posiadanego sprzetu i konfiguracji a to ma sie zazwyczaj inne (prócz konsoli)

z 720p przeskalowanej na dowolna inna wieksza wartosc szczegolowosc sie nie zmieni...a to co pisze grzes_l to raczej subiektywne odczucia do sprzetu i konfiguracji jaki posiada, u niego jest tak u innej osoby moze byc na odwrot a jeszcze innej moze byc tak samo, wszystkie te opinie sa jak najbardziej mzoliwe...

 

froniu: spoks, jak sa takei same rozdzialki to lepiej, mniej bedzie argumentow w reku do fanbojskich wojenek dla tych co w tym sie lubuja...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Ludzie dajcie spokój z tym jetpackiem. Fakt faktem w IV nie ma połowy opcji znanych z SA. To, że np TOBIE się jetpack nie podobał to nie znaczy że wszystkim się nie podobal, latać im po misji nie musiałeś. CZemu nikt z was nie napisze o np. samolotach z SA co może patent też kiepski nudy i w ogóle nie potrzebny??

Jeśli gra oferuje mniej niż poprzednik to w większośc przypadków od niego lepsza nie będzie.

Mi SA nie podobało się z powodu jetpack'a, jazdy traktorem itp. Ogrom ten gry jest nie do pobicia, samoloty, tuningowanie fury i walki gangów cieszą jape, a jeśli mi jakiś pierdoł nie pasje to z niego nie korzystam i nie robie np misji karetką, ale wiem i doceniam to że taka możliwość jest!.

Mi poprostu nie podoba się zmiana image'u gta w wcześniejszych częściach gracz mógł się poprostu bawić i robić rozperduche nie z tej ziemii teraz niby też ale takiego czołgu nie uświadczymy i dla MNIE jest to zmiana na gorsze.

w SA robiles to co chciales tuning fur, samoloty, traktory wszystko jak w zyciu (opocz jetpacka)

I dzieki takim rzeczom gra stawala sie miodna nawet po skonczeniu tutaj nie widze duzych mozliwosci poza lotem heli, uciekaniem przed policja, itd itd, brakuje jakiegos "stunt parku" - chyba jedyna opcja po skonczeniu fabuly jest multi - do niego mam mieszane uczucia. Co prawda 4 bardziej urealnia gre ale takie proste rzeczy jak przejechanie na czerwonym swietlne, jazda z duza wyzsza predkoscia jakos od tego nie wzrasta nam poziom poszukiwan nas a zgadnicie w ktorym roku i jaka gra takie cos posiadala? Driver z 2000r od tego czasu pojawilo sie kilka czesci GTA i zadna nie wprowadzila wiekszych zmian w zachowaniu kierowcow czy policji - tutaj ciut troszke usprawnili ale nie zadowalajaco. 10 dla GTA4 jest przesadzone podobnie jak w Halo3 za grafike dac 9/10

 

PS. co trzeba zrobic by dany koles zaczepil sie naszego auta? Bo raz mi sie udalo kradac woz a raz jakos sam sie zlapalem auta :P

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
Ludzie dajcie spokój z tym jetpackiem. Fakt faktem w IV nie ma połowy opcji znanych z SA. To, że np TOBIE się jetpack nie podobał to nie znaczy że wszystkim się nie podobal, latać im po misji nie musiałeś. CZemu nikt z was nie napisze o np. samolotach z SA co może patent też kiepski nudy i w ogóle nie potrzebny??

Jeśli gra oferuje mniej niż poprzednik to w większośc przypadków od niego lepsza nie będzie.

Mi SA nie podobało się z powodu jetpack'a, jazdy traktorem itp. Ogrom ten gry jest nie do pobicia, samoloty, tuningowanie fury i walki gangów cieszą jape, a jeśli mi jakiś pierdoł nie pasje to z niego nie korzystam i nie robie np misji karetką, ale wiem i doceniam to że taka możliwość jest!.

Mi poprostu nie podoba się zmiana image'u gta w wcześniejszych częściach gracz mógł się poprostu bawić i robić rozperduche nie z tej ziemii teraz niby też ale takiego czołgu nie uświadczymy i dla MNIE jest to zmiana na gorsze.

w SA robiles to co chciales tuning fur, samoloty, traktory wszystko jak w zyciu (opocz jetpacka)

I dzieki takim rzeczom gra stawala sie miodna nawet po skonczeniu tutaj nie widze duzych mozliwosci poza lotem heli, uciekaniem przed policja, itd itd, brakuje jakiegos "stunt parku" - chyba jedyna opcja po skonczeniu fabuly jest multi - do niego mam mieszane uczucia. Co prawda 4 bardziej urealnia gre ale takie proste rzeczy jak przejechanie na czerwonym swietlne, jazda z duza wyzsza predkoscia jakos od tego nie wzrasta nam poziom poszukiwan nas a zgadnicie w ktorym roku i jaka gra takie cos posiadala? Driver z 2000r od tego czasu pojawilo sie kilka czesci GTA i zadna nie wprowadzila wiekszych zmian w zachowaniu kierowcow czy policji - tutaj ciut troszke usprawnili ale nie zadowalajaco. 10 dla GTA4 jest przesadzone podobnie jak w Halo3 za grafike dac 9/10

 

PS. co trzeba zrobic by dany koles zaczepil sie naszego auta? Bo raz mi sie udalo kradac woz a raz jakos sam sie zlapalem auta :P

 

Pomimo tego, że gra wciągnęła mnie, jak bagno i nie zawiodłem sie na niej, tak zgadzam się z powyższym. Pal licho samoloty i tereny pozamiejskie (chociaż tego brakuje mi baardzo), ale czemu nie ma motorów policyjnych? Czołgów? Czemu nie moge robic misji straza pozarna? Czemu wiekszosc numerow telefonow z reklam "nie dziala"? Czemu na spotkanie o prace moge umowic sie tylko podczas misji? Seria GTA przyzwyczaiła mnie do tego, że z każdą kolejną częścią dostawałem to co poprzednio + tonę nowości. Tym razem jest niestety inaczej =/

 

 

Odnośnik do komentarza

signap: o wlasnie, napisales to o czym zapomnialem sam napisac a co sie rzucilo w "oczy"

policja stoi na czerownym a ja sobie przejezdzam obok na czerownym i nic, to samo mozna taranowac obok samochody (aby nie policyjny) i tez nic sobie z tego nie robia i nie scigaja...

 

a i jeszcze jedno mi sie "rzuciło" w oczy robiac jakis wyscig na 5 okrążeń, w tych samych miejscach na kazdym okrazeniu jechala policja, tak jakby nie bylo zadnej przypadkowości-loterii w tym co w ktorym meisjcu i w danym czasie ma jechac....

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

I czemu misje sa takie ch*jowe? Mam za soba jakies 25% gry a nie bylo zadnej misji ktora nie opierala by sie na zasadzie "znajdz, zabij, uciekaj". No lol, toz to jak z Assassin's Creed - dorpacowujac srodowisko gry, patenty, mini-gry i klimat chyba ktos zapomnial o najwazniejszym. Juz mnie nudza te oklepane zadania. Gdzie jakies nowosci, albo chociaz oklepane pomysly tyle ze z pompa? To bylo dobre przy GTA2/3 ale nie 4. Wszystkie z PS2 mialy ciekawsze, bardziej rozbudowane i pomyslowe misje.

Odnośnik do komentarza

GTA poprostu stra się zerwać z "komiksowym" wizerunkiem i idzie bardziej w stronę takiego the getaway,przynajmiej takie mam odczucia. Niby nadal stary klimat i polewka ze wszystkiego (parodia HALO,zapowiedx reklam w ruskim radiu) a z drugiej brak wizytówki serii czy czołgu= mega rozpierduchy. Czy ktoś z was jeszcze pamiętam bajery w stylu killing frenzy które polegalo na zabiciu x ludzi w ciągu y czasu??

IV zmęcze pewnie na 100% i multi będe grał miesiącami ale single mógłbyć duuuużżżżżżżżżo lepszy go chodź udany, nie powalił mnie na kolana tak jak każda z poprzednich części

Odnośnik do komentarza

Giera nie ma kilku rzeczy(czolg itp) ale popatrzcie co mamy w zamian !! ^_^ dzwon przy dobrej predkosci i lot przez szybe,nastukac sie z romanem i jazda samochodem po pijaku,wypady na striptease i osobisty lap dance,za(pipi)iste poscigi,naaaareszcie mozliwosc zawolania taksowki,telefon...niko(bije wszystkie postacie z gta)tutaj naprawde ludzie zyja wlasnym zyciem...warunki pogodowe(deszcz SIC!) po okolo 5 godzinach gry stwierdzma ze dostalem to na co czekalem...10/10?nie...9/10...jak najbardziej :lol:

Edytowane przez BieŃ
Odnośnik do komentarza
Giera nie ma kilku rzeczy(czolg itp) ale popatrzcie co mamy w zamian !! ^_^ dzwon przy dobrej predkosci i lot przez szybe,nastukac sie z romanem i jazda samochodem po pijaku,wypady na striptease i osobisty lap dance,za(pipi)iste poscigi,naaaareszcie mozliwosc zawolania taksowki,telefon...niko(bije wszystkie postacie z gta)tutaj naprawde ludzie zyja wlasnym zyciem...warunki pogodowe(deszcz SIC!) po okolo 5 godzinach gry stwierdzma ze dostalem to na co czekalem...10/10?nie...9/10...jak najbardziej :lol:

 

Grałeś w poprzednia GTA?? JAk tak to chyba nie pamiętasz, że picie i strptiz już był wcześniej ^_^ <_<

Super straciłemmożliwość zabawy w taksówkarza na rzecz wolania taryfy...

to żeniko wywala orła przez szybe jest spoko ale po pewnym czasie zaczyna nawet denerwować.

Cała gra zasługuje na 9 ( u mnie sngle to 8+) ale poziom znacznie odstaje od SA w wielu kwestiach

 

 

Odnośnik do komentarza
Giera nie ma kilku rzeczy(czolg itp) ale popatrzcie co mamy w zamian !! ^_^ dzwon przy dobrej predkosci i lot przez szybe,nastukac sie z romanem i jazda samochodem po pijaku,wypady na striptease i osobisty lap dance,za(pipi)iste poscigi,naaaareszcie mozliwosc zawolania taksowki,telefon...niko(bije wszystkie postacie z gta)tutaj naprawde ludzie zyja wlasnym zyciem...warunki pogodowe(deszcz SIC!) po okolo 5 godzinach gry stwierdzma ze dostalem to na co czekalem...10/10?nie...9/10...jak najbardziej :lol:

 

Grałeś w poprzednia GTA?? JAk tak to chyba nie pamiętasz, że picie i strptiz już był wcześniej ^_^ <_<

Super straciłemmożliwość zabawy w taksówkarza na rzecz wolania taryfy...

to żeniko wywala orła przez szybe jest spoko ale po pewnym czasie zaczyna nawet denerwować.

Cała gra zasługuje na 9 ( u mnie sngle to 8+) ale poziom znacznie odstaje od SA w wielu kwestiach

 

Gralem w kazda czesc gta i uwierz mi.. naj.ebac sie to ja moge dopiero w 4..moze sie nei znam ale powiedz...ile razy bawiles sie z taksowkarza w gta?ja osobicie moze z 4 razy,znajomi obsrali to calkowicie..znacznie odstaje od SA? bo brakuje silowni?tuningu? ja was prosze..... :closedeyes:

Edytowane przez BieŃ
Odnośnik do komentarza

+ fabuła, zadne GTA mnie tak nie wciagnelo. Ot pykałem sobie misje, a teraz po prostu czekam co bedzie dalej!

+ glowny bohater. Niko jest naprawde charyzmatyczny, nie jakas fujarowata ciota jak CJ. Sorry Tony spadasz na drugie miejsce ;)

+ Jednak grafa. Tekstury w deszczu. Burza O___o. Przy takim terenie to naprawde wszystko fajnie trzyma sie kupy. Miasto jest kapitalnie zrobione. Nie mozna sie nudzic bo za kazdym rogiem znajdziesz cos innego.

+ Zniszczenia aut, rozwalajace sie hydranty ;P, komorka, net caffe, masa masa szczegołow, ktore cieszą.

+ MUZA! ale to w kazdej czesci mi sie podobalo. Moze brakuje paru kawałkow naprawde znanych jak w VC, ale nie mozna miec wszystkiego.

 

+/- Walka wręcz/strzelanie. Niby cos tam poprawili i jest lepiej niz wczesniej, ale jednak zdarzaja sie wpadki i frustrujace momenty.

 

10/10 to nieprzesadzona ocena. Wszystko robi ogromne wrazenie, trzyma sie kupy, nie nudzi i do tego ladnie wyglada.

 

Odnośnik do komentarza

Dżizas jak ciężko oderwać się od tej gry! Dopiero co odłożyłem pada, a już układam plan na jutro tak żeby pograć jak najdłużej :) Statystyki pokazują 28 godzin grania, ponad 40% gry za mną. Odblokowałem w końcu trzecią wyspę, ale najlepsza jest zdecydowanie ta środkowa. Zwłaszcza w nocy jak pada deszcz, mokry asfalt pokryty światłami miasta wygląda obłędnie.

 

Im dłużej gram tym więcej zauważam braków w stosunku do San Andreas i totalnie mi to nie przeszkadza. Fajne były te wszystkie elementy rpg, ale w czwórce wystarcza główny bohater, story i zadania poboczne (powaliła mnie dziewczyna z parku która chciała uprawiać sex, w zamian za działkę). No i masę frajdy sprawia samo poruszanie się po mieście autkami które są dopieszczone jak nigdy dotąd. Nawet Bobcatem jeżdzi mi się przyjemnie. GTAIV to ukłon dla fanów trójki których irytowały bajery w SA. Założę się że bajery dojdą w kolejnych częściach. Sprytnie to pomyślane jest.

 

Co do muzy to im dłużej gram tym bardziej mi się podoba (ma ktoś muzę w mp3, albo linka?). Z początku byłem sceptycznie nastawiano bo znalazłem tylko 2 kawałki które lubię (R.E.M., Smashing Pumpkins) ale teraz łapię się na tym że nastawiam radio z jazzem albo hip-hopem :)

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...