Skocz do zawartości

Co ostatnio jadłeś/piłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem wrzucić do "szybkiego jedzenia", ale zawsze gdy go zamawiam czekam ponad dwadzieścia minut.
Cały zestaw (combo sosy+sok+frytki+burger) kosztuje niecałe 40zł z czego większą część (jak to niektórzy mawiają "większą połowę" he, he) pożera (dosłownie) burger. Zasadniczo jego wielkość jest zbliżona do BicMaca, ale to zupełnie inna liga niż on tudzież Whooper.

VOfCSQ.jpg

Natomiast co do suszi, to lubię je, choć jakoś wybitnie za nim nie przepadam. Polecam słodką odmianę. Można także podgrzać, co może zwiększyć walory smakowe, ale to już zależy od indywidualnych upodobań. Ostatnio gdy o to poprosiłem w restauracji, zrobili to na oleju, który wsiąkł w ryż co niekorzystnie rzutowało na smak. Generalnie raz na jakiś czas jest mocno w porządku posiłkiem.

Pi7RT4.jpg

 

Odnośnik do komentarza

 

No stary jak dla mnie burger z frytami za 20zł to musi być niezła ch.ujnia

Pierdolisz jak zwykle. W Mad Micku tyle kosztuje burger z kilkoma dodatkami i jest najlepszym jakiego w życiu jadłem.

 

Człowieku to są katowice. My rozmawiamy o miastach a nie jakiś mordorach.

Odnośnik do komentarza

 

 

No stary jak dla mnie burger z frytami za 20zł to musi być niezła ch.ujnia

Pierdolisz jak zwykle. W Mad Micku tyle kosztuje burger z kilkoma dodatkami i jest najlepszym jakiego w życiu jadłem.

 

Człowieku to są katowice. My rozmawiamy o miastach a nie jakiś mordorach.

 

Przynajmniej burgery dobre mają.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

No stary jak dla mnie burger z frytami za 20zł to musi być niezła ch.ujnia

Pierdolisz jak zwykle. W Mad Micku tyle kosztuje burger z kilkoma dodatkami i jest najlepszym jakiego w życiu jadłem.

 

Człowieku to są katowice. My rozmawiamy o miastach a nie jakiś mordorach.

 

Przynajmniej burgery dobre mają.

 

Nie przeczę, ale chodzi o to, że zupełnie inne koszta są takim krakowie czy warszawie za burgera niż katowicach

Odnośnik do komentarza

co ty gadasz bartek, tylko raz we wro jadłam burgera za około 4 dychy (w zestawie z cebulowymi krążkami i frytami), ale dlatego, że był spory i jakiś powydziwiany (kozi ser, kiełki słonecznika). nie smakował mi bardziej niż w mojej ulubionej knajpie, gdzie za zestaw kasują max 25zł (bez picia). w moa też nawet z frytami = około 30 pln, a sam burger jest ogromny. 

Edytowane przez assassine
Odnośnik do komentarza

Ludzie po 5zł/h zarabiają, a dla niektórych tanio 40 zł wydać na bułkę z 200g krowy i porcją smażonych ziemniaków, światowcy yebani :confused:

Właśnie zrobiłem bergera domowego i idąc za poradami, dodałem sporo sałaty. Wyszedł mi też znakomity sos:
- majonez kielecki

- siekany czosnek

- musztarda (w moim przypadku francuska, kuleczkowa BO TAKĄ LUBIĘ)

 

Zarąbiste połączenie goryczki i oleistości.

Odnośnik do komentarza

Curry do sosu burgerowego zawsze na propsie.

 

Qvstra, wolowina z lidla? Z tego co sie orientuje to pojawila sie niedawno (dopiero w tym tygodniu), w czerwonym opakowaniu. Testowales? Ja z lidla do burgerow bralem albo swinie z szynki albo wiep-wol. Sparzylem sie kiedys na biedronkowym sokolowie i ciekawi mnie jak ta lidlowska krowa sie zachowuje.

Odnośnik do komentarza

Red ty juz zaobraczkowany? bo chyba przegapilem, a chcialem winszowac ;)

 

 

Dobry wieczór forumku, jestem menrzem.

widze ze baranek z zakopca zdzialal cuda

 

Żona tak Ci głowę zaprząta, że skleroza się włączyła?

;)

 

Qvstra, wolowina z lidla?

 

Dziś brałem właśnie tę wołowinę - tzn. nazwa odstrasza bo to tzw. "wołowina garmażeryjna" (8,50 zł/500g). Kojarzy mi się to zawsze z większą zawartością tłuszczu, chrząstek, kolagenów i innych gówien, a mniejszą ilością mięsa w mięsie. W smaku co prawda dobre i soczyste, ale dla ceniących jakość, nie ma raczej lepszej opcji niż krówka zmielona na naszych oczach w mięsnym.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...