Skocz do zawartości

Co ostatnio jadłeś/piłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

Za 6 burgerow

- kilogram wołowiny do zmielenia 24 zł

- mąka 3 zł

- poł masła 3,5 zł

- mleko 2,5 zł

- cebula 4 zł

- boczek niecałe 9 zł

- cukier, anyż i reszta przypraw oraz sezam, 16 zł

 

razem wychodzi koło 62 zeta czyli zaokrąglajac dyszkę za burgera.

Odnośnik do komentarza

smoczy.jpg

Wczoraj jadłem tzw. smoczy owoc aka pitaja.

No, ogólnie to nie warte tej ceny (22 zł/szt. dlatego wybrałem największą sztukę :).

Smakuje jak gruszka, a te kropki fajnie się rozgryza. Przyjemnie sie drąży łyżeczką :lapka:

Dobrze, że chociaż zdrowe jest.

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mój pierwszy w życiu wegański burger, z ciecierzycy, jak jakiś lewak, ale absolutne 10/10. Serio w smaku to lepsze niż jakiekolwiek mięso. Jedyne co mi troszeczkę nie pasowało to sos bbq/chilli był po prostu za ostry i trochę mi zdominował smak całej reszty, no ale sam taki wybrałem. Następnym razem wezmę sobie łagodniejszy. Byłem tutaj https://www.facebook.com/umealublin/?fref=tsPolecam, gdyby ktoś był w Polsce D. Niestety byłem dość późno i nie było już zupy. Codziennie inne menu. 

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

Mają ok burgery (zalezy od dnia, raz dostalem takiego suchego kapcia, że nie dalo sie zjeść) w #vb vegan burgers niedaleko galerii bałtyckiej i też w tych okolicach w knajpie co się zwie avocado na wajdeloty też mają bardzo dobrego z sosem sliwkowym koniecznie weź (też coś koło 13zł stoją).

Odnośnik do komentarza

 

Ceny adekwatne do Polski D.

Burger za 13 zł :)

W krakowie i warszawie są podobne ceny.

 

U mnie zad.upie i się cenią, bo burgery wyceniają od 20 zł.

W sumie tylko dwa lokale chyba je serwują :lapka:

No ale w Wrocu byłem w "jalapeno", to jadłem burgera za ponad dwie dychy. Tańszycvh chyba nie było:)

To właśnie tu babka się spytała, czy ma wydać resztę :)

https://pl.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g274812-d5580890-Reviews-Jalapenos_Mexican_Grill-Wroclaw_Lower_Silesia_Province_Southern_Poland.html

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

od dłuższego czasu nie ma tej knajpy. poza tym to w sumie nawet nie była burgerownia (bardziej tex-mex), a już na pewno nie dobra
z opcji wege polecam we wrocławiu green busa, za 2 dyszki+  to już masz ogromny zestaw z frytkami, a same buły to 15-18 zł (podobnie w złym mięsie, ale wybór tam mają mniejszy)
Jeśli chodzi o mięsne, to też są tańsze i lepsze. Za 2 dychy dostaniesz burgera prawie wszędzie (poza soczewką) i to wcale nie w najbiedniejszej wersji

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...